0

@maciejsonFCB nie ogarniam podejścia

0

@marcinbarca1984 właśnie zasłużył. Tak dramatycznego występu ze świecą szukać w polskiej okręgówce. Serio...

1

Moim zdaniem Puig już nie zagra u Koemana.

6

@Naturopata co ty ćpasz? Puig najsłabszy na boisku

0

@MILOSZ_F22 bo to jest szkolne boisko. Na szerszym by nie wytrzymali 10 minut bez straty bramki

0

@budzichmichal tak bo wyglada dramatycznie słabo

0

@DeAGie bo jest tragicznie słaby

0

@Owen1994 ale wiesz to jest teraz modne. Bo biedny Puig... ;) Nie rozumiem tego...

0

@ViScAAA Trochę racji masz w tym co piszesz, ale Liverpool miał hajs na transfery i Klopp budował ten zespół chyba przez 3 sezony. Dlatego napisałem "trochę".

4

@Cierpas Puig w tym zespole nie istnieje. Nikt nie chce z nim grać. Czasami mam wrażenie, że nie wie w jakich strefach ma się poruszać. Jeden wielki chaos. Podobnie Trincao. Nie rozumiem tych zachwytów.

0

@Vold94 OK, możemy mieć inne zdanie. Według mnie będzie OK i pogadamy po sezonie o tym. Chociaż tyle dobrze, że potrafisz docenić dobry występ. Są tacy co hejtują dla zasady

0

@Lukjav po pierwsze pokaż mi drużynę, która przy takim terminarzu grą wesoło pressingiem przez cały mecz. Po drugie sam sobie odpowiedziałeś. Po trzecie nie chce mi się wchodzi w dyskusje

0

@Alan_fcbfan tak jak pisałem. Kwestia okresu przygotowawczego, który pokrył się z początkiem sezonu. De facto go nie było.

0

@Pawlusek moja odpowiedź jest już w odpowiedzi do @Lukjav

0

@Lukjav tak, uzasadnienie jest proste. Xavi zawsze trzymał trochę głębię pola, a Iniesta szukał przestrzeni i wbiegał w nie (tak jak robi to Pedri i tu wielkie brawa dla niego). Puig ma też duży ciąg do przodu przez co zaburza stabilność w drugiej linii. Dlatego gra trio De Jong (wchodząc w buty Xaviego), Busi (jako „katalizator”) oraz Pedri (przypominający poruszaniem się po boisku Iniestę). Nie wyobrażam sobie grania 3 zawodnikami dbającymi o defensywę (Busi + stoperzy). Nie wliczam bocznych obrońców gdyż w ataku pozycyjnym wchodzą w rolę skrzydłowych. Dlatego przy stracie piłki często nie mają nawet szans na powrót i odbudowanie ustawienia. Jaśniej wytłumaczyć nie potrafię. Jeżeli ktoś tutaj wyszedł na niemyślącego, to Ty. Czekam na kontrargumenty. Pozdrawiam

1

@Bykunn tak, bo takie proste błędy wynikają z zaniedbań w przygotowaniu fizycznym od kilku lat. Koeman dołożył do pieca i takie były efekty. Wraca świeżość i wraca dobra gra. Błędów też będzie mniej. Tacy grajkowie nie zapominają , jak gra się w piłkę. Techniki nie tracisz z dnia na dzień. To wynika ze zmęczenia. Pozdrawiam

0

@Bykunn to obejrzyj i wtedy pogadamy.

1

@Pawlusek twierdzisz, że duet Pedri, Puig to obecnie poziom duetu Xavi, Iniesta? Serio? W przypadku Xavi/Iniesta praktycznie nie był strat w środku pola, a jak już zdarzyła się to DMF od razu asekurował. Puig i Pedri jeszcze nie mają takiej dojrzałości i notują proste straty. Przy mocniejszym przeciwniku nastawionym na kontrę nie ma zmiłuj się.

5

Gdzie są hejterzy Busiego? Mecz praktycznie idealny. Czapki z głów. 2 przegrane pojedynki (46 i 81 minuta) i jedna głowa. Poza tym trzymał całą grę w ryzach pomiędzy pomocnikami a stoperami. Dla mnie zawodnik meczu. Nie jest to przypadek, że Barca zaczyna dobrze grać...

1

@PeterGabriel ludzie kochani, to są tylko wasze marzenia, a nikt zdrowo myślący o piłce tego nie zrealizuje. Zrozumcie to w końcu.

4

@Shad, Puig może mieć tylko do siebie pretensje. Skoro szatnia stanęła za Koemanem tzn., że jakieś przecieki do mediów dawał. Kolejna sprawa: jak trenujesz, tyle grasz. Skończcie w końcu go bronić i niech sam się obroni swoją postawą. Niech pokaże na treningach, że zasługuje na grę. Z wielu źródeł można jednak usłyszeć, że opiernicza się i nie ma wystarczającego zaangażowania. Moim zdaniem sam sobie strzelił w kolano.

0

@formentera2017 Może zdarzyć się, że nie. Wielu, jak nie wszyscy, prowadzą też swoje biznesy. Weź to pod uwagę.

0

@martin86 nie rozumiem po co się się wypowiadasz w imieniu Messiego. Lepiej znasz jego organizm niż on sam? Ty lepiej wiesz jak ma wrócić do formy? Bez odbioru.

0

@martin86 Bzdury. Jak ma wejść w rytm meczowy bez grania? Pomyśl zanim coś napiszesz.

0

@franka1968 Messi jest nadal Messim. Z drobną różnicą - nie jest przygotowany jeszcze do gry w 100%, może w 50%. Nie zbudujesz drużyny w kilka meczów. Nie nadrobisz braków w przygotowaniu fizycznym w miesiąc... Tak to nie działa. Każdy kto grał w piłkę, wie o czym teraz piszę. Messi nie zapomniał jak kopie się piłkę, brak precyzji przy wykończeniu bierze się ze złego przygotowania fizycznego. W grze Messi cały czas jest obecny. Dużo kreuje, bierze grę na siebie. Nie jest tak jak pod koniec ubiegłego sezonu, że praktycznie go na boisku nie było. Dajcie czas :)

1

@martin86 Cou zaczął błyszczeć po Bayernie. Tam widocznie inaczej się trenuje. Z inną intensywnością...

8

Koeman zwiększył intensywność treningów i teraz to wychodzi. Pierwszy mecz na świeżości super. Później regularny zjazd. Jeszcze kilka meczów i wszystko odpali. Wtedy dadzą nam dużo radości. Koeman ma pomysł na zbudowanie drużyny i to jest najważniejsze. Stwarzają dużo sytuacji, ale brakuje wykończenia. Jeszcze niedawno nie stwarzała Barca sytuacji sobie... trochę cierpliwości :)

1

@pichichi7 gość nie ogarniał wczoraj. Neto to Szczęsny, Fati to Dembele, a Juve to Barca. :)

0

@Krzeczo To chyba nie oglądałeś drugiej połowy meczu. Ilość spokoju, który wniósł Busi do drugiej linii, był niewiarygodny.

11

Ależ Busi dał spokój drugiej lini w drugiej połowie. Cichy bohater. Man of the match - Pedri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?