0

@Dariusz40 że co? Hahaha

0

@Johnnie_Walker Messi jakoś to praktykował przez 15 lat i działało ;)

Obecnie też uważam atak za priorytet. Samoistnie przeniesie się wtedy bardziej ciężar gry na polowe przeciwnika i odciąży obronę. Zobacz co się działo po przyjściu Neymara.

3

Kiedyś w trakcie meczu sędzia z uśmiechem na twarzy podszedł do mnie i powiedział, że tego meczu i tak nie wygramy. Dziś obserwowałem podobne zjawisko. W każdym możliwym momencie jest się wtedy wybijanym z rytmu i równowagi przez przeciwników i dodatkowo sędziów. Swoją drogą niedługo 20 minut doliczonego czasu gry będzie za mało. Absurd goni absurd.

0

@xesco przede wszystkim musi kryć od środka, a nie od lini. Garcia też dramat.

0

@budzik wiesz co, nie zgodzę się z Tobą. To jest kolejny mecz, w którym piłkarze są wybijani z rytmu przez symulki przeciwników oraz błędy sędziów. Wbrew pozorom nie grają aż takiego dramatu, jak to piszą ludzie. Na Gavim karny oczywisty, a nawet dwa. Gdyby sędziowanie zadziałało, to z zupełnie inną optyką byśmy rozmawiali.

0

@xesco Garcia bez winy?

0

@zuo999 nie ma to znaczenia czy Europy, Konfederacji czy mistrzów. Tak słabego sędziego nie widziałem od lat!!! Myśl człowieku.

9

Jak można dać tak słabego sędziego na ćwierćfinał rozgrywek europejskich? To jest jakiś dramat…

4

@baniatiger1 na Viaplay leci. Jakość jest nawet spoko.

2

Xaaaavi… Xaaaavi… Xaaaavi…

1

@fotohobby i mocniej. Akcja cudowna, ale MATS, Oblak i inni z topu to łapią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@DickSet człowiek orkiestra.

2

@JohnBarça haha. Pozdro

0

@JohnBarça strzał Pedriego MATS by wyjął …

1

@Michal1975 jak nie wiadomo co by było? Byłby spalony.

23

Pedri top, Busi top. Jak ktoś jeszcze na Busiego powie coś złego, to będzie kara chłosty. Obiecuję.

0

@rk oglądasz mecze PSG? W ostatnim meczu wykreował 3 bramki i jeszcze jeden strzał w słupek zaliczył.

0

@Mavcin1980 kwestia czasu

0

@Barca2022 nie widziałeś wcześniej jego potencjału? Szok.

0

@Matix90 rocznik nie świadczy najwyraźniej o poziomie inteligencji, skoro chcesz udowodnić swoje racje za pomocą obelg. Współczuję.

@Barca4EverVeB @FCBurnley - szkoda nerwów...

0

@barteksuchy85 będzie 30+ bramek w sezonie LaLiga i około 6-7 w pucharach

0

@fotohobby chyba chciałeś napisać że grał zajebiście

2

@barteksuchy85 w sedno. Ferran kocur, uwielbiam gościa. MATS wyjął to, co musiał, a nawet więcej.

2

@Matix90 może, a nie musi.

6

@Magicc89PL ile kosztował Suarez? Chyba 80 baniek. Argument z dupy wielkiego eksperta.

3

@Arczi57 To nie jest rasowy napastnik i na tym można zakończyć dyskuję

5

@Arek10822 dlaczego Busi dał radę? Przecież zagrał kapitalny mecz. Dlaczego boisz się go wprost pochwalić? Dlaczego ludzie mają do niego takie uprzedzenie?

2

@Remi70 najważniejsze że zagrał super mecz i w mojej ocenie zbliża się do pozostania, a co za tym idzie dużych oszczędności dla klubu

1

Ale Hopy grajOM ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?