Karol_VeB
Dołączył/a: lipiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dariusz40 że co? Hahaha
0
@Johnnie_Walker Messi jakoś to praktykował przez 15 lat i działało ;)
Obecnie też uważam atak za priorytet. Samoistnie przeniesie się wtedy bardziej ciężar gry na polowe przeciwnika i odciąży obronę. Zobacz co się działo po przyjściu Neymara.
3
Kiedyś w trakcie meczu sędzia z uśmiechem na twarzy podszedł do mnie i powiedział, że tego meczu i tak nie wygramy. Dziś obserwowałem podobne zjawisko. W każdym możliwym momencie jest się wtedy wybijanym z rytmu i równowagi przez przeciwników i dodatkowo sędziów. Swoją drogą niedługo 20 minut doliczonego czasu gry będzie za mało. Absurd goni absurd.
0
@xesco przede wszystkim musi kryć od środka, a nie od lini. Garcia też dramat.
0
@budzik wiesz co, nie zgodzę się z Tobą. To jest kolejny mecz, w którym piłkarze są wybijani z rytmu przez symulki przeciwników oraz błędy sędziów. Wbrew pozorom nie grają aż takiego dramatu, jak to piszą ludzie. Na Gavim karny oczywisty, a nawet dwa. Gdyby sędziowanie zadziałało, to z zupełnie inną optyką byśmy rozmawiali.
0
@xesco Garcia bez winy?
0
@zuo999 nie ma to znaczenia czy Europy, Konfederacji czy mistrzów. Tak słabego sędziego nie widziałem od lat!!! Myśl człowieku.
9
Jak można dać tak słabego sędziego na ćwierćfinał rozgrywek europejskich? To jest jakiś dramat…
4
@baniatiger1 na Viaplay leci. Jakość jest nawet spoko.
2
Xaaaavi… Xaaaavi… Xaaaavi…
1
@fotohobby i mocniej. Akcja cudowna, ale MATS, Oblak i inni z topu to łapią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@DickSet człowiek orkiestra.
2
@JohnBarça haha. Pozdro
0
@JohnBarça strzał Pedriego MATS by wyjął …
1
@Michal1975 jak nie wiadomo co by było? Byłby spalony.
23
Pedri top, Busi top. Jak ktoś jeszcze na Busiego powie coś złego, to będzie kara chłosty. Obiecuję.
0
@rk oglądasz mecze PSG? W ostatnim meczu wykreował 3 bramki i jeszcze jeden strzał w słupek zaliczył.
0
@Mavcin1980 kwestia czasu
0
@Barca2022 nie widziałeś wcześniej jego potencjału? Szok.
0
@Matix90 rocznik nie świadczy najwyraźniej o poziomie inteligencji, skoro chcesz udowodnić swoje racje za pomocą obelg. Współczuję.
@Barca4EverVeB @FCBurnley - szkoda nerwów...
0
@barteksuchy85 będzie 30+ bramek w sezonie LaLiga i około 6-7 w pucharach
0
@fotohobby chyba chciałeś napisać że grał zajebiście
2
@barteksuchy85 w sedno. Ferran kocur, uwielbiam gościa. MATS wyjął to, co musiał, a nawet więcej.
2
@Matix90 może, a nie musi.
6
@Magicc89PL ile kosztował Suarez? Chyba 80 baniek. Argument z dupy wielkiego eksperta.
3
@Arczi57 To nie jest rasowy napastnik i na tym można zakończyć dyskuję
5
@Arek10822 dlaczego Busi dał radę? Przecież zagrał kapitalny mecz. Dlaczego boisz się go wprost pochwalić? Dlaczego ludzie mają do niego takie uprzedzenie?
2
@Remi70 najważniejsze że zagrał super mecz i w mojej ocenie zbliża się do pozostania, a co za tym idzie dużych oszczędności dla klubu
1
Ale Hopy grajOM ;)