0

@lukasz222 sorry ale nie widzę w tobie partnera do dyskusji. narka.

0

@preemo ty nic nie wydałeś więc nie masz prawa głosu

0

@preemo strzel se piwko może wtedy zaczniesz brzmieć sensownie

7

@prodigy bo to zwykłe dzbany - kibice Realu. Piszę to cały czas. Sami eksperci, który sprawiają, że ludzie mający chociaż odrobinę pojęcia o piłce chcą z tego portalu uciekać.

0

@lukasz222 tak, tak. Kolejny do wyjebania. W końcu okaże się, że LE wygra drużyna, do której nikt nie nadaje się :)

1

@lukasz222 spoko. Wszędzie na całym świecie jest doceniany, tylko nie tutaj przez ekspertów z fcbarca.com. Pozdrawiam

0

Powiem Wam tak: jest to bardzo dobry znak. To znaczy, że gra znowu zaczęła sprawiać im przyjemność i nie jest tylko smutnym obowiązkiem. Znowu chcą wspólnie bawiąc się grą w piłkę. To też było widać w meczu z Valencią. Jest dobrze. Trzeba tylko kibiców Realu uciszyć (chodzi mi o narzekających na Torresa, Busquetsa, Albę i wielu innych) i będzie git.

0

@lukasz222 straci wtedy swoje walory kocura w walce o piłkę w parterze. Dlatego jest unikalny.

2

@Feniks_37 bo to jest Alba. No sorry, może już powoli szybkość nie taka jak kiedyś ale rozumienie gry i zmysł ma na absolutnym topie. To samo Busi, Alves, Messi, Xavi, Iniesta. Takich gości nie da się zastąpić tak oooo i już. Trzeba poczekać do lata i będzie miał zmiennika, który będzie się od niego uczył. Zobacz jak Dest rośnie przy Alvesie.... Dopóki nie będzie miał zmiennika to będzie grał prawdopodobnie Dest na LO z mniej wymagającym przeciwnikiem

4

@Joopiter tak i w drugiej połowie było widać jak na tacy ile Busi wnosi do gry. Chłop jest zajebisty.

2

@Magicc89PL To wyobraź sobie teraz środek pola w postaci: Paulinho, Vidal i Pedri. Masz 2 B2B. Kto kreuje grę i kto chce grać piłką? Gdzie tutaj logika? Z kim w tym przypadku miałby pograć Pedri? Pedri dostaje plaster i Barca nie istnieje, a w defensywie chyba nie muszę wspominać jak wygląda gra Barcy.

20

@Bunk420 Torres to zajebisty kocur. Dużo radości nam da.

3

@Feniks_37 to nie chodzi chyba bardziej o duże jaja tylko o to żeby umieć dociągnąć pozostałych do poziomu "pierwszego" zespołu. Wtedy każdy jest happy, wszyscy praktycznie grają i wszyscy wypoczęcia, a do tego zajebista atmosfera przy dobrych wynikach i brak kontuzji mięśniowych wynikających z przemęczenia

3

@Magicc89PL a kto obecnie ma go zastąpić bez utraty jakości? Chętnie poznam opinię eksperta :)

0

To jest trochę tak, że jakość w tej drużynie jest, mimo wszystko. Trzeba tylko i aż umieć połączyć kropki, dotrzeć do poszczególnych jednostek i sprawić, że pójdą za tobą do samego końca, bezgranicznie. Xavi to ma, oj ma.

0

@frogiee szczęściu trzeba pomagać i to dzisiaj robi Barca. Jeżeli kilka razy powtarza się coś to już nie mówimy o szczęściu ;)

1

@JarekS Ferranowi w końcu samo zacznie wpadać i to w takiej ilości że większość będzie przecierać oczy ze zdumienia. Mega Suareza mi przypomina na początku.

0

@korn234 daj mu czas, znajduje się w odpowiednim miejscu. Suarez na początku też masowo pudłował, ale był pod grą. W pewnym momencie samo zacznie wpadać.

1

@mike78 nie bierz tego do siebie. Po prostu to jest nie do zniesienia. Za każdym razem jest wylew wiedzy ekspertów i besztanie wszystkich kolejno. Mało kto doceni wkład w gre. Głównie liczą się tylko liczby. No sorry, Dembele zły, Messi nadal zły, Busi na emeryturę itd itp…

1

@korn234 różnica jest taka, że Depay przechodził obok meczu. Ferran ciągnie grę…

7

Ludzie zastanówcie się, co piszecie, wy dzbany jedne. Ferran dochodzi do sytuacji, kreuje grę i to tylko kwestia czasu jak zacznie strzelać … bardzo dobry mecz, brawo Ferran!

0

@VinceVega Serio, tego nie da się czytać. Komentarze niektóre są tak głupie, że odechciewa się wchodzić na ten portal...

0

@Ireneuszp haha :)

0

@Ireneuszp fachura jesteś nie ma co

3

Tak czytam te komentarze i stwierdzam, że sami fachowcy i eksperci tutaj są. Występuje ktoś jutro w Hola La Liga? Haha :)

0

@Ireneuszp a „ogarnij się” nie jest chamskie?

0

@Ireneuszp haha! Sam się ogarnij dzbanie jeden.

0

@Ireneuszp a cały czas wydawało mi się że mamy problem z kreowaniem i wykorzystywaniem sytuacji bramkowych …

4

@ZygmuntTrzeciFaza daj namiar na dilera... Auba to jest totalnie inny kaliber kolego :)

0

Laporta, Alemany - standing ovation for you.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?