Karol_VeB
Dołączył/a: lipiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TanczaceKoty jakie by nie był trener to przygotowanie fizyczne leży i płacze od kilku dobrych lat a efektem tego są różne kontuzje. Jak nie dojeżdżasz kondycyjnie to przytrafiają się proste błędy. Uważam że w tym kierunku trzeba iść. Ja nie widzę innego wytłumaczenia.
0
@Ciufa1234 taka niestety jest prawda. Możesz mieć najlepszy pomysł na mecz, ale jak w pierwszej minucie tracisz bramę to idzie się on po prostu jebac. Nie wspomnę już o morale. Frenkie dobrze to podsumował dzisiaj po meczu.
1
@Ronad10 można dużo chcieć, ale tak nie da się grać młodziakami. Oni nawet nie wytrzymują 90 minut. Za każdym razem tylko ich będziesz zmieniał? Bez sensu. Na dzień dobry trzeba wymienić sztab od przygotowania fizycznego. To najbardziej kuleje mam wrażenie.
0
@Rupert_Haubica idź trollu pobaw się Lego
2
@RubenoSS gdzie wysłać piwo? Pzdr
1
@oZinho ciężko się nie zgodzić. Ale piłkarze go uwielbiają jakby nie było i po prostu jest fajnym facetem
0
@karolVeB010 dlatego że przy 1:0 czekał na rozwój sytuacji. Gdyby wcześniej strzelili na 2:0 to by zrobił zmiany. W przypadku meczu ligowego pewnie by zmieniał, ale tutaj potencjalnie mogła być dogrywka
0
@ziomal88 podstawówkę chociaż skończyłeś? Maturę masz bystrzaku?
0
Komentarz usunięty
0
@ziomal88 nie obrażaj mnie błaźnie i pocałuj mnie w dupę koczkodanie jeden
0
@ziomal88 jak ocenisz występ swojego pupila Felixa? Hahaha długo nie musiałem czekać, aby to napisać.
0
@Czarny_ck zgoda do Roberto, Alonso, Romeu. Christensen jak będzie dobry hajs. Lewy musi zostać z niższym hajsem i rozwijać Roque. Rapha jako jedyny potrafi dobrze zamknąć prawą flankę w defensywie pracując dużo. Nie jest to dla mnie oczywiste, że powinien być sprzedany. Xavi powinien zostać w mojej ocenie. Przynajmniej na razie tak na to patrzę. Pozdro
0
@ziomal88 możesz mi ssać gówniarzu. 36 lat i takie dno umysłowe? Współczuje. Jedyne Twoje zajęcie to głupie komentowanie?
0
@ziomal88 Ty jesteś przyspawany umysłowo jak widać. Nara. Z zerami nie dyskutuje bo nie ma z kim.
0
@HavertzKai tfu tfu z wydzielinką. Smacznego.
0
@ziomal88 zatem wyślij CV do Laporty. Totalnie śmieszny jesteś. Chcieć sobie możesz taki atak. Dla mnie Felix jest skreślony. Nie przez poziom piłkarski, a przez osobowość. Robił syf i w innych klubach i tutaj też robi. Trzeba być imbecylem żeby suszyć zęby na ławce jak gra się nie klei i drużyna przegrywa grając totalną padakę w erze wszechobecnych kamer i mediów społecznościowych. Robi syf wokół drużyny i podejrzewam, że w samej drużynie również. Podobne ego do CR7 tylko nie te same umiejętności.
0
@ziomal88 na pewno większy od ciebie bo ty ją pewnie znasz tylko z tv, highlightsów z neta lub z Fify... pogadamy po wypożyczeniu jak Xavi go odpali. Gdyby Xavi był problemem to już by go nie było. A jako że Felix był pomysłem Laporty to Presi stoi za Xavim. Tadam.
0
@JarekS Dla mnie zastanawiające jest to, co się wydarzyło po dwóch 5:0 i nagle totalny zjazd po kilku meczach Felixa. Raczej nie sądzę żeby Cancelo był problemem.
0
@Czarny_ck odpuścić Felixa jak najszybciej - robi syf
0
@JarekS coś w tym jest. Właśnie dużo osób jedzie po Xavim, a ja mam wrażenie że to Felix robi syf w szatni. Nie bez powodu nie wyszedł na drugą połówkę i zespół wyglądał lepiej z Almerią. Nie wiem czy widziałeś filmik po stracie bramki jaki był uhahany Felix? Cenne spostrzeżenia, ale wiadomo w Polsce najlepiej walić w trenera i przy pierwszym kryzysie po pół roku go zwalniać. No brawo… nienawidzę tego
0
@Magicc89PL ja myślę że to nie Xavi jest największym problemem no ale to już dyskusja zupełnie na inny temat
0
@Herbert sędziowie są jebneci i to zdrowo w tej lidze i widać to dokładnie ile i za co kartek pokazują na przekroju całego sezonu. Sędziowie niszczą te ligę i trzeba to powiedzieć wprost
0
@ziomal88 przesadzasz i to zdecydowanie. Tylko w tej posranej lidze ktoś wzoruje się na Bordalasie
0
@Magicc89PL mówcie co chcecie ale mistrzostwo zdobył właśnie charakterem bo kadra była słabsza niż obecnie
0
@Magicc89PL akurat sędziowania jest najbardziej chujowe z TOP20 lig świata, więc nie wyciągałbym z tego jakiś super wniosków. Po wczorajszej kartce dla Roberto ja bym chyba dostał czerwoną ;)
0
@ViscaelBarca2007 a jak idziesz do roboty to twój przełożony ma wpływ na ciebie i twoją koncentrację i wydajność czy np to że w domu ci dziecko płacze w nocy?
3
Powiem tak… nie będę bronił Xaviego bo według mnie powinien na ten mecz wyjść pierwszą 11 i budować morale. Ale jeśli Kounde i Romeu podarowali 4 bramki to nie mamy o czym rozmawiać bez względu na to kto będzie na ławce. Dobranoc.
10
Bardzo dobry mecz Lewego. Wiązał skutecznie obrońców, zwłaszcza przy bramce w perfekcyjny sposób zabrał obrońców. Był pod grą cały czas. Jedynie zabrakło skuteczności. Gdyby wykorzystał sytuacje, to by było 10/10 i MVP.
0
@Ziemny w ciebie mam się rzucić? Nie, dzięki.
0
@mate92 skoro ty jesteś taki poważny to wyślij cv do presiego :) haha żenada nara