1

@yoli kretyn to sędzia. Sorry, ale jak nie masz pojęcia, to nie wypowiadaj się ;)

2

@slayer i ta szarańcza za piłką - tam gdzie piłka to conajmniej 10 chłopa :D

1

@Xonar do tego jeszcze młodzież wyglada dramatycznie. Przy Messim i Griezmannie wyglądali dużo lepiej. Niestety.

1

@DonFerdinando a ja się nie zgadzam totalnie. Młodszy zagrał przyzwoity mecz. Starszy bez komentarza. Młodzież musi mieć z kim grać. Jak rzucisz ich bez odpowiedniego wsparcia to wiadomo że przedną…

4

@robimen12345 przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem ;)

6

Messi był zły ponieważ przechodził obok meczu. Griezmann nie pasował do tej drużyny. Alba to już emeryt - podobnie jak Busi. W tym momencie trzeba zadać sobie pytanie - nie pasowali do drużyny, czy drużyna nie dopasowała się poziomem do niech? Jesteśmy w dupie. Młodzież dobrze wyglądała przy nich, a bez nich nie istnieje. Dobranoc.

0

@SirChuck pod warunkiem, że wyjdziesz z grupy :D

0

@FutbolToMagia OK, możesz mieć swoje zdanie, ale pewnie dlatego nie jesteś trenerem Barcy, tylko jest nim Koeman. ;)

0

@FutbolToMagia nie gra ponieważ są lepsi od niego

6

Rośnie nam wielki zespół. Mieszanka młodości z doświadczeniem. Zobaczcie, że niektórych starszych, często już skreślonych piłkarzy, wystarczy właściwie wykorzystać. Wielki mecz. Wielki zespół.

0

@sylweste.r lepszą asekurację ma w tym ustawieniu. Może większe ryzyko podejmować. Busi profesor!

1

Ale meczycho!!! :)

0

@adambądkowski93 w środku Umtiti z Pique. Reszta OK. Umtiti lewa nóżka ;)

1

@Cule007 Spoko, pośmiejmy się. Zaraz jak zaczniemy wymieniać personalnie, kto do tej drużyny nie pasuje, to sam zostaniesz jej liderem. Zostałeś Cule po to, żeby napier*alać się z klub i zawodników? Zacne podejście.

1

@Gaz Ktoś na odpowiednim szczeblu jednak podjął decyzję, aby go sprowadzić. Zapewne ta osoba/te osoby miała/miały więcej doświadczenia niż Ty lub ja. Jest jak jest. Wiele niestety było takich kontraktów w ostatnim czasie. Czy było to słuszne? Możemy polemizować. Natomiast nie wolno nam uderzać w poszczególne jednostki. Pzdr

14

@Azi @KacperVEB @Encore Nie rozumiem, czemu nabijacie się z chłopa. Dostał swoją szansę znalezienia się w wielkim klubie i skorzystał z niej. Szydzić można z osób, które go sprowadziły, a nie z samego zawodnika. Powinniśmy podziwiać jego zaangażowanie i chęć zrealizowania się na najwyższym poziomie. To nie w niego należy uderzać. Wielu na jego miejscu już by się poddało.

7

Albo karny, albo gramy dalej. Nic po środku. To oczywiście jest tylko moje zdanie.

0

@Totti94 minimum jeszcze rewanż będzie :)

0

@milker nie będę polemizował z kimś, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

0

@FcBarce mocne słowa. Jeden słabszy mecz od 1,5 miesiąca i od razu do wyjebania chłop... ludzie...

2

Leo... i wszystko jasne.

1

@Remi70 to zrozumieli już po Bayernie. Kwestia odpowiednich specjalistów w sztabie.

1

@Filip1234 tutaj nie chodzi o Gryzaka. Chodzi o całą machinę. Są zawodnicy, którzy wyglądają dobrze, wtedy gdy idzie drużynie.

1

@Remi70 ja już od dawna wierzę, że jest to odpowiednia osoba. Jedyne pytanie, które pozostawało, to czy szatnia za nim pójdzie.

34

Zauważyliście jak świetnie fizycznie wyglądała Barca? Na początku Koeman nieźle dołożył do pieca. Tak nie trenowali chyba od dawna i to tłumaczy kiepski początek sezonu. Wygląda to optymistycznie.

0

@tomasthc oceny ocenami.

0

@tomasthc ja wystawiłem po 8 dla każdego, MVP Messi :) Jednak żeby nie było, szanuję Twoje zdanie. Pzdr :)

0

@tomasthc są ludzie od zapieprzania i jest Messi. Dla mnie to nie jest argument. Jeden i drugi zagrali dobry mecz. To trochę tak, jak z Busim. Często niewidoczny, a robi mega ważną robotę. Messi też może dreptać, ale strzeli bramkę i jednym podaniem rozerwie obronę (jak przy bramce De Jonga). Inna charakterystyka zawodników. Dla mnie to porównanie jest bez sensu. Wiem jedno. Bez Messiego nie byłoby awansu wczoraj. Pzdr

0

@tomasthc Na równi z Messim moim zdaniem.

1

@yoli Nikt nie mówi o pozbywaniu się. Powinien odejść na wypożyczenie i przede wszystkim GRAĆ regularnie. Może wtedy rozwinie się (mimo, że najmłodszy już nie jest) i coś z niego będzie. Aktualnie nie wnosi praktycznie nic do drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?