0

Do ciebie mam to samo pytanie co do kolegi wyżej - dlaczego tak agresywnie? I gdzie ty widzisz organizowanie komuś czasu? Rożnica pomiędzy twoimi komentarzami a jego jest taka, że ty zwykle piszesz 2-3 zdania luźno związane z tematem i nabijasz sobie licznik, a mnie ciekawi ile ten gość traci czasu na szukanie tych informacji oraz ciekawostek i dodawanie ich na stronę.

0

A skąd ta agresja?

0

Powiedz mi, ty jakoś zarabiasz na tych komentarzach? Masz gościu średnią około 20 na dzień (!). Dla mnie to niepojęte, aby spędzać tyle czasu na stronach jak ta czy rm.pl, ale to widocznie zależy od osoby...

0

Takie zabawy tylko u Ciebie w szkole :)

Pozdrawiam

0

A może po prostu dostał pytanie o Dembele? W końcu to redaktor z Bilda z nim rozmawial.

0

Nie tak trudno jest się domyślić, że chodzi mu o agentów piłkarskich, a nie konkretnie swoją osobę. Nie przesadzaj już.

0

Żeby za rok nie pojawił się złoty pociąg kalibru PSG lub City. Taki "pociąg do marzeń", (haha, jak to brzmi) a raczej kasy, szkoda byłoby przegapić.

0

Masz bardzo ciekawy pogląd na futbol. Więcej lepiej nie pisać.

0

Człowieku, co ty pie******? Może jeszcze stwierdzisz, że to Morata wygrał Realowi ligę, CL, KMŚ? A taki Benzema wystarczy, aby zatańczyć z obroną Barcelony jak mu się tylko podoba. Obejrzyj sobie ostatni klasyk.
Real jest przez ostatnie miesiące tak dobry, że wystarczą 2 potknięcia, aby hejterzy wyszli z jaskiń...

0

Tak jak obrona LM?

3

Zidane, Kaka, Figo...Nawet Cannavaro się udało. Nie będzie Messiego i Ronaldo, to skończy się faworyzowanie napastników.

3

w latach 30, gry grało się 18 meczów w sezonie, udało się to Athletic'owi (29/30) i Realowi Madryt (sezon później). W formule 38 meczów najbliżej byli Real (88/89, W25 D12 L1) i Barcelona (2009/10, W31 D6 L1)

https://en.wikipedia.org/wiki/Football_records_in_Spain#Games_without_a_loss

0

No i nadal nie wiem z jakiego powodu odpisałeś na mój komentarz 8 dni po jego opublikowaniu...Mówisz, że nie masz czasu na głupoty, ale jak się okazuje znalazłeś go na tyle dużo, aby przeszukać archiwum newsów, znaleźć moją wypowiedź, napisać do mnie już 3 komentarze, a także wyszukać informację ze strony Uniwersytetu Łódzkiego nt. słowa "przekonujący". Wygląda mi to na próbę prowokacji i stworzenia kłótni. Tak czy inaczej, jest to moja ostatnia odpowiedź do Ciebie.

Pozdrawiam i życzę więcej wolnego czasu, chęci oraz premii w pracy.

0

No raczej nie masz ich za wiele, skoro siedzisz na tej stronie i przeglądasz newsy sprzed 2 tygodni...

0

Ale masz człowieku zapłon ;) Lepiej zmień przeglądarkę z Internet Explorer na Chrome lub Operę, bo masz 8 dniowe opóźnienie.

13

Katalonia to obszar autonomiczny Hiszpanii, więc...?

Po co na siłę robisz z siebie wojownika o niepodległość regionu, z którym nie masz nic wspólnego?

0

Liczę na PSG, Liverpool i Sporting dla Realu oraz Bayern, Tottenham i CSKA dla Barcy. Mnie tam mecze z mistrzami Belgii czy karabachami nie bawią ani trochę, bo to poziom drugiej połowy tabeli La Ligi.

0

Patrzysz na pieniądze czy poziom sportowy? Tak jak już odpisałem jednemu koledze wyżej, zwracając uwagę tylko na pieniądze dochodzi do sytuacji, gdzie Paco Alcacer jest większym transferem od Lewandowskiego, ponieważ kosztował 30 mln, a Lewy przeszedł do Bayernu za darmo.
Odniosę się jeszcze do Twojego 1 posta - napisałeś, że boisz się co będzie gdy Real kupi kogoś za 100mln. Ja się pytam - PO CO? Czy Real potrzebuje teraz gwiazd jak Pogba, Hazard czy Verratti? To by tylko zniszczyło zespół, tak jak kiedyś Galacticos. Nie lepiej postawić na młodych graczy, którzy teraz pogodza się z mniejszą liczbą minut, ale będą się uczyć od najlepszych i za parę lat zajmą miejsce Ronaldo, Ramosa czy Modricia? W taki sposób buduje się wielkie ekipy na lata.

0

Może większym było sprowadzenie Paulinho za 40? Dla mnie nie jest sztuką wydać 100mln na Pogbę, który będzie się prezentował gorzej niż kupiony za 1/4 tej sumy Toni Kroos. Idąc twoim tokiem myślenia - Paco Alcacer jest większym transferem od Lewego, bo ten drugi przeszedł za darmo do Bayernu.

0

A więc wolisz wydać 100mln na Bale'a niż 4 na Asensio?

0

Real cały czas robi wielkie transfery - Asensio, Kovacić, Theo, Ceballos itd.
Nie trzeba wydawać 222mln euro na gwiazdora, żeby nazwać transfer "wielkim". Wystarczy kupować młodych i zdolnych za mniejsze kwoty, by po 2-3 latach mieć piłkarzy na światowym poziomie, wartych po kilkadziesiąt milionów euro.

0

A nie przypadkiem #BartomeuQuedate ? ;)

5

Tak samo jak Verratti, Dembele i Seri? Oni też byli już "jedną nogą" w Barcelonie.

0

Gdybym napisał na rm.pl, że podczas El Clasico sędziowie zawsze pomagają Barcelonie, to dostałbym 3 razy tyle like'ów co ty (oczywiście gdyby istniała tam możliwość polubienia komentarza). Kieruj się dalej ocenami na tej stronie, to daleeeeeeeko zajdziesz...

Pozdrawiam

0

Po ostatnim Superpucharze nie powinieneś się wypowiadać o sędziach, bo wieje mi tutaj hipokryzją do kwadratu...

Sędziowie w Hiszpanii są po prostu na dramatycznym poziomie i tyle. Raz pomogą Realowi, raz Barcelonie, by w następnym tygodniu skrzywdzić obie drużyny.

0

A to nie można zagrać piłki na skrzydło? Widzę, że niektórzy kibice Barcelony mają bardzo urocze podejście do futbolu - nie można dośrodkowywać, strzelać bramek z główki czy z kontry ani wykorzystywać błędów przeciwnika, bo Barcelona gra tylko środkiem boiska, ma za niskich graczy do gry w powietrzu i jej filozofią jest długie posiadanie piłki...Aż przypomniał mi się wywiad z jakimś redaktorem Sportu na C+ przed 1 meczem o Superpuchar, gdzie gość dostał pytanie o porównanie Realu Zidane'a z Barceloną Guardioli, a ten odpowiedział, że Zidane może sobie zdobywać dużo trofeów, ale to Barca była lepsza, bo miala (!)większe posiadanie piłki, a Real to tylko atleci grający z kontry(!) Po prostu argument nie do przebicia ;)

0

Spoko. Żyj dalej w swoim świecie.


Pozdro

0

Próbujesz oszukać sam siebie? Mi to wygląda na zaklinanie rzeczywistości. Ostatnie 5 meczów Realu to 4 trofea, w tym obroną LM czy 5-1 w dwumeczu z tą samą Barcelona, która w kwietniu wygrała 3-2 (jedyna różnica to brak Neymara). Starasz się usprawiedliwiać, że tak w sumie to Barca wygrała w Miami, a wczoraj miała słupki, więc nic się nie stało i jest na dobrej drodze...

Wypadałoby życzyć Messiemu takich bramek z niczego jak Asensio, a Suarezowi takich "fartownych" trafień jak Benzema, bo inaczej słabo to widzę.

0

Tak samo było w 2014 roku...lepiej poczekaj z ocenami do końca sezonu, bo on się na dobrą sprawę jeszcze nie zaczął. Wbrew pozorom zakup Paulinho może wyjść na plus, ponieważ wczoraj było widać, że Barca nie ma kogoś takiego jak Casi czy Kovacic w Realu.

0

Obejrzyj jeszcze raz pierwsza połowę, spójrz na statystyki i przeczytaj wwypowiedzi twoich ulubieńców - to było LANIE. Wynik nie oddaje przebiegu meczu, bo po 1 połowie powinno być 4-0.
Po prostu przyznaj w głębi duszy, że na dziś dzień Real jest drużyną o 2-3 klasy lepsza od innych. A czy zdobędzie sekstet zobaczymy na koniec sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?