0

Real ma Bartomeu ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

A to jest jakaś uniwersalna zasada, że kto pokona Barcelonę, to zdobędzie LM? Raczej nie sprawdzała się, gdy Real grał w finale.

0

Ta dyskusja nie ma sensu. Nie będę walczył z wiatrakami.

0

Dobra rada - złóż aplikację o pracę do MD.

1

Po prostu 11 najlepszych piłkarzy na świecie ;)

0

"Poza bramkami nie robi nic. Bardziej przeszkadza niż pomaga" - chciałbym, aby w Realu było jak najwięcej tak "przeszkadzających, irytujących i nic nierobiących" zawodników ;)

2

No cóż...szkoda to komentować.

0

A co takiego ten Real ci zrobił, że go nienawidzisz?

7

Jak ja kocham taką logikę - "Ronaldo tylko strzela i nic więcej. I co z tego, że gole są najważniejsze, skoro on wkurza nimi kibiców Barcelony i nie da się go przez to lubić." Brakuje na końcu jeszcze "Messi lepszy, bo rozgrywa i nie wkurza" :)

0

Za każdym razem odwoływałem się do wyników obu klubów po 37 kolejkach. Wniosek jest prosty - gdyby Barca wygrywała, to nie byłoby tego tematu. Proste jak budowa cepa.
No, ale zawsze lepiej jest się doszukiwać teorii spiskowych (tak jak ostatnio MD).

0

A nie wpadłeś może na pomysł, że gdyby Barcelona nie przegrała z...Malagą, to wtedy nie byłoby tych śmiesznych oskarżeń o "sprzedanie" meczu?

0

A interes Realu w płaceniu Maladze jest taki sam jak Barcelony przy Andre Gomesu. O ile mi wiadomo, to jeżeli Barca z Portugalczykiem w składzie wygrałaby jakieś trofeum, wtedy kwota transferu może wzrosnąć o dobre kilka milionów euro. Gdyby nie te zapisy, to wtedy kluby musiałyby jednorazowo zapłacić za zawodnika dużo większą kwotę. Taki Pogba pewnie poszedłby do United nie za 120, a jakieś 150-160 milionów.

0

Hmm...Korupcja, porównanie klauzuli zawartej przy kupnie zawodnika 4 lata temu do płacenia sędziemu - takie detale...

2

Podaj mi wynik, to pójdę obstawić...

2

Chyba miałeś ciężki weekend, bo gadasz od rzeczy :)

2

To w lidze hiszpańskiej ważne są tylko Real i Barcelona, a reszta klubów gra na ich konto?

13

Oczywiście. Bo nie liczy się to, że po 37 poprzednich kolejkach Real może być 1 w tabeli. O mistrzostwie zadecyduje tylko ten jeden "sprzedany" mecz...

2

Ty chyba mówisz tak tylko i wyłącznie, bo nie lubisz Realu. Innego wytłumaczenia nie widzę....

1

Ale wtedy twój ulubiony zawodnik odpadnie!

1

To oczywiście Twoja opinia i masz do niej prawo, ale nie dopowiadaj sobie żadnych teorii, bo nigdzie nie napisałem, że odkąd naśmiewa się z Barcy jest w porządku.


A na Real najeżdża nadal, tylko już nie w wulgarny sposób jak kiedyś.

1

Chłopie, wyluzuj...Przeczytaj całą dyskusję, to znajdziesz sobie taki komentarz (nie twierdzę, że twój - odpowiedź skierowałem do wszystkich dyskutujących).

1

Ja tam nie widzę nic złego w tym co robi obecnie, bo gość jedzie równo tylko po tych klubach/zawodnikach/fanboyach, którzy sobie na to zasłużyli. W końcu nie tylko on naśmiewał się z ostatnich "osiągnięć" Neymara, no nie? Mógłbym znaleźć setki komentarzy takich jak jego wśród użytkowników tej strony. Skandalem to był jego fanpage "Hala Dzieci", na którym jeszcze 3-4 lata temu było MNÓSTWO hejtu pod adresem Realu (i to takiego na poziomie gimnazjum). Na szczęście wyleczył się z kompleksów i obecnie publikuje całkiem interesujące treści.

1

A dlaczego według was gość nie jest kibicem Barcy? Bo przestał pisać obraźliwe komentarze pod adresem Realu?

0

Ty się lepiej kolego martw o to, co będzie jutro :)

1

Nie każdy tutaj to visca łebek :) Może jednak warto czasem docenić rywala, co? Szczególnie jeżeli ktoś chwali się 17 letnim stażem kibicowskim.

3

A kiedy Barcelona przebiła granicę 100 punktów? Bo z tego co wiem, to obecny rekord wynosi właśnie stówę i został ustalony przez Real (11/12) i Blaugranę sezon później.

Lepiej zostaw uprzedzenia na boku i spójrz na sprawę trzeźwo.

0

" ten tytuł MUSI zdobyć drużyna z Madrytu."
Bardzo ciekawy wniosek. To pewnie wina Realu, że Barca miała co najmniej 4-5 okazji na przestrzeni sezonu, aby ich dogonić lub wyprzedzić w tabeli i za każdym razem tracili punkty na WŁASNE życzenie.

Pamiętaj, że gdyby twoja drużyna wykorzystała wczoraj choć połowę szans na zdobycie bramki, to dzisiaj Królewscy nie byliby na szczycie tabeli. No, ale najlepiej jest zawsze szukać winy wszędzie, tylko nie u siebie.

3

Oho! Barcelona nie może sobie poradzić z Malagą, to zaczyna się zwalanie na "niewidzialną rękę z Madrytu"...

A może by tak najpierw mieć pretensje do samego Neymara za to, że zapomniał wziąć mózg z domu niż doszukiwać się teorii spiskowych z gatunku "wszyscy przeciwko nam!"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?