0

Bycie podejrzanym nie oznacza od razu bycia winnym. Szkoda, że nie wszyscy to potrafią zrozumieć.

0

Będę się starał, codziennie po sporcie i po mapie pogody.

0

Chyba 5 lat Cię nie widziałem, albo nawet ze 4.
Żeby nie było - nikogo nie bronię. Pokazuję, że świat nie jest tylko czarno-biały. A media kłamią.

1

Sandro ma taką moc, że może nawet kasować konta na fcbarca.com, także uważaj.
Wielki biznes nigdy nie był, nie jest i nie będzie czysty. Jesteś dobry dopóki nic na Ciebie nie znajdą. Widzę, że nadal Laporta jest aniołkiem i twórcą wszystkiego z niczego.

2

Jeszcze żyję, ale rzadko się udzielam. Czasy się zmieniły i ludzie też.

1

No w końcu. Wracaj do klubu, pokaż jak się rządzi.

2

Jeszcze Pique, Cesc i ja.

1

W kontekście rewanżowego meczu z United dzisiaj powinni odpocząć wszyscy kluczowi piłkarze. Wynik jest sprawą drugorzędną. Nie oszukujmy się - LaLiga jest już rozstrzygnięta. Nawet ewentualna porażka dzisiaj tego nie zmieni. Ale mocno wierzę, że uda się wywieźć 3 punkty.

0

Kto to będzie budował i gdzie można wysłać CV?

0

Miałem dopisać oprócz Ipli. Testowana tak jak player.pl się wysypuje.


0

Szybkie pytanie: jest szansa na sprawdzoną płatną transmisję w internecie na dzisiejszy mecz? Czy tylko CP? Język obojętny.

9

Chciałbym żeby po prostu dostał prawdziwą szansę w Barcelonie. Nie 15 minut raz na trzy mecze, tylko połowę czasu gry załóżmy w 10 meczach z rzędu. Gorzej niż Cou nie zagra, nabiega więcej kilometrów niż Suarez. Jak trzeba będzie, to zostawi mnóstwo krwi na boisku.
Mógł trafić wcześniej do Barcelony, w odpowiednim wieku i formie - to samo dotyczy Vidala. Ale niezmiennie obydwu życzę wielu sukcesów tutaj.

0

A już myślałem, że mnie takie ważne info ominęło.

0

Bet365 działa w Polsce?

0

Tak, o transmisje. Niestety oglądający w tv bombardują mnie smsami i telefonami jak coś się wydarzy.

0

Po ostatnim wyłożeniu na 30 minut dziękuję.

0

Sopcast ma opóźnienia, ale w ostateczności nawet można na nim polegać.

0

Nie chcę za darmo. Przez 10 lat zawsze coś się wysypywało w nieodpowiednim momencie.

0

Poleci ktoś płatną transmisję na dzisiejszy mecz?

1

Luz i uśmiech Magika jest nie do podrobienia - tak jak teksty IceMana.
O Ronniem zostało powiedziane i napisane już wszystko. Zobaczyć go na Camp Nou jeszcze raz...... spełnienie marzeń. Tylko, żeby się nie odwodnić podczas płakania. Rozumiem Ice, że kupisz więcej biletów i odsprzedasz jeden dla mnie z okrutnym zyskiem?

11

Zawsze oddawał serce na boisku, pełne zaangażowanie, ofiarność i poświęcenie. Gdy kibice chcieli "porozmawiać" z kapitanami - wszyscy zainteresowani nie podjęli rękawicy, a Masche miał jaja i do nich poszedł. Gdy Lucho zasiadał na ławce to Javier często stał przy linii i słuchał wytycznych, a reszta kolegów świętowała zdobycie bramki. Dzień wolny od treningów? Mascherano zawsze na zajęciach indywidualnych, o ile zdrowie mu na to pozwalało.
Dziękuję za wszystkie wślizgi i pojedynki. Krew i pot wylane na boiskach. Powinien być stawiany za wzór skromności i pracowitości
Będzie mi go brakowało.

0

Dzięki wszystkim za informacje.

0

Potrzebuję małej pomocy w wyborze telefonu. Co mi trzeba? Wytrzymała bateria i szybki internet, rozsądny aparat. Ile planuję wydać? Max 700 zł. Znalazłem np. Xiaomi 4X mieszczący się w zakładanym budżecie. Może ma ktoś coś lepszego albo ciekawszego? Najlepiej dostępnego w Play.

4

Wyczuwam zbliżającą się burzę komentarzy i argumentów o pewnym bałkańskim Szwedzie. Jest tu kilku, którzy za pochlebne słowa o Ibrze najchętniej poderżnęli by gardło.
No coż można napisać o Challengerze - wybitna postać tego portalu. Jego teksty to sama przyjemność. Zawsze w punkt, zawsze szczerze i często pod prąd. Tak trzymaj dalej.

5

Gratulacje dla zwycięzców. To dla mnie zaszczyt, że byłem w finałowym zestawieniu. Dziękuję za głosy.
Padre Corleone jestes u mnie bardzo wysoko w hierarchii - razem z Cochise, IceManem, Challengerem czy Cule a Muerte oraz kilkunastoma innymi użytkownikami, którzy mam nadzieję, że się nie obrażą za brak wymienienia.

3

Mam nadzieję szanowna Moderacjo, że już niedługo będziecie bezrobotni w swojej dziedzinie. Eoren zajmie się pisaniem, wpwelement będzie miał więcej czasu dla kobiety, a cała reszta artykułami, felietonami, itd. zapewni wszystkim dużo radości.
Nie pamiętam, zebym kiedyś dostał bana albo ostrzeżenie. Macie jakieś haki na mnie?

0

Bardzo ciekawe statystyki. Imponujące liczby użytkowników, komentarzy, odsłon. Ten portal naprawdę jest wielki.
A w Lidze Typerów opuściłem sporo meczów :-D. Może statystyka średnia pkt/mecz ?

1

To było dawno i nieprawda :-) Dziękuję za mile słowa.

8

Nie wiem jakim cudem znalazłem się wśród tak zacnego grona. Przecież od dawna się nie udzielam, nie komentuje. Mogę tylko podziękować i zagłosować zgodnie z wlasnym sumieniem. Ktokolwiek wygra - zostanie tylko pogratulować mu popularności i szacunku innych użytkowników.

1

Figo był znienawidzony tylko przez Barcelonismo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?