18

Świetny wywiad, super się czyta takie coś :) Leo jesteś super człowiekiem i do tego mega skromnym :D

0

nie :D

1

nie mam zamiaru się uczyć, wolę mecz obejrzeć :D

1

no opowiadanie o tym, że jesteś w podróży i nagle staje się coś, że ktoś staje się sławny i trzeba było uzasadnić, że celebryta jest sławny, czy jakoś tak :D W sumie myślałam, że będzie gorzej, ale nie jest źle ;) zresztą zobacz sobie, bo już są arkusze :)

0

nawet dobrze :D

2

troszkę, dzięki :D

0

42

Jesteś świetny Bravo ;)

0

Neymar ;)

3

hahahah Messi hahah

0

pedrooooooo kur...

0

możesz przestać spamować?

2

o boże, dobrze że przerwa..

0

brawoooo Suareeez :D

0

Wszystkiego najlepszego ;)

1

Najlepszego :)

0

Sto lat Bravo! samych sukcesów i czystych kont ;)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

jaki słodki ;)

0

NOSZ KUR....

1

co to ma być?..

1

ja też, haha :D

1

3;1 dla barcy ;)

1

Komentarz usunięty

1

wydaje Ci się, haha ;)

0

kocham twój avatar...:)

2

następnym razem :)

3

hahahahah, świetny jesteś

2

Ojeej.. I tak kiedyś będzie ślub, spokojnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?