0

dziękuje :D

0

mi też się tak wydaje haha :D

0

tylko Pedro może tak zjeb..

1

hahaha no prawda :D

0

Świetny mecz!

0

nie ty jeden :/

0

dzięki :D

0

ma ktoś dobrą transmisje meczu argentyna-portugalia?

0

nie ma chyba polskiej ;/

1

http://www.viphd.net/ch1.html nie ma lepszego :/

0

3 razy na nie, przechodzisz dalej :D haha ;]

1

0

dobra,przepraszam ;)

0

0

0

Dobrze mówisz ;D

1

0

dzięki^^

0

poda ktoś link?

3

Najlepszego :D ;)

0

no! :D ale super

1

jezu no...super, dali by Neymara, bo Messi nie ma z kim grać..

0

Mam nadzieję, że teraz wejdzie Neymar ;/

1

0

0

gówno prawda:) Pedro nie jest lepszy człowieku..

0

0

ja też chciałabym zobaczyć Messiego i Neymara razem :/

0

hahahaha hala geje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?