Klaudusiaa
Dołączył/a: wrzesień 2014
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ej śpiochy wstawać, bo za 45minut mecz :D
0
tak :D
0
byłam pewna, że to nie weszło haha:D ale brawoo!
5
ja też żegnam ;/
2
można zobaczyć, sezon "statystyki barcelony" i tam pisze:)
0
O BOŻE JAKA BRAMA!!!!!
0
jeszcze tylko Ney :D
0
tak jesst!!!!!!!!
1
jedziemy po wygraną!! :D
0
zapewne tak :D
0
masche ostatnio błędy popełnia, poza tym jest niski..
1
powodzeniaa! :DD
3
omg, ten news odmienił moje życie :D
2
nienawidzę czekać na składy, jezuu :D
0
ał, zabolało ;'))
0
dobre :D
2
jak to się mówi "ból dupy" :D
2
Dla Krysi mecz bez karnego, to mecz stracony :D
1
za to ty nigdy nie dostaniesz mózgu.
3
OFICJALNIE; złota piłka dla Cristiano!!!
2
Dzięki real!! ;D Jutro tylko Barca wygra i weekend udany ^^
1
Kibice realu pewnie już sprzedają wszystkich :/
1
4;0!!!!!!!;D
1
Dziękujmy panie Krystynie, że gra dzisiaj tak beznadziejnie i psuje większość akcji :D
0
z synkiem na trybunach siedzi, nie widziales? ;/
1
OMMGGG!!!!
1
nie żal się już tak ;/;/
3
Drewno bierze przykład z Krysi :D
1
no ja też :D
0
Ronaldo, Khedira, Nacho i Casillas powinni dostać po mordach za pierwszą połowę... Ronaldo z resztą od jakiegoś miesiąca kompletnie bez formy i lepiej graliśmy bez niego...
uuu fan realu sie zdenerwowal :D