1

ej śpiochy wstawać, bo za 45minut mecz :D

0

tak :D

0

byłam pewna, że to nie weszło haha:D ale brawoo!

5

ja też żegnam ;/

2

można zobaczyć, sezon "statystyki barcelony" i tam pisze:)

0

O BOŻE JAKA BRAMA!!!!!

0

jeszcze tylko Ney :D

0

tak jesst!!!!!!!!

1

jedziemy po wygraną!! :D

0

zapewne tak :D

0

masche ostatnio błędy popełnia, poza tym jest niski..

1

powodzeniaa! :DD

3

omg, ten news odmienił moje życie :D

2

nienawidzę czekać na składy, jezuu :D

0

ał, zabolało ;'))

0

dobre :D

2

jak to się mówi "ból dupy" :D

2

Dla Krysi mecz bez karnego, to mecz stracony :D

1

za to ty nigdy nie dostaniesz mózgu.

3

OFICJALNIE; złota piłka dla Cristiano!!!

2

Dzięki real!! ;D Jutro tylko Barca wygra i weekend udany ^^

1

Kibice realu pewnie już sprzedają wszystkich :/

1

4;0!!!!!!!;D

1

Dziękujmy panie Krystynie, że gra dzisiaj tak beznadziejnie i psuje większość akcji :D

0

z synkiem na trybunach siedzi, nie widziales? ;/

1

OMMGGG!!!!

1

nie żal się już tak ;/;/

3

Drewno bierze przykład z Krysi :D

1

no ja też :D

0

Ronaldo, Khedira, Nacho i Casillas powinni dostać po mordach za pierwszą połowę... Ronaldo z resztą od jakiegoś miesiąca kompletnie bez formy i lepiej graliśmy bez niego...

uuu fan realu sie zdenerwowal :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?