0

Masip chyba nigdy nie zagra ;x

0

hahaha xd

0

Krystyna załamana brakiem karnego xd

13

Co za chamstwo w Atletico, pajace. No i zasłużona wygrana dla nas :D

4

SŁUCHAJCIE, NIE WIERZE, ŻE WIDZĘ TAKĄ BARCE!!!

0

zajebiście gramy :D

1

0

dacie jakąś transmisję, która się nie tnie? proszę :(

0

Dawać nam tu Neymara i Messiego! ;/

0

Jaaa!! :D

0

Nie wierzę w ten skład po prostu, mamy taką szansę teraz, żeby byc na 1miejscu w tabeli, a przez tego nienormalnego trenera możemy to stracić ;/ Mam nadzieję, że w 2 połowie wejdzie Neymar i Messi! Veb

0

0

0

szkoda, ze Neymar bez bramki ;/

0

0

O KURWA NIE WIERZĘ hahah ale super :D

1

JAPIERDOLEEE HAHAHAHAHAHA JEEEEST!!!!!

0

kurwa mac...

0

strzelcie tą bramkę wreszcie, BOOOŻEEE

0

wypier*alaj zje*** ;]

0

no kurw...

1

Neymar ładnie teraz ;)

0

suarez czy ty masz zeza...

0

no dokladnie ;/

0

36

0

Boże, co oni robią...

0

ja też się dziwię, haha:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?