1

no racja z nim nigdy nic nie wiadomo :D

13

Biedna Krysia bez karnego ;/

1

TAAAK JESTT !!!

0

nie mieli okazji :D

1

JEEAAH! ;D

3

nie lubisz go, chociaż go nie znasz? okej :D

0

jeszcze nie

0

najlepszego :D

0

Wszystkiegoo Najlepszego, sto lat!! :)

3

Boże widzisz i nie grzmisz :')

0

trzeba zjebać tego komentatora :D

0

kropka nienawiści hahahah ;D

32

krystyna w niebie by już była, ze 3 karne by miała...

0

co to kurwa ma byc...

0

0

http://mecz.tv/channel2.php
mówisz i masz ;D

0

NEYMARR!!!!

1

jak on tego nie strzelił.....

0

hop hop

0

1-1 ;D

0

Mam nadzieję, że Francja zniszczy tą mieszanine Kataru :D

1

KOLEŚ LEPSZY OD NEYMARA, O KURDE HAHAHA

0

hahhaha ale pudło

0

jaka murawa, tacy gospodarze :D No cóż, idiotą trzeba się urodzić :)

0

frajerzy zawszę mają farta :) Liczyłam na to, że przegrają. Ale przecież karny zawsze musi być bo to REAL :)

1

RAKITIC OMG!!!

0

Rudy! :D

0

jaki wynik obstawiliście? :D

0

2-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?