4

no serio wielki problem.....

23

Mam nadzieję, że dzisiaj wygramy bez problemu, wierzę w was chłopaki! :* :)

0

serio? no kurwa won, a nie tu śmiecisz idioto.

20

spierdalaj.....

5

Wesołych, Zdrowych Świąt wszystkim :D I mokrego Dyngusa ;)
No i oczywiście zwycięstwa naszej Barcy ;* ;)

0

chciałeś i masz :D

0

JEZU WYPIERDALAJ JUZ STĄD IDIOTO

0

jeju, nie wierzę, że to już :DD

0

jest taki trochę jak wielbłąd- hahahaha :D

2

kur..zaraz tu umreee :D

0

spokojnie, ja też :D

0

Wiecie może gdzie mogę wykupić dobrą transmisję? :D Z góry dzięki ;)

2

Jezu, jak ten czas wolno leci, już się nie mogę doczekać :D

0

świetne! haha ;)

2

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn! :D
Spóźnione, ale jest! ;)

1

hahaha :D

2

czyli weekend udany :D

0

0

chyba śnisz :D

0

nie ;/

0

haha, no dokładnie :D ciągle patrze, czy już są sklady, ale nadal nic nie ma, oj :D

0

Tym lepiej dla nas, że grają fatalnie! :D

0

5 lutego skończył 23 :)

1

hihi ^^

1

no k**w@ co jest do chu$5 z tym p***lo#$% anczelotem i piłkarzami. jeczy ze miekka reka wygrał lige mistrzow, a chu# mnie obchodza poprzednie tytuły liczy sie tu i teraz. graja do d*py, zero zaangażownia i pomyslu. tak grac to zal.
Oj kibic realu się troszkę zdenerwował :D

0

marzenia się spełniają! :D

9

kocham was za to, że dzięki wam mam takie emocje jak nie mogę oglądac meczu, a czytam komenatrze :D

0

niestety :D

0

uważaj, bo się upijesz :D

42

spokojnie, jesteśmy z Tobą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?