Klaudusiaa
Dołączył/a: wrzesień 2014
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
no serio wielki problem.....
23
Mam nadzieję, że dzisiaj wygramy bez problemu, wierzę w was chłopaki! :* :)
0
serio? no kurwa won, a nie tu śmiecisz idioto.
20
spierdalaj.....
5
Wesołych, Zdrowych Świąt wszystkim :D I mokrego Dyngusa ;)
No i oczywiście zwycięstwa naszej Barcy ;* ;)
0
chciałeś i masz :D
0
JEZU WYPIERDALAJ JUZ STĄD IDIOTO
0
jeju, nie wierzę, że to już :DD
0
jest taki trochę jak wielbłąd- hahahaha :D
2
kur..zaraz tu umreee :D
0
spokojnie, ja też :D
0
Wiecie może gdzie mogę wykupić dobrą transmisję? :D Z góry dzięki ;)
2
Jezu, jak ten czas wolno leci, już się nie mogę doczekać :D
0
świetne! haha ;)
2
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn! :D
Spóźnione, ale jest! ;)
1
hahaha :D
2
czyli weekend udany :D
0
https://instagram.com/p/z9uoYvxtgv/?modal=true Neymar wstawił :D
0
chyba śnisz :D
0
nie ;/
0
haha, no dokładnie :D ciągle patrze, czy już są sklady, ale nadal nic nie ma, oj :D
0
Tym lepiej dla nas, że grają fatalnie! :D
0
5 lutego skończył 23 :)
1
hihi ^^
1
no k**w@ co jest do chu$5 z tym p***lo#$% anczelotem i piłkarzami. jeczy ze miekka reka wygrał lige mistrzow, a chu# mnie obchodza poprzednie tytuły liczy sie tu i teraz. graja do d*py, zero zaangażownia i pomyslu. tak grac to zal.
Oj kibic realu się troszkę zdenerwował :D
0
marzenia się spełniają! :D
9
kocham was za to, że dzięki wam mam takie emocje jak nie mogę oglądac meczu, a czytam komenatrze :D
0
niestety :D
0
uważaj, bo się upijesz :D
42
spokojnie, jesteśmy z Tobą :D