0

Są wśród nas może fani gry takiej jak crusader kings 2? :D

0

To na Podlasiu mają internet? ;)
Gdyby Leo jak Ronaldo na "starość" zająłby się wyłącznie bramkami to szybko w tej statystyce by mu odskoczył. Jednak taki Messi jakiego oglądamy od paru lat czyli zarówno dyrygent w środku i egzekutor pod bramką nie jest nastawiony tylko na gole. Z korzyścią dla drużyny oczywiście.

0

Dokładnie! :D

1

Znacie jakąś stronkę gdzie można obejrzeć kapitan marvel z napisami?

0

W sumie można założyć, że oddala się wizja króla strzelców dla Krzysztofa Piątka. Wydaje mi się, że Ronaldo będzie chciał odbić sobie moralnie tą porażkę w LM i powalczy mocniej o bramki w lidze, szkoda.

0

Podłączam się do prośby!! :D

0

Jak wygląda sytuacja tegorocznych maturzystów? Czy nie muszą mieć zaliczonych przedmiotów i "ukończonej" szkoły żeby podejść do matury? W obecnej sytuacji nauczycielom chyba nie spieszy się z wystawianiem ocen. Ktoś mnie oświeci? :D

0

Dzięki teraz już wszystko jasne. :D

0

Jaka strona i z jakiego powodu nalicza w klasyfikacji złotego rapcia Ronaldo aż 9 goli z wapna? Nie oglądam Serie A więc nie wiem jak jest na prawdę, a już parokrotnie spotkałem się ze statystyką gdzie dodano mu 4 gole z karnego.

0

Dołączam się do prośby

1

czy strona footybite działa jak dawniej? Nie widziałem wczoraj linków do meczu polaków i nie wiem czy czekać na mecz argentyny czy szukać innego źródła?

0

Taktyczna kropka

0

Człowieka nie ma chwilę w internecie i już się czuje jakby był rok odcięty od prądu. Skąd taka informacja, że Zidane wraca? Jakaś gazeta, wywiad, twitter, pluskwa w jego mieszkaniu? :D

0

Tak towarzyszu piliśmy, a nawet obecnie pijemy. :D
Bardzo polecam, zwykła, naturalna yerba mate.

2

Z mojego doświadczenia... Im mniej dodatków tym yerba bardziej gorzka, jeśli tak oceniasz moc, a że sam gustuję w cierpkich i właśnie gorzkich yerbach to tylko naturalne wchodzą w grę. Próbowałem różnych kombinacji z miętą, anyżem, cytryną, guaraną, katuavą, żeń-szeniem... Zawsze wracałem do naturalnej, ewentualnie, w ramach urozmaicenia, kupuję te z dodatkiem katuavy lub guarany.

0

Jest możliwość zobaczyć gdzieś powtórkę całego dzisiejszego konkursu w skokach?

0

Dziękuję :D

PS. A jak już poleciliście to podzielicie się na priv linkiem? ;)

0

Polecacie jakąś nową stronę ze streamami?

0

Czy to nie była akcja bramkowa? Jeśli tak to reakcja Bonucciego była spowodowana stratą bramki, a nie symulką.

0

Jest kolejny link do streamów z reddit?

Edit. Widzę, że dwa posty niżej są linki jednak jeśli na przyszłość ktoś znajdzie nowe zakładki na reddit to bym prosił o kontakt. :D

0

Ciekawe jak samo postrzeganie drużyn jako te bliższe naszemu sercu wpływa na ocenę potencjalnych zdarzeń. Mamy tu do czynienia z sytuacją gdzie w obydwu meczach padł ten sam wynik 0-0. Teoretycznie więc zespoły mierzące się bezpośrednio ze sobą prezentują na chwilę obecną zbliżony poziom sportowy, uwzględniając formę poszczególnych zawodników, przygotowanie mentalne itp. Wynikałoby więc, że prawdopodobieństwo awansu którejkolwiek z drużyn jak i subiektywna, ale dążąca do obiektywności, opinia powinny rozkładać się identycznie w obydwu dwumeczach. Mam tu na myśli, że jeśli gospodarz 1. meczu Lyon ma mniejsze szanse na awans w rewanżu z Barceloną identyczne szanse powinien mieć Liverpool czyli również gospodarz 1. meczu, a w tym przypadku stawiasz Bayern na przegranej pozycji. Oczywiście wszystko tu można odwrócić, bo to Lyon może być w lepszej pozycji strzelając jedną bramkę na CN, barca musiałaby już zdobyć 2 i tym sposobem niespójność jest widoczna w drugą stronę.

0

Czy w tym roku, jak w latach poprzednich, mecze niemieckich drużyn w LM będą dostępne w CP na kanałach niemieckojęzycznych? Jeśli tak to czy pamiętacie nazwę i numer takich kanałów?

0

Podzieli się ktoś dobrym linkiem do PSG?

0

To szczęście! ;)

0

Lot do Andaluzji, aklimatyzacja w hotelu, dojazdy autokarem, powrót do Barcelony... Chyba jednak lepiej odpuścić taki wyjazd kosztem 90 min "w domu" na Camp Nou.

0

Wiadomo coś o kontrakcie dla holendra? Jaka płaca bonusy, itp.? Jeśli nie to gdzie i kiedy będzie się można spodziewać takich informacji?

0

Miał już ktoś wcześniej kontakt z tą stroną? W jaki sposób mogę sprawdzić czy działa legalnie itp?
https://www.ma-shops.com

0

Wiecie może skąd mogę pobrać win XP? Bawię się w VirtualBox i chciałbym tam go zainstalować.

0

Jakiś czas temu ktoś wstawiał link do zooma zdjęcia galaktyki trójkąta zrobionego w ogromnej rozdzielczości. Jaka to jest rozdzielczość?

2

Poszukuję osoby, która miała styczność z matero guampa. Znajdzie się taka dusza na La Ramblii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?