Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu tak gwiżdżą na Hernandeza?
1
A teraz odwróćmy sytuację. Messi strzela 11 po ewidentnym faulu w polu karnym, strzela zza pola karnego, w środek bramki ale na tyle mocno żeby zaskoczyć bramkarza i strzela pięknego wolnego po którym bramkarz stoi jak słup soli. Nie bądźmy hipokrytami, jest wiele meczy, w których Ronaldo nie grał nic, a nawet mniej, ale to nie dzisiejszy mecz. Z Hiszpanią zagrał fenomenalne zawody, wykorzystał prawie wszystko co miał i w pojedynkę przy kiepskiej pomocy ze strony kolegów zremisował mecz.
0
Bo Ronaldo to skrzydłowy, napastnik. Jego zdaniem nie jest rozgrywanie piłki tylko strzelanie goli. Czemu więc oczekuje się od niego zadań dla niego nie przeznaczonych? Od Van der Nisterlooya czy inzaghiego nikt tego nie oczekiwał.
1
I kto zaliczył kluczowy odbiór/drybling przy bramce? Iniesta
7
Ale co by nie mówić to podoba mi się gra Ronaldo. Jakoś gdy nie ma na sobie trykotu Realu łatwiej mi się go ogląda. Widać, że jest motorem tej reprezentacji i bez niego to byłaby co najwyżej sredniakiem w Europie. Co miał to wykorzystał, a że bramkarz dupa...
0
Coś zawsze jak ma być tak "zmotywowany" to gra tak sobie...
0
Wie może ktoś o której zaczynają się główne walki KSW? I mógłby podrzucić link? :D
0
Z tego co mi wiadomo to okienko transferowe umożliwia rejestrację zawodników. Więc wcześniejsze otwarcie takiego okna skutkują tym, że to angielskie kluby mogą wcześniej kupić i zarejestrować zawodnika.
0
Locke! Jeden z moich ulubionych filmów.
0
Skrót ktoś coś?
0
O co chodzi ze słowami Ronaldo? Nie widziałem wręczenia pucharu ani wywiadu, mogły ktoś streścić?
0
Tak wiem, ale nie rozumiem co to zmienia?
0
Ok, ale jeszcze w 2015 było 5-2.
5
Ronaldo od wczoraj posiada tyle samo zwycięstw w LM co Barcelona w całej swojej historii... Trochę to dołujące. :(
0
Skoro na La Ramblii można znaleźć praktycznie wszytko...
Jest może na tej stronie czynny żołnierz żandarmerii wojskowej?
1
Komentarz usunięty
0
Co myślicie o takim bezpiecznym zakładzie. Dwa kupony
Real - lolverpool 1 zwycięzca rozgrywek kurs 1,7
Real - lolverpool 1 zwycięzca w regulaminowym 2,2
Pierwszy kupon za 75 drugi za 25. Nic nie tracę. Najgorzej tylko plus 12 zł
2
*to spojrzenie ;)
0
Podpinam się
0
Od tego sezonu wprowadzono zasady jak w Premier League i czcionka jest identyczna dla wszystkich.
1
Nie ma szans na to żeby Messi zdobył zp. Większość ekspertów i osób uprawnionych do głosowania patrzy prawie wyłącznie na trofea i bramki. Barcelona odpadła ze słabą Romą, nie dotarła nawet do półfinału LM. Messi królem strzelców też nie zostanie tylko Ronaldo. Pytanie tylko kto zgarnie MŚ. Jeśli żaden z powyższych (co jest raczej pewne) to zawodnik mistrzów świata będzie się bił o 2. miejsce z Messim.
1
Czyli nie jestem tu sam! :D
0
Gra ktoś może jeszcze w fm 15, albo pamięta jak działa tam rejestracja zawodników? Jeśli tak proszę o kontakt na priv.
0
Może głupie pytanie, ale tu chodzi o 80k miesięcznie czy rocznie? ;)
0
Skoro na La Ramblii można znaleźć praktycznie wszytko...
Jest może na tej stronie czynny żołnierz żandarmerii wojskowej?
0
podpinam się. ;)
0
Dzięki, właśnie o to mi chodziło. ;)
0
Można wykupić eleven obecnie na mniej niż miesiąc?
25
Nie marudź tylko ciesz się i stawiaj. ;)
1
Dzięki, tak myślałem, ale musiałem się upewnić.