Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy odbyło się wręczenie pucharu? Na autokarze były 2 w tym jeden za ligę... Coś mnie ominęło?
0
Jak przedstawia się klasyfikacja zawodników z największą liczbą mistrzostw Hiszpanii? Wiem, że na 1. miejscu jest Francisco Gento, a kto zajmuje dalsze lokaty?
0
Śmiało wysyłaj!
0
Podłączam się!
0
Sevilla
0
telewizora
0
link do ksw?
0
Proszę o krótką recenzję tego co się stało w Madrycie bo nie mogę oglądać.
1
Stołeczny klub i obecny mistrz kraju. :D
0
Nie oglądałem meczu city. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć tylko czy warto włączyć powtórkę?
0
Wolę na wszystkich meczach ekstraklapy pikniki, niż indywidualny incydent z udziałem kibola i osoby postronnej.
0
Dzięki wielkie.
0
Macie może dostęp do ostatniej wypowiedzi Sampaolego? o Messim? Sprzed paru dni albo tygodni o tym, że to jest bardziej reprezentacja Messiego niż jego samego lub coś w tym rodzaju...
0
CO!? Jak Ty to sobie wyobrażasz? Ślubuję przed bytem wszechwiedzącym i wszechmocnym, któremu z własnej, nieprzymuszonej woli ufam i pokładam w nim nadzieję, że nie będę przestrzegał wszystkich jego praw, które nam przekazał i będę Cię kochał jedynie przez 4 lata... potem się zobaczy.
0
Bardzo się cieszę, że to rozumiesz, ale jest tu naprawdę wiele osób, które nie rozumieją celu takiego prewencyjnego legitymowania. Potem rozpowiadają jak to zła policja terroryzuje "dobrych chłopaków". I to niejako do nich głównie skierowany jest mój komentarz.
0
Robią to bo pewnie przechodzisz przez osiedle, na którym wybryki chuligańskie są powszechne, a na którym nie są ;). Jest to postawa faktyczna w celu sprawdzenia czy przypadkiem to nie ty jesteś sprawcą tych wandalizmów lub innego tego typu sprawy. Wracałeś z imprezy, a widziałeś przewrócony znak przy drodze? Możesz już się przygotować na legitymowanie. To się wydaje "tak o". Ale nie można tego zrobić bezpodstawnie.
0
Trzeba. Jest to rutynowa czynność w każdej sytuacji interakcji funkcjonariuszy z obywatelami. Zgodnie z treścią Ustawy o Policji, każdy policjant wykonujący czynności operacyjno-rozpoznawcze, dochodzeniowo-śledcze bądź administracyjno-porządkowe ma prawo do legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości. Samo legitymowanie nie ma żadnego negatywnego skutku dla legitymowanego.
1
Ale przecież teraz można się rozwieść po 4 latach. Więc po co takie czasowe małżeństwa?
0
To jeszcze dodatkowe pytanie. Mam do wyboru settlers, alien nations 2, albo knights and merchants. Cóż z tego jest najbardziej godne uwagi?
0
Nie musi być wezwanie. Jeśli zachodzi podstawa faktyczna do legitymowania, a tutaj była to nieobecność tych dzieciaków w szkole podczas zajęć, to policjant ma prawo wylegitymować. Wciąż nie widzę powodu twojego wywodu.
0
Co w tym dziwnego? Dostali zgłoszenie, to legitymują. Potwierdzili u dyrektora czy te dokumenty są prawdziwe, bo żaden problem napisać coś takiego w Wordzie i pożyczyć pieczątkę od "mamy z pracy". Tym bardziej, że dziś jest dzień wagarowicza, a do 18. roku życia masz obowiązek uczęszczać do szkoły. Nie wiem do czego tutaj chcesz się przyczepić? Że robią za to za co im płacą?
0
Właśnie gram w Narodziny Imperium, ale chciałbym zacząć inną część. Trochę bardziej nastawioną na produkcję i gospodarkę, a podobno ta część jest jedną z gorszych pod tym względem.
0
Która część serii settlers przypadła wam najbardziej do gustu?
0
Na fili jest tylko lektor
0
Gdzie zobaczę grę o tron z napisami, a nie lektorem?
0
Liverpool - Sevilla
City - Roma
Barca - Real/Juventus
Bayern - Juventus/ Real
Takie są moje marzenia :D
0
No po X razie pijesz samą wodę prsepuszczoną przez siano. Yerba nie daje smaku w nieskończoność.
0
Z tym małym kubeczkiem jest taki problem, że napar się szybko "zużywa"
1
Ponieważ, najprawdopodobniej, ktoś zepsuł napar. Zalał zbyt gorącą wodą i sparzył yerbę. Ewentualnie po prostu chciał cię wkręcić, jak sam nieraz robię. Zostawiam wtedy napar na parę minut i gdy dla mnie jest po prostu trochę bardziej wyrazisty innym wykręca twarz.
3
Możesz wypić w 30 min i możesz chodzić cały dzień. ;) Szykujesz napar i zalewasz go nawet do 8 razy. Możesz zalać raz lub dwa i odstawić albo delektować się cały dzień. Ja kupuję wszystko tutaj https://sklepkolonialny.com . Sklep Wojciecha Cejrowskiego, bardzo tanio wszystkie akcesoria dostępne. Ale można znaleźć taniej na innych stronach. Gdybyś chciał się dowiedzieć coś więcej pisz priv. Każdemu kto ma jakieś pytania odnośnie yerby z chęcią pomogę.