Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak z czystej ciekawości, kto i kiedy zdobył ostatnią bramkę głową po rzucie różnym, dla Barcelony oczywiście.
0
Czy Messi już potwierdził, że wraca do reprezentacji? Czy może mi się tylko zdawało?
0
O co chodzi? Możesz rzucić jakimś linkiem?
0
Dziękuję za odpowiedź, ale nie o to mi chodziło. Sam jestem wielkim fanem tej serii i zarówno pierwszą jak i drugą część gry znam praktycznie na wylot. Włączając w to modyfikacje takie jak MT, Returning, czas zapłaty, Golden Mod i wiele WIELE innych. Nie szukam nowych modów tylko osoby, która bawiła się w np programie Spacer itp.
0
Tak, wiem ale pomyślałem sobie, że sam spróbuję pobawić się z programami do modyfikacji. Dlatego szukam ludzi, którzy mają już jakieś doświadczenie.
0
Są na tej stronie jacyś zapaleni miłośnicy serii Gothic? Bawiliście się kiedyś w modelowanie tego świata, nowe postacie, budynki, zadania, itp.?
0
Dzięki, wcześniej próbowałem pobierać z dysku google i wyskakiwał mi błąd, dlatego nie próbowałem z tym plikiem. Ale dało radę, dzięki raz jeszcze.
1
Poszukuję dobrej duszy, która byłaby w stanie mi pomóc ze znalezieniem na internecie czystej wersji gry Gothic 1. Ja przez przypadek usunąłem jeden dość znaczący folder, a nie mam obecnie dostępu do płyty z grą.
3
Wiesz nie żebym się czepiał, ale... Real, Barca, AtHletico to nigdy nie był i raczej nie będzie TOP3. ;)
0
Podpinam się do prośby. :D
0
Jest ktoś kto zna dobrze grę Crusader kings 2 i mógłby mi, w wolnej chwili, wyjaśnić interesujące mnie zagadnienia i ogólnie mechanikę gry?
1
Za Gomeza!
0
Podsumowując, istnieją teraz dwa oddzielne i nie zależne projekty "Dzieje Khorinis" i "Kroniki Myrtany"? Każdy z nich posiada część ze wspólnego niegdyś projektu i w każdym z nich występuje grupa aktorów pracująca przy Gothic 2?
0
Jest ktoś kto zna dobrze grę Crusader kings 2 i mógłby mi, w wolnej chwili, interesujące mnie zagadnienia i ogólnie mechanikę gry?
2
Jakby siedział mi w głowie i mówił co myślę, tylko ładniej wyrażona jest treść w tym tekście niż pod moją kopułą.
Zgadzam się w 100%.
0
Gdzie można znaleźć dane jak głosowali zawodnicy?
0
Ma ktoś może link do dzisiejszej konferencji w Niemczech gdzie ogłoszono rozwiązanie hipotezy Riemanna?
0
Podpinam się i też ładnie proszę. :D
0
Sorki, ale muszę lekko grammar nazi. To studio nie te. "Te" można użyć gdy mówi się o czymś w liczbie mnogiej.
0
Byłby ktoś tak miły i podzielił się linkiem do meczu Manchesteru City?
0
W pełni się z tobą zgadzam. Cieszę się, że wygrywamy, ale nie takiego stylu się spodziewam myśląc o spuściźnie jaką zostawili Guardiola i Cruijff. Po prostu nie zakochał bym się w Barcelonie gdybym zaczął ją oglądać od teraz.
0
Próbuję, ale oczy mnie bolą gdy oglądam jak zarzyna się najpiękniejszy styl i sposób gry w piłkę.
1
Hmm.. W każdym meczu gdy trenerem jest Valverde.
11
W Barcelonie bez zmian. Zero kreatywności, zero ofensywnej gry pozycyjnej, totalnego futbolu, zero stylu.
2
Ronaldo Messiemu to tak nie do końca, bo ma tylko jeden tytuł więcej więc szansa, że Leo dogoni, a nawet w ostatecznym rozrachunku przegoni, Portugalczyka jest bardzo duża.
0
Dla mnie żaden puchar i żadne trofeum nie jest bezwartościowe, wolałbym co rok widzieć Barce "jedynie" z pucharem króla, ale grającą piękną, szybką i kombinacją piłkę, niż LM i wszystkie nagrody indywidualne dla zawodników, ale grając topornie i defensywnie.
2
Dlatego moje serce oprócz oczywiście wspierania dumy Katalonii wiernie kieruje oczy na wszystkie drużyny, które prowadził Guardiola. Podczas jego pobytu w Bayernie czy szczególnie teraz w City staram się regularnie śledzić ich spotkania. Szczególnie od roku większą przyjemność czerpię z oglądania obecnego mistrza Anglii niż króla na hiszpańskim tronie. Dla mnie jako kibica liczy się Barca, a także (może nawet przede wszystkim) ładny, subiektywnie oczywiście, futbol. Niestety tego w Barcelonie nie widzę. Szkoda, wielka szkoda...
0
Mam pytanie. Posiadam telewizor philips z androidem 2014 r. I nie mogę nigdzie znaleźć aplikacji sklepu play. Szukam gdzie tylko mogę, podążam za instrukcją ze strony philipsa i natrafiam na problem. Miał ktoś podobny problem?
0
Podłączam się do prośby.