0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak z czystej ciekawości, kto i kiedy zdobył ostatnią bramkę głową po rzucie różnym, dla Barcelony oczywiście.

0

Czy Messi już potwierdził, że wraca do reprezentacji? Czy może mi się tylko zdawało?

0

O co chodzi? Możesz rzucić jakimś linkiem?

0

Dziękuję za odpowiedź, ale nie o to mi chodziło. Sam jestem wielkim fanem tej serii i zarówno pierwszą jak i drugą część gry znam praktycznie na wylot. Włączając w to modyfikacje takie jak MT, Returning, czas zapłaty, Golden Mod i wiele WIELE innych. Nie szukam nowych modów tylko osoby, która bawiła się w np programie Spacer itp.

0

Tak, wiem ale pomyślałem sobie, że sam spróbuję pobawić się z programami do modyfikacji. Dlatego szukam ludzi, którzy mają już jakieś doświadczenie.

0

Są na tej stronie jacyś zapaleni miłośnicy serii Gothic? Bawiliście się kiedyś w modelowanie tego świata, nowe postacie, budynki, zadania, itp.?

0

Dzięki, wcześniej próbowałem pobierać z dysku google i wyskakiwał mi błąd, dlatego nie próbowałem z tym plikiem. Ale dało radę, dzięki raz jeszcze.

1

Poszukuję dobrej duszy, która byłaby w stanie mi pomóc ze znalezieniem na internecie czystej wersji gry Gothic 1. Ja przez przypadek usunąłem jeden dość znaczący folder, a nie mam obecnie dostępu do płyty z grą.

3

Wiesz nie żebym się czepiał, ale... Real, Barca, AtHletico to nigdy nie był i raczej nie będzie TOP3. ;)

0

Podpinam się do prośby. :D

0

Jest ktoś kto zna dobrze grę Crusader kings 2 i mógłby mi, w wolnej chwili, wyjaśnić interesujące mnie zagadnienia i ogólnie mechanikę gry?

1

Za Gomeza!

0

Podsumowując, istnieją teraz dwa oddzielne i nie zależne projekty "Dzieje Khorinis" i "Kroniki Myrtany"? Każdy z nich posiada część ze wspólnego niegdyś projektu i w każdym z nich występuje grupa aktorów pracująca przy Gothic 2?

0

Jest ktoś kto zna dobrze grę Crusader kings 2 i mógłby mi, w wolnej chwili, interesujące mnie zagadnienia i ogólnie mechanikę gry?

2

Jakby siedział mi w głowie i mówił co myślę, tylko ładniej wyrażona jest treść w tym tekście niż pod moją kopułą.

Zgadzam się w 100%.

0

Gdzie można znaleźć dane jak głosowali zawodnicy?

0

Ma ktoś może link do dzisiejszej konferencji w Niemczech gdzie ogłoszono rozwiązanie hipotezy Riemanna?

0

Podpinam się i też ładnie proszę. :D

0

Sorki, ale muszę lekko grammar nazi. To studio nie te. "Te" można użyć gdy mówi się o czymś w liczbie mnogiej.

0

Byłby ktoś tak miły i podzielił się linkiem do meczu Manchesteru City?

0

W pełni się z tobą zgadzam. Cieszę się, że wygrywamy, ale nie takiego stylu się spodziewam myśląc o spuściźnie jaką zostawili Guardiola i Cruijff. Po prostu nie zakochał bym się w Barcelonie gdybym zaczął ją oglądać od teraz.

0

Próbuję, ale oczy mnie bolą gdy oglądam jak zarzyna się najpiękniejszy styl i sposób gry w piłkę.

1

Hmm.. W każdym meczu gdy trenerem jest Valverde.

11

W Barcelonie bez zmian. Zero kreatywności, zero ofensywnej gry pozycyjnej, totalnego futbolu, zero stylu.

2

Ronaldo Messiemu to tak nie do końca, bo ma tylko jeden tytuł więcej więc szansa, że Leo dogoni, a nawet w ostatecznym rozrachunku przegoni, Portugalczyka jest bardzo duża.

0

Dla mnie żaden puchar i żadne trofeum nie jest bezwartościowe, wolałbym co rok widzieć Barce "jedynie" z pucharem króla, ale grającą piękną, szybką i kombinacją piłkę, niż LM i wszystkie nagrody indywidualne dla zawodników, ale grając topornie i defensywnie.

2

Dlatego moje serce oprócz oczywiście wspierania dumy Katalonii wiernie kieruje oczy na wszystkie drużyny, które prowadził Guardiola. Podczas jego pobytu w Bayernie czy szczególnie teraz w City staram się regularnie śledzić ich spotkania. Szczególnie od roku większą przyjemność czerpię z oglądania obecnego mistrza Anglii niż króla na hiszpańskim tronie. Dla mnie jako kibica liczy się Barca, a także (może nawet przede wszystkim) ładny, subiektywnie oczywiście, futbol. Niestety tego w Barcelonie nie widzę. Szkoda, wielka szkoda...

0

Mam pytanie. Posiadam telewizor philips z androidem 2014 r. I nie mogę nigdzie znaleźć aplikacji sklepu play. Szukam gdzie tylko mogę, podążam za instrukcją ze strony philipsa i natrafiam na problem. Miał ktoś podobny problem?

0

Podłączam się do prośby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?