2

Doprecyzuj
[1/(2x-1)][1/(2x+1)]=2 czy
[(1/2x)-1][(1/2x)+1]=2

0

Przykro mi, ale nie zaszczycę Cię odpowiedzią. Trzymam właśnie opakowanie tejże yerby w dłoni i nie mogę znaleźć żadnych informacji odnośnie procentowej zawartości guarany. Jedyne co mogę powiedzieć to, że zawiera ekstrakt z guarany, ale taka odpowiedź pewnie Cię nie satysfakcjonuje.

0

Kiedyś Kurupi klasyczne gościło w moim domu, ale od kiedy pewien Pan Wojciech podniósł ceny portfel biednego studenta piszczy o tańsze zamienniki. :D

0

0

Wiadomo może ile kibiców na stadionie przyleciało na finał specjalnie z Ameryki Południowej? Jak duży jest to odsetek wszystkich ludzi zgromadzonych na Santiago Bernabeu?

0

1

A gdzie można znaleźć taką jego wypowiedź?

1

Dzięki, korzystam z tej strony regularnie więc jest mi dość dobrze znana.

1

Właśnie dlatego odrzuca mnie od tej strony. Dzięki za radę!

1

Koledzy i koleżanki mam małe pytanie. Czy ktokolwiek z was korzystał ze strony dobreziele? Zamawialiście czy to yerbę, matero, bombillę? Były jakieś problemy przy dostawie?

1

Campesino Katuava + Ginseng ewentualnie guarani energia. Kiedyś kupowałem u WC na sklepie kolonialnym. Klasyczne yerby są najlepsze. ;)

1

Dzięki za odpowiedź. Postanowiłem pójść za Twoją radą, najlepsza decyzja w moim życiu! :D
PS. Walka jest dostępna na yt, oglądać puki jeszcze nie usunęli!

1

Gdzie mogę obejrzeć powtórkę walki Wilder Fury bez żadnych spoilerów?

0

Dołączam się do prośby! :D

0

Podzieli się ktoś streamem do KSW?

0

Jeśli można też bym prosił o link! :D

2

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Smakiem przejmować się nie muszę, dla mnie najlepszy obiad to gotowany kurczak z ryżem, bez soli, bez przypraw, bez smaku! :D

2

Dzięki za normalną odpowiedź. Chodzi mi głównie o to czy nie przyniesie to ze sobą niepożądanych skutków, głównie utraty już zdobytej masy. Głównym celem wciąż jest "zwiększenie pleców" ;) ale tak dla lepszego samopoczucia chciałbym lekko zgubić brzuszek.

0

Szanowne koksy z La Ramblii. Mam pytanie, czy warto dodawać l karnitynę podczas budowania masy mięśniowej? Przydałoby mi się zrzucić trochę tkanki tłuszczowej ale głównym celem jest przybranie mięśni. Jest ktoś kto rzuciłby radą?

1

Dziękuję bardzo! :D

1

W zasadzie to zależy mi tylko na jednej walce. Dzięki za radę może się zbiorę, ale potem trzeba wstać o 5 na walkę Fury vs Wilder.
O w takim razie... Czy na reddit będzie stream na którekolwiek, z wymienionych wyżej, wydarzenie?

4

Czy na reddit będą streamy do Kompromitacji Sztuk Walki?

0

Ma ktoś może link do ternigu Boca? Ten z "ponadprzeciętną widownią"

0

Dołączam się do prośby! :D

1

Koledzy, byłby ktoś tak miły i podesłał mi link do filmu "take the ball pass the ball" z angielskimi napisami? Z góry dziękuję!

0

0

1

Pamiętam jak podobne słowa mówiono o Zidane w pierwszym roku jego pracy... "Dobrze, że wygrywa, przynajmniej Perez go nie zwolni i Real pozostanie z klaskaczem na ławce, który o taktyce wie mniej niż przeciętny kibic Barcelony!" Wszyscy doskonale wiemy jak Real wyszedł na zatrudnieniu Zidane.

3

Może Rakitić chce pobić jakiś rekord Guinnessa w rozegranych spotkaniach z rzędu w jednym roku kalendarzowym? Swoją drogą to kiedy, w którym meczu, ostatnio nie wyszedł w 1. składzie? Statystyki psuje mu tylko mecz z Gironą, a poza tym?

0

Wie ktoś może jak wyglądają regulacje w Niemczech odnośnie pseudokibiców i ochrony stadionów? Z tego co widziałem na samych stadionach nie ma, tak jak u nas, stref buforowych, a krew się strumieniami nie leje po boisku. A jak to wygląda od strony prawnej? Wykrywalność i surowość kar są na poziomie np. Anglii czy bardziej łagodne jak w naszej lidze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?