Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Doprecyzuj
[1/(2x-1)][1/(2x+1)]=2 czy
[(1/2x)-1][(1/2x)+1]=2
0
Przykro mi, ale nie zaszczycę Cię odpowiedzią. Trzymam właśnie opakowanie tejże yerby w dłoni i nie mogę znaleźć żadnych informacji odnośnie procentowej zawartości guarany. Jedyne co mogę powiedzieć to, że zawiera ekstrakt z guarany, ale taka odpowiedź pewnie Cię nie satysfakcjonuje.
0
Kiedyś Kurupi klasyczne gościło w moim domu, ale od kiedy pewien Pan Wojciech podniósł ceny portfel biednego studenta piszczy o tańsze zamienniki. :D
0
Guarani Energia, ewentualnie wspomnianie Pajarito Elaborada. Mój standard, polecam i pozdrawiam!
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-1327-Pajarito-Elaborada-Con-Palo-Tradicional-1kg.html
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-4218-Guarani-Energia-con-Guarana-0-5kg.html
0
Wiadomo może ile kibiców na stadionie przyleciało na finał specjalnie z Ameryki Południowej? Jak duży jest to odsetek wszystkich ludzi zgromadzonych na Santiago Bernabeu?
0
1
A gdzie można znaleźć taką jego wypowiedź?
1
Dzięki, korzystam z tej strony regularnie więc jest mi dość dobrze znana.
1
Właśnie dlatego odrzuca mnie od tej strony. Dzięki za radę!
1
Koledzy i koleżanki mam małe pytanie. Czy ktokolwiek z was korzystał ze strony dobreziele? Zamawialiście czy to yerbę, matero, bombillę? Były jakieś problemy przy dostawie?
1
Campesino Katuava + Ginseng ewentualnie guarani energia. Kiedyś kupowałem u WC na sklepie kolonialnym. Klasyczne yerby są najlepsze. ;)
1
Dzięki za odpowiedź. Postanowiłem pójść za Twoją radą, najlepsza decyzja w moim życiu! :D
PS. Walka jest dostępna na yt, oglądać puki jeszcze nie usunęli!
1
Gdzie mogę obejrzeć powtórkę walki Wilder Fury bez żadnych spoilerów?
0
Dołączam się do prośby! :D
0
Podzieli się ktoś streamem do KSW?
0
Jeśli można też bym prosił o link! :D
2
Jeszcze raz bardzo dziękuję. Smakiem przejmować się nie muszę, dla mnie najlepszy obiad to gotowany kurczak z ryżem, bez soli, bez przypraw, bez smaku! :D
2
Dzięki za normalną odpowiedź. Chodzi mi głównie o to czy nie przyniesie to ze sobą niepożądanych skutków, głównie utraty już zdobytej masy. Głównym celem wciąż jest "zwiększenie pleców" ;) ale tak dla lepszego samopoczucia chciałbym lekko zgubić brzuszek.
0
Szanowne koksy z La Ramblii. Mam pytanie, czy warto dodawać l karnitynę podczas budowania masy mięśniowej? Przydałoby mi się zrzucić trochę tkanki tłuszczowej ale głównym celem jest przybranie mięśni. Jest ktoś kto rzuciłby radą?
1
Dziękuję bardzo! :D
1
W zasadzie to zależy mi tylko na jednej walce. Dzięki za radę może się zbiorę, ale potem trzeba wstać o 5 na walkę Fury vs Wilder.
O w takim razie... Czy na reddit będzie stream na którekolwiek, z wymienionych wyżej, wydarzenie?
4
Czy na reddit będą streamy do Kompromitacji Sztuk Walki?
0
Ma ktoś może link do ternigu Boca? Ten z "ponadprzeciętną widownią"
0
Dołączam się do prośby! :D
1
Koledzy, byłby ktoś tak miły i podesłał mi link do filmu "take the ball pass the ball" z angielskimi napisami? Z góry dziękuję!
0
0
1
Pamiętam jak podobne słowa mówiono o Zidane w pierwszym roku jego pracy... "Dobrze, że wygrywa, przynajmniej Perez go nie zwolni i Real pozostanie z klaskaczem na ławce, który o taktyce wie mniej niż przeciętny kibic Barcelony!" Wszyscy doskonale wiemy jak Real wyszedł na zatrudnieniu Zidane.
3
Może Rakitić chce pobić jakiś rekord Guinnessa w rozegranych spotkaniach z rzędu w jednym roku kalendarzowym? Swoją drogą to kiedy, w którym meczu, ostatnio nie wyszedł w 1. składzie? Statystyki psuje mu tylko mecz z Gironą, a poza tym?
0
Wie ktoś może jak wyglądają regulacje w Niemczech odnośnie pseudokibiców i ochrony stadionów? Z tego co widziałem na samych stadionach nie ma, tak jak u nas, stref buforowych, a krew się strumieniami nie leje po boisku. A jak to wygląda od strony prawnej? Wykrywalność i surowość kar są na poziomie np. Anglii czy bardziej łagodne jak w naszej lidze?