Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasuwa się jedno pytanie: Po co takie porównania?
0
Co takiego zrobił Ronaldo?? :D
0
Właśnie po to został sprowadzony Suarez, żeby odciążyć Messiego i Neymara i żeby Barca miała więcej możliwości ataku niż podaj do Leo/Neya i zobaczymy co się stanie. Na razie Suarez nie gra najlepiej i mam nadzieję, że szybko to się zmieni.
0
Masz rację, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zobaczymy jak Crakitic poradzi sobie w Meczu z Atletico. :D
1
Masche demonem prędkości także nie jest, a w jakich meczach Bartra ma się ogrywać jak nie teraz, kiedy ma się uczyć na błędach w półfinale LM z Bayernem? :D
0
Tak Masche gra lepiej na DM ale gdy Barca nie gra z drużyną groźną w powietrzu to jest to o wiele pewniejszy obrońca niż Bartra, na pewno bardziej doświadczony, chociaż kiedy Bartra miałby łapać doświadczenie jak nie w takich meczach?
0
Wydaje mi się, że Real niestety dzisiaj wyładuje swoją złość po porażce z Atletico strzeli przynajmniej 4 gole (obym się mylił ) :)
0
"złym stanem murawy" :D
0
Jeszcze gorzej, Rakitic to nie jest rozgrywający, to samo próbowano zrobić z Fabregasem i zobacz jak się skończyło. Jedynym rozgrywającym jakiego obecnie posiadamy jest 34 letni Xavi :(
1
Ale moim zdaniem Lucho powinien zostać do końca tego sezonu a może i nawet na przyszły, żeby nie powtórzyła się historia z Tatą. Pierwszy sezon powinien być na aklimatyzację a poza tym i tak nie możemy przeprowadzać transferów więc i nowy trener niczego by nie zmienił.
0
Nie, Lucho postawi pewnie na Pedro za Neymara żeby znów oszukać dziennikarzy :)
1
Zamień Bartrę na Masche, na DM Busquets, Rafinha na ławkę kosztem Iniesty no i oczywiście Alves na PO. :D
0
Przecież teraz dzieje się prawie to samo z Rakiticem. Ponieważ ta dwójka zawodników bardziej preferowała by grę na pozycji Iniesty czyli ofensywnego pomocnika niż typowego rozgrywającego, którego Barca potrzebuje teraz o wiele bardziej, a posiada tylko 34 letniego Xaviego :(
0
Te z sezonu 12/13 są naprawdę ładne ale i tak najładniejsze te z sezonu 10/11 :D
8
Jak to kto? Messi :D
0
Nie wydaje mi się, ponieważ obrońcy Barcy są tak nie przyzwyczajeni do częstych ataków że najmniejsza kontra powoduje u nich strach jakby pędził na nich co najmniej tercet BBC. Takie jest moje odczucie gdy tylko przeciwnik próbuje wyprowadzić najmniejszą kontrę.(obym się mylił :D)
0
Zauważyłem, że Bartra ma zwyczaj przy odbiorze piłki robić taki "klasyczny" wykrok co często powoduje, że napastnik ma kanał La Manche pomiędzy nogami Bartry i praktycznie obrońcę na kolanach. O ile w meczach takich jak ten nie robi to wielkiej różnicy to z mocniejszymi rywalami może to być problem. :D
0
Wydaje mi się, że jedyne rekordy jakie się naprawdę liczą to te zdobyte na boisku.
0
Moim zdaniem w Realu nie jest potrzebny środkowy napastnik jak się ma takie skrzydła, równie dobrze mogliby postawić tam słupek. :)
0
I kogo niby Pogba miałby zastąpić? Chyba tylko Khedirę na ławce. :D
0
Zastanawia mnie czy w takim meczu, a szczególnie przy takim wyniku nie mogli by sobie popróbować strzałów z dystansu, może przeciwnik niezbyt wymagający ale jednak mecz a trening to co innego :D
0
Tak, ale pewne rzeczy są wykonywane podświadomie jak chociażby ustawienie stpoy przy przyjęciu piłki a tego chyba się ze zapomina.
1
Zauważyliście może, że Suarez ma tragiczne (jak na standardy Barcy) przyjęcie piłki? Oczywiście po tak długim rozbracie z piłką nie można oczekiwać cudów ale ten aspekt gry powinien mieć opanowany.
0
Może Mou to idealne rozwiązanie? Z jednej strony nowy styl gry, odświeżenie szatni a z drugiej strony można by uznać że to trener z DNA Barcy ponieważ pracował kiedyś w Barcelonie "Wilk syty i owca cała" :D
0
http://fangol.pl/view/60616/radosc-argentynczykow?autoplay
Mam nadzieje, że będą się tak cieszyć po meczu z Holandią :D