0

Bravo był przekonany jak z resztą chyba wszyscy którzy oglądali mecz, że Alves zagra czysto, gdy ten zagrał jak zagrał dochodzi "element zaskoczenia" który dość poważnie wpływa na reakcję bramkarza a i tak Bravo ledwo minął się z piłką

1

Nie do końca nikt. :) Sam pisałem, że Albie należy się kara kilku meczów zawieszenia nawet jeśli miało by to oznaczać brak Alby w El Clasico, nie powinno być równych i równiejszych.

0

Bo praktycznie nie ma sposobu na 11 zawodników w polu karnym nawet jak cała drużyn byłaby ekspertami od strzałów z dystansu to każda odbita piłka po takim strzale musiałby od razu być przechwycona przez piłkarza Barcy co jest mało prawdopodobne, albo jak już wcześniej pisałem po 2 bądź 3 strzałach w obrońców ci po prostu nie chcieliby dostawać przez 90min. po twarzy piłką więc wychodzili by wyżej bądź nie zasłaniali by szczelnie drogi do bramki.

0

No właśnie o to mi chodzi, nieważne jak piękne, dokładne są zagrania ważne czy wykorzystane. W statystykach Messiego w tym meczu nie znajdziesz asysty bądź gola a to główne czynniki windujące ocenę napastnika, poza tym ludzie kierują się emocjami i takie oceny są w pełni obiektywne może dopiero dzień po meczu, a nie kilka minut gdzie w pamięci wieku kibiców jest frustracja Messiego i uderzanie pięścią przez Messiego w murawę, nie mówię, że jest to sprawiedliwe ale od czego są oceny redakcji :)

0

Piłka nożna jest grą zespołową więc zawsze jesteś uzależniony od kolegów i nawet jeśli Messi wykonałby rajd przez całe boisko i nie strzelił na pustą bramkę, to było by to gorzej odebrane niż najgorsza patelnia z piłką w bramce. Po latach i tak liczą się głownie statystyki bo o nich sie mówi najwięcej.

0

Jak dla mnie mogli by go nawet ukarać zawieszeniem na jeden czy dwa mecze. Pomyślcie co by się działo tutaj gdyby coś takiego zrobił Pepe, czy jakikolwiek gracz realu. Nie powinno być równych i równiejszych nawet jeśli miało by to przeszkadzać ukochanemu klubowi.

1

Nie popadajmy w paranoję, nie wystawienie Alvesa na City to skazanie się na grę w 10. Co by nie mówić o jego błędzie to Adriano, a tym bardziej Montoya nie dadzą takiej jakości jak Alves nawet bez formy.

0

Czemu obwiniasz Enrique? Przecież gol stracony po błędzie obrony na początku meczu a potem autobus tak głęboki, że tu nawet połączone BBC i MSN by nie dało rady, więc nie widzę żadnego błędu trenera

0

Ja bym nie obwiniał Bravo za tego gola nawet w 1% ponieważ on liczył na normalne podanie a nie taki kiks więc jego reakcja nie jest zła, gdyby pędził na złamanie karku to przy dokładnym podaniu Alves by go po prostu przelobował co by wyglądało jeszcze gorzej.

0

Można by powiedzieć "o jeden sezon za dużo"

0

Brawo za obiektywizm. :) Taki głęboki autobus to by nawet w 22 nie dało by rady pokonać, najgorsze jest to, że takie rzeczy mogą się zdarzyć w każdym meczu a widzę je tylko w meczach Barcy :( Przecież tu nawet kontry nie dało się wyprowadzić (może były ze 2 okazje) Może jedynie jakieś ofiarne strzały z dystansu by pomogły, jakby taki gracz 2 czy 3 razy dostał po głowie ( oczywiście nie specjalnie) to już następnym razem odstawił by nogę lub wcześniej wyszedł łamiąc linię obrony, ale co zrobić. :D

0

Nie przesadzaj, gdyby nie błąd Alvesa i pomyłki sędziów to wynik mógłby być lepszy. Oczywiście szczęście sprzyja lepszym a taką dzisiaj była drużyna Malagi. Szkoda :(

0

Jestem bardzo ciekawy wypowiedzi Alby po meczu bo ta sytuacja może być niestety porównywana nawet z wybrykiem Pepe, a to nie wpłynie dobrze na szatnię, z drugiej strony to każde takie zachowanie nawet piłkarza Barcy powinno być SUROWO karanie.

1

Ale Hiszpania gra regularnie w Europie więc można sobie pozwolić na takie kibicowanie, gdy Polska musi się zadowalać JEDNĄ drużyną w LE i to do tego nie koniecznie co roku :(

0

O jakim rekordzie mówisz? :)

0

Oczywiście Messi już zrobił co musiał ale mógł mieć już hattrica, a tak tylko 1 gol. :D

0

Jeśli tak to dzielisz to zwracam honor. :D Niema ważniejszego trofeum klubowego niż LM

2

Wszystko spoko, ale jednak mistrzostwo świata jest 1000 razy ważniejsze niż LM ;)

1

Te cudowne kontry wynikają niestety z ofensywnych zapędów Athleticu czego na hiszpańskich boiskach przeciwko naszej drużynie często się nie zobaczy :D niestety...

0

Moim zdanie nie była to pozycja "fałszywej dziewiątki" tylko najzwyklejsza ofensywna pomoc, nie lubię jak na siłę wymyśla się nowe pozycje na boisku ;D

0

Już nie :(

1

Jeśli chodzi Ci o Neymara to raczej nie chodzi tu o niewykorzystanie tych sytuacji a bardziej sposób ich wykonania, gdy zawodnik jest nie więcej niż 6m od bramki i ma tylko bramkarza przed sobą to na tym poziomie ma prawie obowiązek strzelić bramkę. Takie jest przynajmniej moje zdanie :D

0

Neymar powinien kończyć z hattrickiem, albo przynajmniej z dwoma trafieniami ponieważ ta sytuacja pod koniec meczu to po prostu nonszalancja i bardzo nie ładne zachowanie Neya. Mam nadzieję, że nie będzie się to powtarzało :D

0

o co chodzi z tymi 5-cioma kartkami dla gracza Atletico?? Kiedy dostał tą piątą?

0

Błagam mógłby ktoś dokładnie opisać przebieg derbów Madrytu :D

0

Nie wiem czemu są takie duże wymagania względem Suareza, pierwszy sezon nawet grany od początku to powinien być sezon na aklimatyzację więc jakby nawet nie strzelił żadnej bramki to i tak będzie na plus :D

4

Też mi się tak wydaje chociażby sytuacja z sędziom liniowym. Przecież nie dostał kijem bejsbolowym tylko chorągiewką i to praktycznie było dotknięcie a nie uderzenie, a zwijał się jakby mu czaszkę rozwalił. :(

0

Pewnie dostał drugie żółtko za kłótnie w tunelu, a nie bezpośrednie czerwo.

0

Wychodzi z tego meczu taka kopanina i nerwówka,w której jednak to Atletico ma przewagę z racji ich ogólnego temperamentu. Barca powinna teraz jak najbardziej uspokajać grę.

0

Mam podobne odczucia, może nie aż tak ostre ale jak pomyślę, że Barca mogła mieć Kroosa a wybrała Rakitica to smutno mi się robi. Oczywiście nie uważam, że Ivan jest za słaby na Barce alerobi się z niego rozgrywającego gdzie on idealnie nadawał by się na ofensywnego pomocnika, ale może z czasem wszystko się ułoży. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?