Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy chodź jedna informacja oprócz wzmianki o piłkarzach Barcelony jest o piłce nożnej? Nie, więc nie wiem o co ci chodzi. :D
0
A mi się wydaje, że jest to trochę uzasadnione, ponieważ nie był to mecz towarzyski tylko poważny turniej na który cała Argentyna powinna spiąć dupę oczywiście, że nie muszą wygrywać po 100-0 ale nie mogą odpuszczać już po pierwszej połowie. Nie mniej jednak liczę na to, że był to tylko wypadek przy pracy i Messi zdobędzie 4 tytuł z koleii w tym roku :D
0
Tylko że to jest kolosalna różnica zmarnować setkę w 5 minucie i mieć jeszcze 85+ na następne a wejść na końcówkę i starać się coś ugrać i tak ,że w ogóle miał taką okazję...
0
I to do tego ze Szwajcarią która wtedy była jedną ze słabszych drużyn. ;)
0
Tak :D Jedyny minus, że natchnienie przyszło dopiero pod koniec, gdy przez resztę meczu nie wygadało to tak różowo. Ale jeśli tylko Polacy będą wygrywać nawet w doliczonym czasie to chwała im i za to. :)
0
Jaki skład Argentyny?
0
Czemu nie gra Glik, kontuzja? :D
0
Bardzo przepraszam, zorganizuję teraz specjalny turniej na własny koszt żeby Ronaldo mógł postrzelać parę hattricków do końca roku. :D
1
Ja tam bym wolał żeby Portugalia gładko wygrała grupę, żeby czasami nie grali w barażach bo znowu będzie przedłużanie głosowania na balona gdy Ronaldo coś strzeli...
1
Bo paradoksalnie to zupełnie różni zawodnicy. Niby ta sama pozycja ale Krycha jest o niebo lepszy siłowo taka ściana defensywna nie koniecznie do rozegrania, a Busi można powiedzieć ekspert od wyprowadzania piłek co potwierdził sam Xavi namaszczając Busqutesa na swojego zastępcę. :D
0
Nie wydaje mi się, tzn. gra się poprawiła ale oglądając cały sezon mecze Barcy i ich technikę to aż mi oczy krwawią jak widzę jak Polacy przyjmują i rozgrywają piłkę. :D
3
A najpiękniejszą klamrą spinającą grę Ronniego w Barcy są jego pierwszy i ostatni gol w Bordowo-granatowej koszulce, podziwiajcie :D
5
http://fangol.pl/view/103104/ronaldinho-bezlitosny "Największy cham piłki nożnej powinno się zakazać pokazywania takich rzeczy publicznie" :D Po prostu magik. ;P
0
2/3-0 Marzy mi się hattrick Lewego ew. 2 Lewy, 1 Milik. :D
1
A później będzie tak jak z Thiago: "zdrajca","poszedł za Guardiolą", "świetyny grajek czemu Barca go puściła"... szkoda żeby coś takiego spotkało drugiego Alcantarę. :(
1
Porównujesz Neyamra do Ronaldinho?! No chyba jeszcze nie nie ten poziom... :D
1
RAFINHA!!! :D
0
MASAKRA! Jak można przekładać dobro klubu nad reprezentację? Kurde dla mnie to nie do pomyślenia, żeby gwizdać na reprezentanta Polski choćby i grał w zespole największego rywala mojego ukochanego klubu. Piłka klubowa swoja drogą, ale jednak mecze reprezentacyjne (chociażby nie wiem jak tragiczne) to rzecz najważniejsza. :D VeB!
0
Wiem o co chodzi, ale czemu akurat hiszpańscy kibice gwiżdżą na hiszpańskiego zawodnika? :D
0
Czemu oni gwiżdżą na Pique, grają w Madrycie czy co?
0
TVP Sport kanał 19. :D
0
Dokładnie brakuje takiego filaru na którym można by oprzeć grę przy wyprowadzaniu piłki. Chociaż z drugiej strony to tylko mecz towarzyski więc się może po prostu tak nie spinają?
0
Nie.
0
Jakie są dokładne składy?! :D
2
A po co miałby gdziekolwiek odchodzić?
0
Ale tak serio to czemu nie ma przeglądu prasy?! :)
1
Jest jakiś filmik (może w tym przypadku film ;P) gdzie pokazane są wszystkie: gole, asysty, dryblingi, kluczowe podania itp. naszego piłkarskiego boga? :D
5
Ale to nie jest asysta... przynajmniej nie powinna być.
0
no właśnie ofensywny pomocnik i prawy obrońca...
3
Złapał ktoś moment gdzie Messi się przypatrywał fajerwerkom? Piękny widok :D VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!