0

Czy chodź jedna informacja oprócz wzmianki o piłkarzach Barcelony jest o piłce nożnej? Nie, więc nie wiem o co ci chodzi. :D

0

A mi się wydaje, że jest to trochę uzasadnione, ponieważ nie był to mecz towarzyski tylko poważny turniej na który cała Argentyna powinna spiąć dupę oczywiście, że nie muszą wygrywać po 100-0 ale nie mogą odpuszczać już po pierwszej połowie. Nie mniej jednak liczę na to, że był to tylko wypadek przy pracy i Messi zdobędzie 4 tytuł z koleii w tym roku :D

0

Tylko że to jest kolosalna różnica zmarnować setkę w 5 minucie i mieć jeszcze 85+ na następne a wejść na końcówkę i starać się coś ugrać i tak ,że w ogóle miał taką okazję...

0

I to do tego ze Szwajcarią która wtedy była jedną ze słabszych drużyn. ;)

0

Tak :D Jedyny minus, że natchnienie przyszło dopiero pod koniec, gdy przez resztę meczu nie wygadało to tak różowo. Ale jeśli tylko Polacy będą wygrywać nawet w doliczonym czasie to chwała im i za to. :)

0

Jaki skład Argentyny?

0

Czemu nie gra Glik, kontuzja? :D

0

Bardzo przepraszam, zorganizuję teraz specjalny turniej na własny koszt żeby Ronaldo mógł postrzelać parę hattricków do końca roku. :D

1

Ja tam bym wolał żeby Portugalia gładko wygrała grupę, żeby czasami nie grali w barażach bo znowu będzie przedłużanie głosowania na balona gdy Ronaldo coś strzeli...

1

Bo paradoksalnie to zupełnie różni zawodnicy. Niby ta sama pozycja ale Krycha jest o niebo lepszy siłowo taka ściana defensywna nie koniecznie do rozegrania, a Busi można powiedzieć ekspert od wyprowadzania piłek co potwierdził sam Xavi namaszczając Busqutesa na swojego zastępcę. :D

0

Nie wydaje mi się, tzn. gra się poprawiła ale oglądając cały sezon mecze Barcy i ich technikę to aż mi oczy krwawią jak widzę jak Polacy przyjmują i rozgrywają piłkę. :D

3

A najpiękniejszą klamrą spinającą grę Ronniego w Barcy są jego pierwszy i ostatni gol w Bordowo-granatowej koszulce, podziwiajcie :D

5

http://fangol.pl/view/103104/ronaldinho-bezlitosny "Największy cham piłki nożnej powinno się zakazać pokazywania takich rzeczy publicznie" :D Po prostu magik. ;P

0

2/3-0 Marzy mi się hattrick Lewego ew. 2 Lewy, 1 Milik. :D

1

A później będzie tak jak z Thiago: "zdrajca","poszedł za Guardiolą", "świetyny grajek czemu Barca go puściła"... szkoda żeby coś takiego spotkało drugiego Alcantarę. :(

1

Porównujesz Neyamra do Ronaldinho?! No chyba jeszcze nie nie ten poziom... :D

1

RAFINHA!!! :D

0

MASAKRA! Jak można przekładać dobro klubu nad reprezentację? Kurde dla mnie to nie do pomyślenia, żeby gwizdać na reprezentanta Polski choćby i grał w zespole największego rywala mojego ukochanego klubu. Piłka klubowa swoja drogą, ale jednak mecze reprezentacyjne (chociażby nie wiem jak tragiczne) to rzecz najważniejsza. :D VeB!

0

Wiem o co chodzi, ale czemu akurat hiszpańscy kibice gwiżdżą na hiszpańskiego zawodnika? :D

0

Czemu oni gwiżdżą na Pique, grają w Madrycie czy co?

0

TVP Sport kanał 19. :D

0

Dokładnie brakuje takiego filaru na którym można by oprzeć grę przy wyprowadzaniu piłki. Chociaż z drugiej strony to tylko mecz towarzyski więc się może po prostu tak nie spinają?

0

Nie.

0

Jakie są dokładne składy?! :D

2

A po co miałby gdziekolwiek odchodzić?

0

Ale tak serio to czemu nie ma przeglądu prasy?! :)

1

Jest jakiś filmik (może w tym przypadku film ;P) gdzie pokazane są wszystkie: gole, asysty, dryblingi, kluczowe podania itp. naszego piłkarskiego boga? :D

5

Ale to nie jest asysta... przynajmniej nie powinna być.

0

no właśnie ofensywny pomocnik i prawy obrońca...

3

Złapał ktoś moment gdzie Messi się przypatrywał fajerwerkom? Piękny widok :D VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?