2

Nie uważacie, że Bartra został bardzo źle potraktowany tym, że nie otrzymał powołania? Ostatnio spisywał się naprawdę nieźle i nic nie stało na przeszkodzie aby zabrać go do Madrytu. Na miejscu Bratry odebrałbym to jako jasny sygnał, że nie będzie brany na poważnie pod uwagę w tym sezonie, a to jego jeden z ostatnich sezonów aby zacząć grać regularnie. Chociaż bardzo go lubię powinien dla własnego dobra odejść. :(

1

Zależy jaki remis. Przy obecnej pozycji w tabeli nawet minimalna porażka przy świetnej grze Barcelony byłaby lepiej odebrana przeze mnie niż słabe 0-0.

0

Niezaprzeczalnie El Fenomeno deklasuje wszystkich kandydatów.

0

A ja się strasznie obawiam, ze pomimo ogromnych umiejętności i potencjału Neymar to tylko najemnik i jeśli będzie mu się opłacało finansowo jak i sportowo to odejdzie. Bardzo często względem Neya pojawiają sie właśnie tego typu teksty, a w każdej plotce jest być ziarno prawdy. Jednak nie chciałbym aby Brazylijczyk nas kiedykolwiek opuścił.

0

Wydaje mi się, że w pierwszym planie Masche miał wrócić na pozycję DM więc wtedy liczba obrońców byłaby odpowiednia, ale Javier sobie nie radzi w pomocy, to się zrobił tłok w defensywie.

0

Zasłużony?

0

Włączam mecz, patrzę na wynik, potem na czas i nie wierzę! Co się stało?

2

Dzięki za info. Gdyby nie Ty pewnie siedziałbym do drugiej szukając "właściwej" transmisji. ;D

3

Czyli meczu nie będzie, nie ma co czekać? :(

1

1:00

1

A ja tam się w ogóle nie dziwię, że nie docenia Busquetsa. Busi gra chyba na najbardziej niewdzięcznej pozycji jaka jest na boisku, bo ani nie jest ostatnim obrońcą i nie może "spektakularnie" obronić drużyny przed porażką, ani nie jest pomocnikiem żeby posyłać kluczowe podania w pole karne nabijając statystykę asyst, ani napastnikiem aby bramki strzelać. Jest najmniej widoczna osobą na boisku i paradoksalnie w większości przypadków im mniej jest widoczny tym większy wkład ma w drużynę. Więc naprawdę trudno jest w ogóle zauważyć jak tytaniczną pracę wykonuje Sergio. A nawet jeśli ta gra została już zauważona to nie są to "piękne" zagrania tylko do bólu skuteczne przez co na swój sposób właśnie piękne. Skoro trudno jest docenić Busquetsa nawet oglądając jego występy co tydzień, jak ma zrobić to ktoś kto w ogóle nie ogląda Barcy (zakładam, że kolega nie jest kibicem Blaugrany.)? Niemniej jednak Busi jest obecnie najlepszym defensywnym pomocnikiem świata i śmiało można stawiać go obok największych piłkarzy grających na tej pozycji.

8

Wiecie gdzie można obejrzeć mecz Brazylii z Argentyną? Bo na meczykach żadnej transmisji nie widzę. ;-)

0

Dokładnie, "jedna jaskółka wiosny nie czyni", a Neymar choćby strzelał same gole podobne do tego z Villareal to nie będzie miał startu do R10, dla mnie nigdy. Ale życzę mu abym się mylił. :-D

0

Ciekawie? Raczej niebezpiecznie. Przecież przy ewentualnym odłączeniu się Katalonii od Hiszpanii Barca straci sponsorów bo nie będzie rywalizacji ligowej, pucharowej, ani międzynarodowej, na 100% będziemy wykluczeni z UEFA może nie dożywotnie ale na sezon czy dwa na pewno, co znacząco odbije się na finansach klubowych. Nie wspominając o pozycji marketingowej Barcy, żaden piłkarz nie będzie chciał do nas dołączyć a i obecni mogą się wyłamać. SAME minusy.

1

Niestety marketing robi swoje i daję sobie rękę uciąć, że Ronaldo i tak bedzie na 2. miejscu. :-(

0

A może właśnie o to chodzi? To napięcie spowodowane problemami obydwu ekip wzmaga jedynie pytania odnośnie tego który z "rezerwowych" składów okaże się lepszy, może następuje malutka zmiana pokoleniowa gdzie to Neymar i Rodriguez będą grać pierwsze skrzypce (zakładam, że Leo nie będzie na siłę wpychany na ten mecz i nie wystąpi). Właśnie takiego GD oczekuje się teraz po tak wieloletniej bitwie Messi vs Ronaldo. Dla mnie sytuacja (nie patrząc na kontuzje) wręcz idealna aby przetestować prawdziwą wartość tych zawodników. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. ;D

1

Skuteczność jest znaczącą częścią tego sportu, więc jeśli Celta strzeliła nam 4 gole a Valencji jednego, to właśnie z nami zagrali lepiej...

0

Chelsea ;)

47

Moim zdaniem najlepsze ustawienie to: Bravo-Alves,Pique,Verma,Alba-Masche,Busquets,Roberto,Iniesta-Ney,Suarez. Swoją drogą kto by pomyślał jeszcze kilka miesięcy temu, że ROBERTO będzie pewniakiem na el classico i jednym z wyróżniających się piłkarzy Barcy. :-D Futbol to jednak piękny sport.

0

A można doliczyć do nieobecnych Pique i Masche za kary meczowe, więc w pełni dostępnych zawodników było tylko 7!

0

Było by wspaniale, ale nie bez kozery nikt nie obronił zwycięstwa w Lidze Mistrzów, więc nie oczekuję niczego nadzwyczajnego. Poza tym marzy mi się tytuł dla Roberta i Guardioli, a kiedy jak nie w tym roku? :D Idealny finał w tym sezonie to Bayern-Barca, a ktokolwiek by nie wygrał byłbym szczęśliwy.

0

Wydaje mi się, że większość problemów w naszej Ekstraklapie to przygotowanie fizyczne. Drużyny takie jak Lech, Legia, które walczą o mistrza przygotowują się wydolnościowo na zdobycie mistrzostwa i nic poza tym, nie ma w nich takiej chęci zrobienia czegoś ponad. Najlepszym przykładem są zdjęcia z pierwszego treningu Legii z Czerczesowem na ławce, gdzie Rzeźniczak skarżył się, że robią "aż" 8 kółek na rozgrzewkę. Kurde przecież to jest ich praca, więc taka rozgrzewka to powinna być codzienność.

1

Bayern powoli zaczyna pokazywać perfekcyjną stronę. Jeżeli tylko formy Lewego, Muellera, Costy i jednego z pomocników Vidal, Thiago zgrają się idealnie na wiosnę, to LM mają gwarantowane, ale to trochę za dużo czynników na raz... Poczekamy, zobaczymy. :D

6

Nigdy nie podejrzewałem, że Robert ma tak niebywałą technikę. :-D Miazga! http://fangol.pl/view/128887/magia-thiago-costy-i

1

Nie koniecznie. Rakitic swoje najlepsze mecze w Sevilli rozgrywał właśnie na mediapuncie, a Iniesta ostatnio pokazuje defensywny pazur, więc logicznym byłoby ustawienie z ofensywnym Ivanem. Takie jest przynajmniej moje zdanie. :-P

0

Mi wydaje się, że chodzi o ustawienie 4-4-2 "diament" z ofensywnym Rakiticem. :-D

2

Ale w tym jest troszeczkę racji. Masche ne ma 15 lat a to nie jest mecz w szkole. Jeśli jesteś 30 letnim facetem to powinieneś kojarzyć fakty i wiedzieć, że jeśli twój kolega miesiąc temu dostał zawieszenie za obrazę sędziego to masz zamknąć gębę na kłódkę i się nie odzywać. Nawet jeśli sędzia był stronniczy to przecież dzięki tym słowom nie zaczął gwizdać w naszą stronę. Mascherano zachował sie jak dzieciak i NIC go nie usprawiedliwia.

0

O której będzie mecz? I czy będzie jakaś transmisja, nawet zagranicxna? :-D

0

Khan- Ferdinand, Pepe, Materazzi- Pirlo, Guti, figo, T.Muller- Robben, Trezeguet, Higuain.

1

Casillas- Thuram, Puyol, Abidal, R.Carlos- Xavi, Zidane, Iniesta- Messi, Lewy, Ronaldinho. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?