0

Tak, nie mam czasu na fife ani żadne tego typu gry. ;) Ale nie zmienia to tego że nadal takie ustawienie jest niepotrzebne, po co utrudniać sobie życie. :D

4

Skąd wy bierzecie takie ustawienia? Przecież to nie jest żadne 4-2-2-2 tylko normalne 4-4-2 z ustawionymi wyżej bocznymi pomocnikami.

0

A co z Rafinhą? Kolejny wychowanek out bo przychodzi jakiś 30 letni "solidny" gracz, inaczej Turana nazwać się nie da bo wirtuozem piłki to on nie jest.

1

Trochę w stylu "to nie Barca wygrała ligę tylko Real przegrał" a tak na serio to przecież jedno wynika z drugiego tzn. Argentyna grała dobrze bo Paragwaj grał słabo i Paragwaj grał słabo bo Argentyna grała dobrze. :-D

0

Za Iniestę, a co z Rafinhą?

0

Ale gdzie miałby grać? W pomocy w miejsce Iniesty jest zmiennik Rafinha a rozgrywający z niego żaden. I to do tego przyjdzie dopiero za rok. Turan to świetny zawodnik ale 35 czy 40 mln na ławkę to trochę marnotrawstwo, jednak jeśli był to pomysł Lucho a nie jakiś wymysł Bartomeu to jestem w 110% za. VeB!

0

Nie, to Barca cofnęła rakietkę do tylu. W Sevilli grał na ŚPO.

5

Mam taką małą proźbę, a mianowicie czy redakcja mogła by zaktualizować dane dotyczące trofeów w zakładce HISTORIA\trofea. Niby nic a jednak przyjemniej oglądało by się informację o 5 pucharach Ligi Mistrzów. :-D

0

Trochę nie rozumiem szukamy kogoś na pozycję Xaviego, a więc zupełne przeciwieństwo Pogby. On ma ciąg na bramkę a od tego jak wspomniałeś jest Iniesta, który powinien ustępowaustępować Rafinhii. Więc mógłby właśnie przejść na pozycję Xaviego gdzie i tak w podstawie gra "rakieta" a i tak wielki ciężar gry na siebie bierze Messi. Dodatkowo aby zapewnić Bartrze odpowiednią ilość minut Masche powinien wrócić do pomocy więc w razie jakiejś kontuzji pomocnika Busi wskakuje na pozycję 6 do czego namawiał sam Xavi mówiąc, że to on ma być jego zastępcą. A dodatkowo żeby nie zmęczyć za bardzo tych zawodników na ogórki mogą grać Sergi Roberto, Samper i MOŻE Halilovic ale na to bym nie liczył. Reasumując Pogba nie jest aż tak potrzebny żeby wykładać za niego taką kasę.

3

Jest jeden i to za darmo, a mianowicie Rafinha. :-)

0

Trochę pachnie Levante, ale i tak fajne :-D

6

Jak to ktoś kiedyś napisał Barca ma łatwiej w lidze od Realu, bo nie musi grać z FC Barceloną :D

11

Od kiedy Katalonia jest państwem bo chyba musiało mnie coś ominąć? :)

26

Yyy co? A Puyol i Xavi to co Francuzi? ;)

1

Tak naprawdę to nie liczą się ani tytuly drużynowe ani indywidualne, oczywiscie im więcej tym lepiej ale i tak najbardziej liczy się popularność medialna i ogólne wrażenie sprawiane na boisku a w tym aspekcie Messi nie ma sobie równych w tym sezonie. :D

0

Superpuchar Hiszpanii i pewnie katalonii :D

0

Można by powiedzieć "szklany brylant". :D A szkoda bo to świetny zawodnik...

0

Ani jeden ani drugi. :D Ale jeśli miałbym wybierać to Di Maria.

2

Tylko, że Messi nigdy nie był uważany za choćby przeciętniaka w grze głową. Po prostu przez niski wzrost nie gra głową, a w tym sezonie i tak udało mu się stowrzyć kilka groźnych okazji po dośrodkowaniu kolegów z zespołu. Ronaldo natomiast jak najbardziej umieszczany jest w gronie "wybitnych" dryblerów. Stąd takie porównania. :D

1

Jak tak dalej pójdzie to rekordzik Giggsa może pęknąć :D

0

Może źle to ująłem albo mnie nie zrozumiałeś. GDYBY Ronni nie imprezował tylko normalnie trenował itp. i GDYBY żył wczasach tak przesiąkniętych internetem jak te obecnie to byłby idealnym połączeniem CR7 i Messiego. Był dość wysoki twardo stał na nogach, miał idealne wolne i świetne bomby z dystansu. O technice Ronaldinho nic nie napiszę bo i tak nie da się tego ogarnąć jedynie słowami. Jedyne do czego można by się przyczepić do jego gry to gra głową i jak się okazało imprezowanie z głową, więc nie piszę, że Ronni wciąga ich nosem chociaż co do CR7 to i tak nie ma do Ronniego startu tylko MÓGŁBY gdyby tylko warunki były by sprzyjające. Poza tym relacja R10-M10 to tak trochę mistrz i uczeń więc nie ma sensu porównywać. Ronaldinho=Messi

3

Wydaje mi się, że gdyby Ronaldinho miał w tej chwili 25 lat i nie imprezował tak jak to robił i robi do tej pory to ze swoim OGROOOOOOOOMNYM talentem, wręcz kosmicznym wciągnął by nosem Ronaldo i Messiego naraz zarówno na boisku jak i medialnie. on nie grał w piłkę on się bawił, czarował, zachwycał a najlepszy dowód to owacja na stojąco na Santiago Bernabeu!! Wiadomo, że jeszcze kilku zawodników dostąpiło tego mimo wszystkiego zaszczytu (w końcu oklaski od najbardziej wymagających kibiców to duża rzecz) jak np. Del Piero, ale tylko Ronni uczynił to grając w drużynie odwiecznego rywala wygrywając 2-0 z Realem. A poza tym jak można było nie lubić tego wiecznie uśmiechniętego Brazylijczyka biegającego w bordowo granatowej koszulce. :D Ale mimo tych wszystkich pozytywów w stronę mojego idola to uważam, że piłkarzem wszech czasów i tak jest Messi, mimo tylu przeciwności potrafił dojść na największe szczyty piłkarskie i wybić się ponad wszelkie możliwości. Kurczę jest dylemat.. Niech mój awatar rozwiąże ten spór. :D VeB!

0

I przychodzi do Barcelony... OCZYWIŚCIE ;D

1

Dzięki . :D

0

Aha spoko, niewiedziałem. :D To gdzie można sprawdzić takie staty jak najdokładniej? :P

0

Jak to jest z tym Ozilem i Riquelme? Bo podobno Messi ma więcej asyst na np. takim transfermarkt, które jest raczej rzetelną stroną? WTF?!

0

Dzięki. ;)

1

jak to Copa America?! :D

0

Dzięki wielkie. :D

0

Witam, macie może filmik pokazujący najlepsze dryblingi, siatki, podania, przeżuty itp. Messiego? Najlepiej bez goli i asyst bo te już widziałem ze 100 razy i jak na razie tylko takie filmiki znajduję. :D Dzięki za pomoc. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?