Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Błagam cię, nie porównuj 23 latka z ogromnym talentem i jeszcze większym potencjałem, do legendy piłki nożnej. Miną lata zanim Neymar będzie mógł równać się z Ronnim i parę naprawdę ładnych sztuczek tego nie zmieni.
0
Po prostu magik. Strasznie żałuję, że nie pożegnano go odpowiednio. Legenda Brazylii i Barcelony. Nie da się go nie lubić. :D
2
W zasadzie to można powiedzieć, że im dalej od bramki tym wiek niższy.
0
W takim pojedynku zawsze byłem za Chelsea. Pewnie nie padnie więcej niż jedna, może dwie bramki.
0
Nie nie nie. Nic do ciebie nie mam. :D Tak po prostu chcę żeby wszystko było jak najbardziej wiarygodne. I tak ogromny podziw za chęci wyszukania tych statystyk. ;D
0
To w takim razie Ronaldo to ze 110 kosztował. Albo podajesz w funtach albo po kursie w dniu transakcji.
1
Prosta odpowiedź: Cztery razy! :D
0
A kiedy i czy w ogóle, będzie wiadomo kto wręcza ZP? Czy to nigdzie nie jest podane?
3
Ronaldinho to najlepszy przykład tego, że to nie statystyki są w tym sporcie najważniejsze. Nie było, nie ma i nie będzie piłkarza, który grał by równie pięknie co Ronnie.
1
Pisałem o tym już kiedyś, zobaczenie Thiago znowu w barwach Blaugrany to moje takie ciche marzenie. ;)
6
http://m.fangol.pl/view/136094/barca-chce-odzyskac-thiago Jeśli byłaby to prawda byłbym bardzo szczęśliwy. Nawet zamiast verattiego, który mimo wszystko jest odrobinę lepszy od alcantary, to nie zastanawiał bym się ani chwili.
0
Ja zawsze kibicowałem duetowi Alcantara. Jednak nie dane im było na razie w pełni rozwinąć skrzydła. Głównie przez kontuzje. Ale nawet pomimo delikatności Thiago, zobaczyć kiedyś trójkę Thiago-Sergi-Rafinha... marzenia.
0
Nie chodzi mi o to żeby płakać bo Real przegrał tylko żeby nie prowokować nikogo chamskimi komentarzami. Co innego jest cieszyć się ze zwiększenia przewagi nad rywalem a co innego np. wstawianie niepotrzebnych komentarzy z białej strony aby tylko śmiać się z czyjejś porażki.
1
Nie mówię tu o radości tylko o szyderstwie i chamstwie jakie przelewa się w komentarzach. Zwykły komentarz "Odskoczylismy na 5pkt. Real grał dzisiaj bardzo nieskutecznie" to nic złego, ale po co wbijać komukolwiek szpilki bo jego drużyna przegrywa?
7
A może tak spróbujmy nie nabijać się dzisiaj z Realu. A końcu pokażmy klasę jako kibice najwspanialszego klubu świata i okażmy szacunek dla zwycięskiego Villarealu i nic poza tym. Skończmy z tymi całymi wyzwiskami z jednej jak i drugiej strony. I nasza forma nie jest teraz wyśmienita więc to jest chyba najlepszy moment na początek. Chcecie zmian? Zacznijcie od siebie. VeB!
0
Też mam taką nadzieję.
0
I właśnie takich kibiców się ceni, kibicować swoim i doceniać klasę rywala, jeśli oczywiście takową przedstawia. :D
6
Możecie się śmiać z Beniteza, Ronaldo, porażki w klasyku, czy osmieszenia w CdR. Ale nie możecie nie docenić takiego wyniku, tak po prostu jest to nieziemski wynik i nie ważne czy Malmo czy Barca jest to duże osiągnięcie.
4
Taki remis to paradoksalnie najlepsze co mogło nas teraz spotkać. Oczywiście można teoretycznie wygrać wszystkie mecze w sezonie, ale realnie rzecz ujmując taki kubeł zimnej wody był potrzebny. Wszystko układało się prawie idealnie, było wiele dogodnych sytuacji, a o to przecież głownie chodzi, nasza pomoc grała wyśmienicie a przecież to na nią najwięcej narzekano. Lepiej żeby piłkarze nie popadali w hurraoptymizm, bo to mogłoby ich zgubić jak np. Real w zeszłym sezonie. Oczywiście nie cieszę się, że nie wygraliśmy tego spotkania, ale wolę zremisować teraz gdy mamy połowę sezonu i zapas punktowy. Lepiej, że już teraz balonik został leciutko, ale to naprawdę minimalnie skurczony, niż przy ewentualnej obniżce formy w Lutym co prawie zawsze przychodzi w Barcelonie miał wybuchnąć i narobić smrodu. Jednak nic niestety nie broni słabej postawy niektórych zawodników, którzy przeszli obok meczu (nie mówię tu o Messim bo w końcu po dwóch miesiącach bez grania w piłkę można mieć słabszy mecz), który powinien być wygrany już w 1. połowie. VeB!
0
Jak to? Przecież trzeba utrzymać formę: 0-4, 6-1, 4-0, 6-1, więc... :D
0
O co chodzi z tym Realem?! Jakie wykluczenie, za co?
0
I tu można zadać sobie pytanie, czy chcemy doświadczonego gracza na sezon czy dwa, który pomoże od zaraz ale niezbyt długo. Czy młodzika, który wielokrotnie będzie nas zawodził co może wpłynąć na ilość trofeów w najbliższych sezonach, ale pozwoli spokojnie myśleć o przyszłości i wciąż chełpić się doskonałą wytwórnią talentów.
11
A właśnie miałem zacząć oglądać częściej Everton właśnie ze względu na Deulofeu, ale znając moje szczęście jak tylko zacznę śledzić te mecze to nagle jego występy juz nie będą takie wspaniałe... ;)
1
Maldini, Van der Sar, Inzaghi. :D
1
Nie liczył bym dzisiaj na puste konto Ronaldo w meczu z Eibar. Jednego gola to strzeli.
1
A ja jestem prawie pewien, że dzisiaj Real wygra pewnie 3-0. Chociaż ewentualna porażka w ogóle by mnie nie zasmuciła. :D
0
Oczywiście nie sądzę, że Samper zagrał źle, przeciwnie uważam, iż zanotował świetny jak na debiut występ. Jednak fakt prowadzenia 3-0 do przerwy i świadomość świetnej formy reszty zespołu strasznie napędza. Nie mówię, że się nie cieszę z doskonałej formy drużyny jednak oceniałbym Sampera dopiero po np. pełnym meczu z BATE, bądź z Leverkusen jednak nie liczę na jego występ od początku z aptekarzami. :D
21
I właśnie tego mi brakowało w ostatnich czasach. Jest 3-0 strzelamy na 4-0, jest 4 strzelamy 5... kiedyś zadowalali się 2/3-0 i klepali bez sensu licząc, że może coś samo wleci. Świetna postawa! VeB!
0
Trochę słabo, ale i tak ważne żeby bilans był na plus. :-D
1
Oczywiście, ale chodzi mi głównie o częstotliwość występów Bartry. Roberto prawdę mówiąc wskoczył na PO bo musiał, wydaje mi się, że gdyby Alves nie doznał kontuzji, Roberto nie pokazałby swoich umiejętności na boku obrony, więc nie nabrałby pewności siebie, więc nie byłby obecnie jednym z wyróżniających się w katalońskim obozie. Z Bartrą jest problem tego typu, iż na jego miejsce stale ktoś wskakuje: Pique, Masche, Verma, Mathieu i dopiero Bartra. Więc nie dostanie on tylu minut co Roberto. Więc nadal wydaje mi się, że sprzedaż może z opcją pierwokupu (co jest ostatnio bardzo modne) lub jakieś wypożyczenie byłoby idealne.