Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To trochę tak jakbys chciał porównać Xaviego i Iniestę. Oczywiście zachowując proporcje. ;)
0
Jak dla mnie cudo. Jeszcze to puste miejsce z przodu koszulki... miód na me serce, ale z jakąkolwiek reklamą też będą świetne. :)
0
W dzisiejszym meczu przy karnym Neya była identyczna sytuacja tylko z drugiej strony pola karnego. ;)
0
Dokładnie, liczy się zwiększenie przewagi nad 2. drużyną nawet o jeden punkt, a co do presji to raczej chodziło mi o nieskuteczność w ataku niż obronie, ale nie uważam tego za jakiś wielki minus, a jedynie dyspozycję dnia.
0
Jedynym minusem jaki przyniósł nam ten remis jest bezradność naszych piłkarzy w grze pod presją. Strasznie się wtedy gubią co jest nieprzyjemne dla oczu. Sam wynik nie jest tragedią, przecież właśnie po to mamy taką ogromną przewagę nad 2. Atletico, żeby pozwolić sobie na groszy dzień. Boję się jedynie, że przy podobnym wyniku w LM nasi gracze także nie będą przygotowani psychicznie na cierpienie na boisku, ale może ten mecz to dobry "trening" mentalosci? Oby... VeB! :D
0
A cały ten wywód nie miałby miejsca gdyby przeszło Juve zamiast Bayernu. Ten system jest sprawiedliwy i promuje także słabsze drużyny. W innym wypadku po kilku sezonach mogła by się wyklarować ścisła grupa zespołów grających w 1/8 i wyżej, a przecież różnorodność i nieprzewidywalność to powinna być wizytówka LM.
1
No co ty!? :D Wiedziałem, że się ktoś doczepi do tego zdania. Chodzi mi o mecz który pozostał w tym sezonie. ;)
1
Najlepsze losowania to moim zdaniem:
Barca-Real
Atletico-Man City
Bayern-Benfica
P$G-Woflsburg
Gran Derbi to możliwość ostatecznego pokazania miejsca w szeregu dla los blancos. Trochę smuci mnie myśl o tylko jednym GD w tym sezonie, bo na SP Hiszpanii nie ma co liczyć. Jako kibic Barcy nie obawiam się żadnego zespołu, ale wiem że to będzie wojna a nie łatwy spacerek.
Atletico w końcu musi udowodnić swoją potęgę, niestety dla większości kibiców BPL jest to wciąż "ta trzecia" drużyna w Hiszpanii i gdyby wyeliminowali City to może w końcu skłoniło by to do refleksji niektórych kibiców co do faktycznej hierarchii klubów w Europie.
PSG to moim zdaniem najsłabszy z tych gigantów na których stawiam więc liczę na łatwy mecz i awans Ibry do półfinału. Bez fajerwerków z powodu rozluźnienia ligowego powinni przejść przez ten dwumecz.
I dla Bayernu zostaje Benfica, głównie z powodu pozostałych par, ale liczę na wysokie miejsce jedynego Polaka w stawce. Szczerze kibicuję zarówno Lewemu jak i Guardioli w tej edycji, ale mam nadzieję, że po sezonie zarówno Pep jak i Robert opuszczą Bawarię.
0
Uff... A już miałem pełne gacie o Bayern. W zasadzie to dalej mam. :D
0
Ja jestem za bawarczykami. Bardzo chciałbym zobaczyć finał Barcy z Bayernem.
3
Ooo... Widzę jakże nieliczny głos rozsądku. Tutaj trudno o pokaz szacunku względem piłkarzy innych drużyn jeśli chodzi o porównanie do naszych grajków. Ogromnie mnie to cieszy i zgadzam się z tobą w 200%! :D
0
Jak dla mnie pchanie na siłę jakiejś gwiazdy do ataku to strzał w kolano. Moim zdaniem idealne rozwiązanie to jeden zmiennik na każdą pozycję, który walczył by z podstawowym zawodnikiem, albo chociaż miał takie możliwości, czyli duża ilość rotacji w zespole. Dlatego taka nietykalność MSN mnie trochę denerwuje, jednakże oni bronią się w 100% swoją grą i nic się z tym nie zrobi, a nawet nie chciałbym nic robić. Gdyby przyszedł np. Dybala, domagał by się częstej gry i baaardzo by się rozczarował. Grał by końcówki, albo w jakiś nieważnych, lub ewentualnie mało ważnych meczach, bo kto spodziewałby się, że w GD czy w półfinale LM nie gra nasza trójca kosztem jakiegokolwiek zawodnika. Może i sam Munir do rotacji to mało, ale zawsze można lekko zmodyfikować ustwienie i na skrzydło wpuścić Ardę, Vidala, czy w kryzysowych sytuacjach Roberto, Rafinha, a może nawet i Alvesa jako CS. Przydał by się Pedro, tylko trochę młodszy. Zawodnik w pełni pogodzony z rolą mimo wszystko głębokiego rezerwowego, ale doświadczonego i to nie koniecznie wiekowo. Na ten moment nie widzę takiego zawodnika na horyzoncie.
0
Może gdy liga będzie rozstrzygnięta, to Marc powinien bronić już we wszystkich rozgrywkach. Złapał by wtedy rytm i zobaczyliśmy czy Niemiec w lidze to dobry pomysł. Ja wiem, że to mogą być trzy czy cztery ostatnie mecze, ale plus LM i finał pucharu, to klaruje się już dłuższa seria meczów z rzędu. Ter Stegen to nasza przyszłość i powinien dostać wyraźny sygnał że jest i będzie potrzebny w klubie. Ale jeśli Bravo utrzyma formę to nic i nikt nie powinien zdejmować go z bramki w przyszłym sezonie.
0
Robben jako były gracz los blancos będzie im podawał piłki zamiast strzelać... Oh wait. :D
0
Nie można się z tobą nie zgodzić. Ale z drugiej strony czego można oczekiwać od kibiców największego rywala. Może obiektywizmu... nie sądzę. :(
0
5. Van der Sar
4. Khan
3. Neuer
2. Buffon
1. Casillas
1
A my nie graliśmy z Malagą na CN na wiosnę?
1
Czemu to takie dziwne? :)
0
Wczoraj nie otrzymałem odpowiedzi, a jest to dla mnie ważna sprawa, więc ponawiam pytanie. Jest tutaj ktoś kto uczęszcza do szkoły policyjnej ew. strażackiej? Właśnie w tym roku zamierzam spróbować swoich sił i chcę się dowiedzieć jak wygląda cała rekrutacja i same testy. No i gdzie jest waszym zdaniem najlepiej? :)
0
A co ci zrobili panowie policjanci, że ich tak nie lubisz? :D
0
Jest tutaj ktoś kto uczęszcza do szkoły policyjnej ew. strażackiej? Właśnie w tym roku zamierzam spróbować swoich sił i chcę się dowiedzieć jak wygląda cała rekrutacja i same testy. No i gdzie jest waszym zdaniem najlepiej? :)
0
62 mecze bez porażki. Trochę sporo... :)
0
Mam podobne podejście, ale patrząc na to od innej strony, a mianowicie ja jako młody, 20-letni chłopak nigdy nie doświadczyłem polskiej drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej europy. I to jest smutne. Dodatkowo jak już jest taka szansa to nie dość, że jest to legła, której osobiście nie lubię, to jeszcze się ogromnie kompromituje, symbolicznie ukazując poziom polskiej piłki klubowej.
15
Miała być komedia, a nie dramat. :D
0
Trudno jest dostrzec ironię przy ogromnej ilości podobnych, i co najgorsze szczerych komentarzy. :)
0
Nie możesz poprostu przyznać, że zagrali świetny mecz? Gdy barca pokonała Celte 6-1 po słabej 1. połowie, to zachwytom końca nie było, a gdy to samo robi real to już ogurasy... Poza tym naprawdę zamierzacie hejtować Ronaldo za te 4 bramki? Bez przesady 4 gole to i rayo trudno wbić, więc nie ma co się śmiać tylko pogratulować.
2
Nie, tylko eurosport ma w Polsce prawa do Bundesligi.
0
Niby czemu? Sam nie jestem fanem żadnej niemieckiej drużyny, ale w tym starciu jestem za bawarczykami. Nie rozumiem tego hejtu odnośnie Bayernu na tej stronie. Przecież w niej gra nasz najlepszy zawodnik i od formy Bayernu pośrednio zależy forma reprezentacji. Przecież bez Lewandowskiego w odpowiedniej formie to na euro możemy nie jechać. Ale oprócz Polaka w składzie jest jeszcze żywa legenda blaugrany, Pep Guardiola. Tym bardziej zastanawiający jest ten pogardliwy ton. Chociaż jeśli w następnym sezonie ani lewy ani pep nie będą reprezentowali Bayernu, to ten klub stanie się dla mnie neutralny. Z drugiej strony porażka w dzisiejszym meczu może napędzić bawarczyków, jeśli będą musieli się spiąć na ligę zostaną w odpowiednim rytmie meczowym, czego im brakowało w poprzednich latach.
0
Przed 2012 bym się z tobą zgodził, ale teraz... ;)
0
Dokładnie, wciąż uważam, że poziome pasy to nie był najlepszy pomysł, ale nikomu się nic nie stało z tego powodu. Może się więc okazać, że te "plamiące tradycje klubu" koszulki okażą się historycznymi trykotami, z powodu możliwej obrony LM, nie mówiąc już o tryplecie. :)