0

Wydaje mi się, że dzisiaj będą dwa wyniki po 3-0. Barca w takich składach jakie prezentują gazety może się przejechać po sportingu nawet nie grając na 100% jak 1. połowa meczu z celtą, a potem... Co do realu to spokojnie przejdą przez rundę, może w następnej trafią na kogoś lepszego. :)

0

Tak o 8 overall za nisko ;)

1

Regulamin sts.pl mówi, że wygrana nie może przekroczyć 500 tysięcy bez względu jaka wygrana widnieje na kuponie.

19

Jedyna rzecz, której brakuje w Barcelonie to doping. Stadion na ponad 90k miejsc, a doping jak na okręgówce. ;) Zdecydowanie taka strefa mogłaby pomóc w ożywieniu Camp Nou. Jestem wielkim fanem żywiołowego dopingu na meczach i nawet nie chodzi mi o polskie stadiony, ponieważ poza nimi już nie jest tak kolorowo, ale zobaczyć kiedyś doping podobny do np. kibiców borussi... marzenie. :D

0

Oj tak. Żeby zobaczyć takie trio znowu na boisku w szytowej formie oddałbym nawet MNS. ;)

3

Coś mi się wydaje, że nawet jeśli Messi kupiłby sobie takie cacko, to cała ta historia z Ronaldo to po prostu brednie. :)

9

On sam się kiedyś wypowiadał, że bardzo by chciał dostać jakąś funkcję w Barcy po zakończeniu kariery i możliwe, że chodziło mu o prezydenta. :D

0

To, że jakiś zawodnik rozumie filozofię gry Barcelony czy grał kiedyś w tym klubie nie oznacza, że od razu posiada to "DNA" (nie lubię tego określenia ale tutaj niestety pasuje).

0

Akurat nie o takie sytuacje mi chodzi. Bardziej pasują tu sytuacje gdy Neymar raz, drugi, trzeci traci piłkę i zaczyna niepotrzebne pyskówki i przepychanki. Ma cięty język a w odpowiedzi na faule próbuje odpowiadać w najlepszy z możliwych sposobów, czyli dobrą grą czy dryblingiem. Niestety gdy tylko straci w takie sytuacji piłkę czasami wychodzą intencje takich zagrań i nie są one najlepsze. ;)

1

Mimo wszystko watpię. Widać, że Neymar używa trików żeby się popisać i pokazać swoją obecność na boisku ( co robi wyśmienicie i niech robi tak ciągle), ale patrząc na grę ronniego widać, że on po prostu tak gra. Nie były to wymuszone zagrania a jedynie ułatwienie i minieciu rywala. Nje było nawet cienia wątpliwości, że Ronaldinho chciałby kogokolwiek obrazić sztuczakmi.

5

Zapomniałeś (mimo wszystko) o Fabregasie. ;)

4

Podobno Barca strzeliła w tym sezonie już 105 goli? Wie ktoś jak to wyglądało w poprzednich sezonach i ile brakuje do ewentulanego rekordu? :)

0

W przeciwieństwie do piłkarzy Valencii. ;)

2

Liga jedynie.

0

W żadnym wypadku nie chciałem negować twojej wypowiedzi. Po prostu chciałem zaznaczyć, że w tym sezonie valencia gra niestety tragicznie i to co napisałeś to w 100% prawda.

0

Dziwnych czasów się doczekaliśmy, skoro z takiej trójki to valencia jest tą najsłabszą. ;)

0

Wolę tutaj nie rzucać spoilerami bo mnie zlinczują. ;)

0

No tak, można śmiało stwierdzić, że ten pojedynek w rzeczywistości wyglądał by zupełnie inaczej. :D

6

A ja właśnie nie widzę w tym filmie czegoś tak wspaniałego. Historia jest oczywista i trochę przydługa... Di Caprio zagrał jak zwykle dobrze, ale napewno nie na Oscara, to już Hardy bardziej zasłużył za rolę drugoplanową. Wykonanie filmu świetne, ładne krajobrazy itp. ale sam film 6 może 7 na 10 pkt. ;)

0

Moim zdaniem Leicester albo ledwo co znajdzie się w top4 albo wypadnie nawet poza pierwszą 5. Mistrz dla city. ;)

4

Czyli trzeba zwiększyć skuteczność stałych fragmentów. W tamtym sezonie chlubą Barcy było min. wykorzystywanie rożnych nawet przez Messiego. Nie wiem czemu nagle podczas wakacji wszystko wyparowało. :(

0

No właśnie do takich wniosków doszedłem, ale nie pasowało mi wyspy i fair-play. ;)

0

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że anglia ma w sumie 8 drużyn walczących w Europie? Z tych 8. zostało 6 ale czemu aż tyle było w eliminacjach i grupie?

0

Właśnie od tego są takie kluby jak porto czy borussia. Barca przy swoim obecnym statucie musi mieć gwarant jakości, który to zapewniają tylko już w pewien sposób ukształtowani zawodnicy. Oczywiście czymś innym jest kupno młodzika jak Halilovic i wypożyczenie na przyszłość, a czymś innym wstawianie takiego zawodnika do składu i oczekiwanie cudu. Barca nie musi wspomagać się sprzedażą za grube miliony zawodników żeby związać koniec z końcem. Klub kupuje zawodnika wykorzystuje 100% jego możliwości i albo sprzedaje bo jest za słaby/ nie pasuje do taktyki albo pozwala odejść na emeryturę. Więc Barcelona nigdy nie będzie transferowym mistrzem bo nie taka jest polityka klubu.

0

Takie ustawienie też nie było by złe. :)

1

W lidze a nie w pucharze. ;)

0

Nie potrzebne są dwa szybkie skrzydła. Wystarczy że na prawym będzie vidal i alves. Zawsze miałem stracha gdy jednocześnie alves i alba grali ofensywnie, a w takim meczu kontry będą szczególnie groźne więc jeśli zostanie 3 zamiast 2 obrońców to tylko lepiej dla nas.

0

Moim zdaniem najlepsza jedenastka na mecz z athletickiem to: ter strgen- alves,pique,masche,verma- sergio,rakitic,andres- vidal,ney,arda. Iniesta Neymar i Turan mogą płynnie zmieniać się pozycjami...

0

Oczywiście, że musi do tego dojść świetna forma, ale bez tego co napisałem ktoś oprócz Messiego i Ronaldo to nie ma co marzyć o nominacji.

1

Jeśli Polska wyjdzie z grupy i dojdzie do ćwierćfinału co jest do zrobienia i wygra LM strzelając dwa gole w finale i dokładając do tego oczywiście dwa trofea w Niemczech, to trójka ZP to powinna być podstawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?