Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W zasadzie sami emeryci, ale Pirlo, Gattuso, Guti
1
Jak dla mnie.
5. Thuram
4. Marquez
3. Cannavaro
1.Puyol\Maldini
0
Sam "zainteresowany" Mark wymawia "stejgen" więc pewnie pochodzicie z różnych regionów kraju. :)
0
Gra nie tylko na stoperze, ale rozumiem twoje zarzuty. ;) Nawet bez niego w moim zestawieniu jest kilku znakomitych LO, o których nie wolno zapomnieć.
2
Napisałeś bardzo ofensywne nazwiska, a przecież obrońca ma za zadanie przede wszystkim bronić bramki. Abidal, Chiellini, Alaba, Capdevila. A jak mogłem zapomnieć!? ROBERTO CARLOS, chociaż jest to obrońca ofensywny to swoją grą deklasuje konkurencję.
0
Wie ktoś może jak prezentuje się klasyfikacja najlepszych asystentów w historii futbolu? Gdzieś czytałem, że prowadzi Riquelme, ale nigdzie nie mogę tego potwierdzić. :)
1
Komentarz usunięty
1
Mimo wszystko, gdyby po pierwszej połowie barca miała znacząca przewagę i kontrolowała mecz, to zmiana Neymara lub Suareza to konieczność. :)
0
David to bardziej PP niż środkowy. Zamiast niego może wskoczyć Lampard. ;)
0
Roberto mniej doświadczony od rakiety.
0
Co mnie niezmiernie cieszy. Jeśli dalej będzie tak rotował to nie ma się co bać o kondycję naszych grajków. :D
0
Ale mniej doświadczeni, co napisałem powyżej... ;)
1
Enrique pokazał jaja. Jeden z najtrudniejszych meczy, wiem że u siebie i że ewentualna porażka nic nam nie zrobi, ale mimo wszystko... Mając do dyspozycji once de gala wystawia mathieu i roberto. Oczywiście każdy z nich jest na tyle dobry żeby grać w tym meczu, ale rakieta i masche są bardziej doświadczeni. Mimo moich obaw popieram lucho w 101% i wiem, że wybrał właściwie. Po 3 pkt. VeB!! :)
0
W pewnym sensie zgadzam się z wami w 100%, ale wydaje mi się, że wciąż dyskryminujecie Ronaldo. Oczywiście jestem świadomy, że Cris nie ma startu do graczy typu Iniesta czy Messi, ale trzeba tu uwzględnić różne rodzaje "techniki". Czym były potężne bomby Ronaldo zza pola karnego jak nie pokazem połączenia wielkiej siły i precyzji strzału, to samo tyczy się rzutów wolnych, które swego czasu wykonywał wybornie i przede wszystkim doskonale technicznie. Jak inaczej nazwać niegdysiejsze przeplatanki, zmiany kierunków biegu, kanały założone obrońcom i inne sztuczki, których nie przytoczę ponieważ nie śledziłem jego kariery w takim stopniu, którymi rozrywał obrony drużyn na wyspach, jak nie sztuczkami TECHNICZNYMI, albo uderzenia głową, które zostały mu do teraz, nawet Suarez pokazał w meczu z Arsenalem, że samo znalezienie miejsca to nie wszystko. Jest wiele rodzajów techniki piłkarskiej i zamykanie się jedynie na jeden styl byłoby dużym niedopatrzeniem.
0
"Przecież on nie techniką KIEDYKOLWIEK błyszczał na boisku..." Jeśli źle cię zrozumiałem to przepraszam, nie chcę tutaj wywoływać jakiejś gówno burzy, ale ten fragment sugeruje jakoby Ronaldo nawet za czasów gry w Man Utd nie był szczególnie lotny w tym aspekcie.
5
Nie mogę... Wytłumacz mi jak wielkim ignorantem trzeba być, albo może jak niewiele trzeba wiedzieć o piłce nożnej żeby pisać takie brednie!? Ja rozumiem, Ronaldo to zawodnik Realu, który może być nie lubiany na tej stronie za różne rzeczy, które robi na boisku i poza, ale naprawdę trzeba być ślepym albo mieć zaniki pamięci żeby sądzić, że Ronaldo nigdy nie pokazywał swoich ogromnych umiejętności technicznych. Twierdzenie, że Ronaldo nie ma techniki to jak twierdzenie conajmniej, że Messi strzela gole tylko lewą nogą, a Busquets to symulant. Sam nigdy nie byłem wielkim sympatykiem Cristiano, ale nie zamierzam być hipokrytą i umiem docenić klasę rywala choćby miał być to gracz Realu.
1
W końcu ktoś kto potrafi normalnie myśleć. Zasady przyznawania punktów są dostępne i bardzo jasne. I real słusznie jest na 1. miejscu.
0
Mimo wszystko jak obecnej barcelonie uda się obronić LM to bezsprzecznie stwierdzę, że Luis wyprzedził Samuela. Oby tak było: )
0
Nawet jeśli uznać ten plebiscyt za jakiś wyznacznik, Suarez nie jest i na razie nie można być pewnym czy będzie w trójce ZP. Eto'o był na 3. miejscu w 2005 roku. ;)
2
Co jak co, ale akurat ZP nigdy nie powinna być brana pod uwagę przy porównywania zawodników. To jest nagroda głównie popularności niż stricte umiejętności boiskowych.
0
To że suarez notuje swietne liczby nie oznacza, przynajmniej dla mnie, że jest lepszym piłkarzem od eto'o. Może jak pogra sezon czy dwa na podobnym poziomie, ale narazie eto'o > suarez. (Ocena w pełni subiektywna nie poparta żadnymi argumentami) :)
0
Jako kolektyw ewidentnie MSN. Porównując poszczególnych zawodników, Ronaldinho, Eto'o i Messi narazie górą.
1
Mając 10 pkt. przewagi nad Atletico ostatnie trzy kolejki byłyby "o pietruszke", zakładając brak jakiejkolwiek porażki barcy i atleti. Więc mecz ze sportingiem byłby meczem o mistrza kraju.
0
Żaden inny zawodnik barcy nie denerwuje mnie tak bardzo jak Alba. Chociaż doceniam jego wkład w grę jednak te jego symulki i ciągłe pretensje, że przeciwnik śmiał podejść do niego na odległość poniżej metra doprowadzają mnie do szaleństwa. Strasznie brakuje mi Abidala na lewej flance, który był bardziej pewny w obronie a i w ofensywie nie dawał ciała, np. jego gol w klasyku. Niestety nie widać na hryzoncie nawet zmiennika, nie mówiąc już o konkurencji dla Alby. :(
0
Mimo wszystko Las Palmas nie będzie za wszelką cenę walczyć z nogami neymara jak robią niektóre drużyny w la liga, więc ney raczej żółtka za jakąś agresywną odpowiedź, jak to ma w zwyczaju, nie dostanie. Jednak obawy uzasadnione, więc może będzie grał tylko to 60' albo swojej bramki w 2. połowie?
0
Mógł się wykartkować jak busi, byłoby po problemie. Niech gra jemu jest potrzebny mecz na przełamanie gdzie będzie najważniejszym punktem zespołu, a w jakim spotkaniu jak nie z las palmas może to zrobić?
0
Dziękuję bardzo.
0
Dzięki za podpowiedź, nie zauważyłem. ;) Fajny avatar. :)
0
Ma ktoś gole w 1. polowie, bo nie mogłem obejrzeć.
5
Nie no obiektywnie 92 to wystarczająco jak dla tarzana. Ale jako kibic Barcy i wielbiciel Puyola to i 200 byłoby mało. ;)