Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tutaj jest problem. Najlepsze dla niego będzie zostanie w Sevilli i dalszy rozwój poprzez stworzenie naprawdę silnej paki. Ale takie wydarzenie nie będzie miało miejsca bo zauważyłem tendencje do "spierdalani*" ze słabszych klubów żeby tylko zarobić nie myśląc o tym że można coś stworzyć od nowa. W Sevilli jest to nagminne, więc pewnie odejdzie w lecie.
6
To pewnie cena nie jednego szpitala... :)
0
Chłopiec od podawania piłek. ;D
0
Dla takiego piłkarza jak Messi nie byłoby to żadne utrudnienie. :D
1
Skoro, klub za wygranie klubowych mistrzostw świata ma na koszulkach plakietkę, to Messiemu jako zdobywcy największej liczby Złotych Piłek, mogli by zrobić indywidualną naszywkę na koszulkę. ;D
1
Złoto samo w sobie jest strasznie kruche i nie nadaje się na tego typu konstrukcje. Więc co najwyżej to jest jakiś stop. Jednak nawet medale olimpijskie są srebrne i tylko pozłacane, więc i tu może tak być.
0
Może i masz rację, ale można było wprowadzić alvesa za turana i zrobić to co napisałem wyżej.
2
Co to za pomysł z Adriano w pomocy!? Wiem, że grał już wcześniej z ogórami na takiej pozycji, ale w ogóle mi się to nie widzi. Nie lepiej było już ustawić leo w pomocy? I tak ciągle leo cofał się po piłkę i rozgrywał, a można by przetestować vidala i alvesa na raz na prawej flance co może być przydatne w skali całego sezonu.
4
Nie lubię gdy do kariery Ronniego podchodzi się od tej strony. Niby woda sodowa i hajs uderzyły mu do głowy... Dla każdego zawód piłkarza kojarzy się z ciągłą pracą nad sobą i nieskończonymi treningami, ile razy słyszy się formułę: jeśli wygrał bym 10mln. to rzucił bym pracę i wyjechał za granicę, bądź podobne rzeczy. On po prostu nie mówił tylko zrobił. Więc czemu potępiacie Ronaldinho za taki wybór? Można śmiało powiedzieć, że Ronnie wygrał te "10 mln" bo przy jego lenistwie (jak wynika z komentarza wyżej) robił rzeczy niewyobrażalnie piękne i nie możliwe do powtórzenia nawet przy horrendalnym treningu. On po prostu spełnił swoje marzenia i zaczął żyć według własnego scenariusza. Jak dla mnie kariera idealna.
0
Zamiast Pepe przeczytałem Pep. Prędzej spodziewał bym się, że Masche strzeli gola dla Barcy niż takiej wypowiedzi. :D
0
Bądź Alves na PO i Vidal na PS, wtedy opcjonalnie Arda bądź Ivan w pomocy. Niby napastnia nie kupiliśmy, ale rotacje w ataku i tak są. :)
0
Tu chodzi raczej o to, że w tamtej chwili na boisku była napięta atmosfera, Ney był otoczony przez piłkarzy espanyolu i wiedział, że nic nie ugra to chociaż ośmieszy. Było widać po jego minie zdegustowanie, trochę słabo. Ronnie nigdy nie używał sztuczek do osmieszenia rywali, a i prawdę mówiąc były to lepiej wykonane ewolucje. ;)
1
1. Lewy
2. Milan
3. Godzilla
4. Scholes (chociaż nie przepadam za żadnym z nich) ;)
5. Mercedes
6. Pique
7. Guardiola
8. Pogba
9. Pizza
10. Mimo wszystko RONNIE!!! :)
0
Nawet ponad Leo, ale i tak nie zrobił wokół siebie takiego szumu jak norweg. Po prostu mu nie wyszło... Zdarza się. A Odegard to chyba wszystkie czołowe kluby zwiedził.
0
Właśnie też mnie zastanawia co się dzieje z tym "największym talentem", który to przebierał w klubach jak w rekawiczkach. Trochę to dziwne, że tak mało o nim słychać. Przecież talent musi mieć skoro był tak rozchwytywany...
0
Nie przesadzaj, wygrał MŚ, ME i LM będąc w każdym z tych okresów najważniejszą częścią reprezentacji i Juve. Jego opanowanie piłki było na prawdę nie ziemskie, nawet Ferguson swego czasu wychwalał zizuo, na pewno wiesz o jaki cytat mi chodzi. A to ,że przy okazji był frustratem... nikt nie jest idealny, najlepszy przykład R10.
2
Nawet wybierając tylko jeden najłatwiejszy mecz z deportivo, który boli mnie do tej pory. Teraz było by +7 i dodając hipotetyczną jednak pewną wygraną nad sportingiem, wychodzi przepaść w ilości 10 pkt. :(
3
Nie bądźmy tak drobiazgowi, bądź co bądź Liga Mistrzów jest kontynuacją Pucharu Europy i tytuł przed 92 rokiem jest tak samo cenny jak i po reformie. ;D
0
Właśnie przed chwilą sam sprawdziłem ile to w końcu Włoch wygrał LM i rzeczywiście aż 5 razy.
0
Czyli są duże szanse, że Messi i Pique go dogonią, a nawet "zdetronizują".
0
Dzięki za korektę. O tych 5 pucharach Maldiniego dowiedziałem się od kolegi, więc zbyt pewne źródło to nie jest. :D
0
Macie może statystyki piłkarzy, którzy najwięcej razy wygrali LM? Z tego co mi wiadomo to Maldini wygrał ją 5 razy. I może statystyka piłkarzy, którzy wygrali LM 2 razy z rzędu? Wiem tylko, że udało się to Pique i Eto'o.
ViscaBarca123 liczę na ciebie. ;D
0
Moim zdaniem idealnie ułożona kadra to pierwsza jedenastka plus jeden zmiennik na każdą pozycję, czyli 22 zawodników o bardzo zbliżonym poziomie. Do tego trójka zawodników może z rezerw? Moim zdaniem jeśli nie jest się bramkarzem to granie w tych 50+ meczach to po prostu igranie ze zdrowiem i niepotrzebny wysiłek dla piłkarzy, nawet tak świetnych jak chociażby Messi czy Suarez, którzy kiedy tylko są dostępni to grają po 90 min.
0
Włochy to dobry kierunek dla pomocnika. Jak spadać to z wysokiego konia, jestem w 100% za, oczywiście jeśli dostał by odpowiednią ilość minut. :D
3
Messi przestał pewnie strzelać jedenastki po poprzeczce z Chelsea w sezonie 11/12. Chociaż w ważnych momentach nadal można na niego liczyć, np. Copa America. Neymar za bardzo skacze nad piłką, chociaż wczoraj po prostu się poślizgnął, raz albo dwa wykonał w tym sezonie karny normalnie i siadło. Oby wszyscy się poprawili w tym aspekcie. :D
0
O tym nie pomyślałem. ;) Mimo to 11+11+78 nie równa się 101.
0
Nie chodzi nawet o to. Dodaj sobie wyniki zawodników z 2012 roku. 11+11+78=100. Jakim cudem tam 101 wyszło? A poza tym to w 2012 Messi ustanowił rekord goli w roku strzelając 91, a nie 78 goli.
1
http://m.fangol.pl/view/138264/najlepsze-tria-w-la-lidze Czy tylko mi coś tu nie pasuje? :D
2
Do Barcelony Guardioli, 175 goli.
1
Dokładnie! Nikt nigdy nie będzie w stanie dorównać Ronaldinho pod względem techniki. To z jakim luzem kręcił zawodnikami Milanu, bądź gdy wyprowadził w pole jednym ruchem ciała obrońcę Chelsea. Do tego gdy tylko podchodził do rzutu wolnego był to pewny gol. W tej chwili nawet Messi nie daje takiej pewności.