0

Więc uważasz, że spacerki powinny być tak urozmaicone "soczystymi" komentarzami aby podkreślić różnice rywali i nagrodzić drużynę lepszą czy jednak powinno się spuścić trochę z tonu aby nie wyglądało to na pastwienie się nad rywalem?

0

Co do Borka to widać, że się stara zachowywać profesjonalnie to wybór Hajty na komentatora to strzał w kolano. Okropnie mi się go słucha i mam nadzieję, że jest to subiektywna i odosobniona opinia ponieważ jesli byłoby inaczej to nie widzę powodu dla, którego pan Tomasz jeszcze komentuje te mecze.

3

Mam taką refleksję odnośnie komentarzu i ogólnej gry naszej kadry względem Barcelony. Mianowicie Polska absolutnie dominuje nad Gibraltarem co jest w 100% zrozumiałe i pożądane, jednak nasi komentatorzy w pewnych momentach zachwycają się grą jakby to co najmniej był półfinał Mistrzostw Świata. Nie mówię, że jest to coś złego, ale tak właśnie wyglądają prawie wszystkie mecze Dumy Katalonii i jestem ciekawy czy taka ekscytacja wynika z rzadkości tego typu meczów w wykonaniu naszej kadry czy oglądając Barce usłyszeli byśmy dokładnie taką samą ekscytację? :D

6

A nie lepiej po prostu "reaktywować" FORUM?? Bez żadnych spin i problemów, bo przecież ani administracja ani użytkownicy tego nie chcą. Na forum można przecież założyć dowolny temat i tak jak to ma miejsce tutaj pod głównym newsem był by jeden temat "ogólny". Co wy na to? :D

0

Dokładnie Lewy zrobił to co powinien czyli nie zastanawiał się i huknął z woleja, większość osób krytykujących Roberta pewnie nawet w bramkę by nie trafiło, a i Neuer w tej sytuacji może mówić o wieeeelkim szczęściu bo piłka otarła się o jego przedramię\ramię? i była to obrona intuicyjna (kurde nie tu...) ;D

9

Tylko, że Pique nie zagra w tym meczu bo jest zawieszony...

0

Dziwne bo wybrałem bramkę, a i tak wyszedł Messi. ;)

0

Gdzie będę mógł obejrzeć powtórkę losowania itp
najlepiej tak żebym wcześniej nic nie wiedział? :)

0

Dzięki wielkie. ;)

0

aha, a gdzie na przyszłość można by zaczerpnąć takowych informacji? :)

0

Wiecie może czy eleven będzie transmitowane w nc+ bądź cp?

0

Właśnie zobaczyłem wynik, ale samego meczu nie oglądałem. Czemu Real tak słabo?

2

Czemu? w dwumeczu 4:4 więc dogrywka...

4

Czyli 4:0 na Camp Nou i Pedrito w 115' na 5:0, innego wyniku nie przewiduję. ;D VeB!!!!!!!!!

1

ZDF prawdopodobnie. :D

0

Sorry nie zauważyłem ;D

0

Mam wielką prośbę, nie było mnie w Polsce przez miesiąc i nie oglądałem żadnego meczu z presezonu, ma może ktoś linki do powtórek bądź skrótów?

1

Wy tak na serio z tym Perezem?! No proszę was przecież w lidze i tak każdy zagra z każdym i nie ma prawie żadnego znaczenia kiedy... ale widzę, że w przypadku porażki Barcy w lidze już zaczynacie budować sobie alibi. Trochę słabo. ;) VeB!

0

Aha jeśli to był żart to po prostu nie załapałem. Sorki ;)

0

Jak transfer Pogby miałby naprawić szkółkę?

4

W końcu ktoś się do mnie przyłączył. ;) Jednak miło by było aby tak świetna strona aktualizowała "troszeczkę" wcześniej takie sprawy jak liczba zdobytych trofeów. Przecież fcbarca.com może śmiało aspirować do miana jednej z najrzetelniejszych stron poświęconych FC Barcelonie w Polsce.

1

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

No to jest jedyny minus ale wydaje mi się, że kołnierzyków nie będzie.

1

1

Rumunia i Walia jest w tym śmiesznym rankingu przed Urugwajem, Anglią, Hiszpanią, Francją, Chile... Więc nie przykladałbym wielkiej wagi do tego rankingu, a tak wysoka pozycja Polski cieszy.

3

Ponownie zwracam się z prośbą o zaktualizowanie liczby zdobytych trofeów w zakładce HISTORIA\trofea. Zawsze ładniej to wygląda gdy ktoś nowy wejdzie na naszą stronę i znajdzie aktualne informacje o klubie :D Z góry dziękuję.

1

Bo nie było go na boisku. Został zmieniony właśnie przez Higuaina.

12

Troll czy idiota?

0

Jakie znacie najlepsze, waszym zdaniem najrzetelniejsze strony ze statystykami piłkarskimi, wartościami rynkowymi, opisami poszczególnych meczy itp. itd.??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?