Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś może link do całego meczu barca bayer 7-1?
4
Wie ktoś czy nie leci mecz na jakimś hiszpańskim kanale na cyfrowym polsacie? :)
0
Ale mi raczej chodzi o transmisję internetową. Jednak dziękuję za próbę pomocy. :-D
0
Gdzie będzie transmisja z imprezy po meczowej, bo podobno na canal+ ma lecieć mecz realu? :(
0
Mówisz o 4 zawodnikach na 2 pozycje, czyli teoretycznie dobrze, ale gdzie miejsce dla rafinhi i ew. Roberto? Jeden zawodnik w miejsce xaviego wystarczy.
1
Ale real ma tego "napastnika z prawdziwego zdarzenia" czyli Ronaldo. Wystarczy przestać udawać, że jest on nadal skrzydłowym. Wydaje mi się, że Ronaldo jest idealną 9 co pokazują jego staty. Można pisać, że dostawia nogę itp. ale właśnie od tego jest napastnik, nie każdy musi strzelać po rajdzie z własnego pola karnego lub z 30m gdyby to Benz miał takie staty to by go ogłosili Madryckim bogiem.
0
Dzięki bardzo :P
0
Jakie źródło? :D
0
A 2009 rok? Początek ery Guardioli z obrońcą tytułu. Może Barca ma pisane tworzenie najwspanialszej historii właśnie przez pokonanie dwukrotnie obrońcy tytułu... Mam taką nadzieję :D
0
Mógłby ktoś napisać mi na jakiej stronie będę mógł zobaczyć cały mecz barcy ale po meczu bo samego meczu oglądać nie mogę a nie chcę wchodzić na stronę żeby nie poznać wyniku.
0
O dziwo naljepszym bramkarzem został ten, który stracił najwięcej bramek :D
0
A co by sie stalo gdyby nie doszło do porozumienia? Nie ma majstra czy ten kto ma najwięcej punktów po rozegranych meczach?
0
Nie zapominaj o milnerze :-D
0
Literó(w)ka :D
0
Psychofanami? Mówisz o NAJWSPANIALSZYM okresie w historii tego klubu pod wodzą właśnie Pepa. Piszesz tak jakby kibice mieli go na CN wygwizdać, a głupi filmik przed meczem byłby i tak zbyt małym oddaniem hołdu względem niego.
0
Przykro mi ale nie...
0
Mój błąd, sorry. ;)
0
Jeśli miałby ktoś link z komentarzem Husdona to bardzo bym prosił. :D
0
http://www.transfermarkt.pl/
0
Czy taka klątwa? Gdyby nie Barca to Man Utd byłby pierwszym w historii obrońcą tytułu...
0
Ale idąc twoim tokiem rozumowania to właśnie jeden hit w rundzie musi być aby oglądalność była wysoka na każdym poziomie rozgrywek. Jednak i tak sądzę, że nie było żadnego ustawiania. :D
0
Jeśli nie aspekty piłkarskie, bo porażka to porażka nieważne kiedy, to na pewno aspekty finansowe, więc stawiał bym na finał bo można wyciągnąć te kilka milionów więcej. :D
0
Czym innym jest płakanie z powodu utraty zawodników drużyny przeciwnej, a czym innym zwyczajne współczucie i zrozumienie dla sytuacji Luki. Nikt nie mówi, że teraz musimy oddać majstra bo Real ma kontuzje, ale wyśmiewanie się z ich straty też jest nieodpowiednie. :D
0
Bardzo optymistycznie. 2-1 lub 1-0 i to będzie moim zdaniem najcięższy mecz z dotychczasowych. :D
0
Tak narzekaliśmy na autobus a wychodzi na to, że wystarczy "normalnie" ustawić zespół i Barca ma problem. Brak rozgrywającego rzuca się w oczy i ten BEZRUCH no to po prostu dobija...
6
Wystarczyły by cztery. :D
3
Ma takie same szanse na sukces jak reszta kandydatów, a jest na "już" nie trzeba aklimatyzacji i do tego za darmo. :D Po prostu dać mu grać jako podstawowy zawodnik i do niego przypisywać Rakietę bądź bladą twarz... Trzeba dać chłopakowi szansę.
2
Wszyscy tylko Pogba,Reus,Depay, a co powiedzielibyście na Rafinhę?!
0
przy wyniku powyżej 2/3-0 kolejne bramki nie mają żadnego znaczenia odnośnie wyniku dwumeczu. Ponieważ jeśli drużyna wygrywa 3-0 to oznacza że jest po prostu lepsza piłkarsko i tak dużego wyniku nie da się roztrwonić. :D
0
Nadal uważam, że Masche nie jest najlepszą opcją na DM w Barcy może oduczył się grać bliżej środka boiska i potrzebuje "pomocy" w postaci linii końcowej ew. bramkarza? :D Obym sie całkowicie mylił i to tylko chwilowa niedyspozycja...