Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bo jest co przeżywać, był to bardzo brutalny atak na piłkarza podczas gdy przegrywali i jedyne co się wtedy liczyło to szybkie odzyskanie piłki, a nie kopanie rywala i argumenty typu "Ronaldo dostał tylko 2 mecze" nic tu nie zmienia ponieważ nie wolno usprawiedliwiać brutali tym, że gdzieś jest inny brutal.
0
na prawdę wierzysz, że Real straci punkty akurat dzisiaj?
0
Moim zdaniem tego nie zrobił :D Niestety muszę się wyspać więc nie będę kontynuował tej rozmowy, a szkoda. Dziękuję Tobie i pax za w miarę spokojną wymianę poglądów, jeśli chcielibyście jeszcze o tym porozmawiać śmiało piszcie na priv. :D Dobranoc. :P
0
Nie, nie jestem antyfanem Alvesa po prostu oceniłem ten konkretny mecz niech już będzie tę konkretną sytuację na 1 i ta sytuacja zaważyła na ocenie końcowej. :D
0
Nie mógł się ruszać szybciej bo był ustawiony do przyjęcia piłki, robił kroki do tyłu żeby przygotować się bo wybicia piłki nie da się fizycznie na raz kroczyć do tyłu i ustawiać do wybicia i w tym samym czasie biec do przodu bo nagle koledze z zespołu się źle piłka odbiła . Bravo zrobił to co mógł czyli spróbował przeciąć tor lotu piłki bez niepotrzebnego faulu.
0
Może popełnić błąd ale w tej sytuacji nie popełnił żadnego błędu a i tak brakło mu naprawdę niewiele, został mu tylko faul i czerwo co mogło by się skończyć jeszcze gorzej niż 0:1
0
Bramkarz przy 1 na 1 może jak w przypadku karnych liczyć na to, że akurat wybierze właściwy róg bądź napastnik się pomyli, a do piłki nie mógł zdążyć bo był w rozkroku, no nie da się jednocześnie czekać na odpowiednie zagranie i ustawiać się do niego i zarazem biec przed siebie "na wszelki wypadek"
0
Nie obniżałem w ogóle tzn. pierwsza moja reakcja to właśnie taka ocena, tak jak już wcześniej pisałem nie kieruję się dogłębną analizą meczu podczas wystawiania ocen od tego jest redakcja, ja po prostu dałem taką ocenę na jaką w moim odczuciu na tamten moment Alves zasługiwał, nie twierdzę, że po powtórnym obejrzeniu meczu nie zmieniłbym oceny, ale nigdy tego nie robię, więc nie chcąc wyjść na hipokrytę i teraz tego nie zrobię. Ale żeby wszystko było jasne nie jestem jakimś antyfanem Alvesa, a nawet wydaje mi się, że Barca na ten moment nie może mieć lepszego PO ze względu świetnego zgrania Alvesa z Messim, ale ten mecz oceniłem na taką a nie inną ocenę i jej nie zmienię. :)
0
Obniżenie oceny zależy od wielkości błędu i ceny jaką ponosi drużyna. Błąd ogromny cena jeszcze większa.
0
Nie, Bravo nie zawinił w chwili podania robił krok w tył aby przyjąć pęd piłki i gdyby nagle zebrał się do biegu to prawdopodobnie by się przewrócił robiąc z siebie pośmiewisko. Nawet gdyby wyszedł wcześniej to była by to sytuacja 1 na 1 gdzie bramkarz nigdy nie jest winny.
0
Ale przyczyną straty gola była niefrasobliwość Alvesa, a skutkiem zawahanie Bravo, czyli gdyby nie Alves Bravo by się nie pomylił.
0
Niezbyt dobrze pamiętam tamten mecz więc ciężko mi się do niego odnosić ale tak samo jak Bartra zasłużył na niską ocenę za tamten błąd tak samo Alves zasłużył na niską po tym zagraniu, którego rezultat oddala nas( nie mówię, że na zawsze) od mistrzostwa.
2
Nie, jeśli przeciwnik będzie kopał z połowy boiska Bravo będzie w stanie się przygotować na ewentualne złapanie/wybicie piłki, w przypadku gdy ktoś ma zamiar podać do ciebie piłkę to oczekujesz, że zrobi to poprawnie jak trafnie zauważyłeś grając w jednej z najlepszych drużyn na świecie może tego oczekiwać a nawet być tego pewien to jeśli podanie do ciebie nie dochodzi to możesz się trochę zdziwić, szczególnie w tak wczesnej fazie meczu.
0
Ponieważ widocznie sprawiał wrażenie bardziej pewnego, niż Alves dzisiaj.
0
To jest tylko człowiek i tylko sport on nawet nie tyle ma możliwość, ale z racji ludzkich możliwości swojego rodzaju obowiązek raz na jakiś czas się pomylić, a poza tym był przygotowany na dokładne dogranie.
0
I napisałeś słowo klucz "redakcja" (grupa ludzi, którzy muszą być obiektywni w każdej sytuacji), oceny użytkowników mają na celu ukazanie przekroju nastrojów kibiców po danym meczu, nikt przecież nie będzie minutę po meczu przeglądał wszystkich portali ze statystykami aby dać ocenę, od tego właśnie jest redakcja, przeciętny kibic po meczu ma wyrazić swoje odczucia względem gry danego zawodnika.
0
Gdyby miał wystartować z chwilą wystrzału pistoletu a ktoś nagle uderza w gong to też by się zawahał.
1
Jeden błąd ale decydujący. Gdyby Barta sfaulował Bale'a to mogliśmy mieć puchar, gdyby Ramos nie trafił czysto w piłkę to Atletico broniło by LM ipt. Oczywiście te wydarzenia są nieporównywalnie ważniejsze ale pokazują podobną sytuację.
0
Oj nie byłbym taki szybki przy ocenie moich preferencji co do poszczególnych piłkarzy. To, że oceniam kogoś surowo nie znaczy, że go nie lubię :D A Bravo nie miał szans na uratowanie tej piłki, był pewien pewnie tak samo jak Alves, że zagra po prostu mocniej. Gdyby pędził na oślep a Alves zagrał "normalną" piłkę to wyszedł by lob i to nawet ładny. A Bravo i tak mało brakowało to wyciągnięcia tej piłki.
1
Tak jak napisał patryk Malaga po strzeleniu gola walczyła już o 3pkt nie tylko o 1 więc ich nastawienie było by inne i może bardziej by się odkryli a przynajmniej nie grali 11 a "tylko" 7 w polu karnym co w tym przypadku było by kluczowe. Co do oceny wystawiałem je zaraz po meczu i moim zdaniem jest wiele portali wystawiających jak najbardziej rzetelne i obiektywne oceny, że można sobie pozwolić na trochę emocji przy wystawianiu ocen, przecież i tak są oceny redakcji, które powinny być w pełni obiektywne. Co to by była za frajda gdyby co mecz oceny użytkowników pokrywały się z ocenami redakcji? :D
0
Ponieważ to nie był tylko "kluczowy błąd" to podanie było w moim odczuciu po prostu tragicznie i przyczyniło się do porażki, bardzo ważnej porażki gdyby nie ten błąd to mecz potoczył by sie zupełnie inaczej.
0
Masz dużo racji ale twoje pretensje powinny być skierowane do ocen redakcji, a nie zwykłych kibiców bo oni nie muszą zachowywać nawet odrobinki uczciwości przy ocenach zawodników, nawet powiedziałbym że nie jest to w 100% wskazane ponieważ "profesjonalnych" ocen z tego meczu masz wiele, prawie każda gazeta wystawia takie oceny więc gdzie jak nie tu znajdzie się miejsce na trochę(bądź wiele) emocji. :D
0
Ale Malaga nie była aż tak bardzo "bezpłodna" w ataku więc jeśli wcześniej zrobił by te ruchy to możliwe, że grając 3 a może nawet 2 obrońców doszła by jeszcze jedna bramka w plecy. Gdyby tak się stało to pewnie wyśmiewano by Enrique do końca tego sezonu.
0
Jest to moja subiektywna decyzja możesz się z nią nie zgadzać i na tym właśnie polega wystawianie ocen przez użytkowników, jest to przekrój wszystkich odczuć, może i błędnych, niesprawiedliwych, krzywdzących ale szczerych. Dziękuję za zwrócenie uwagi przy następnych meczach postaram się być bardziej obiektywny :D
0
Widzisz i tu wchodzą w grę kosmetyczne rzeczy jak ułożenie ręki/nogi podczas "ataku" na rywala, Ronaldo zasłużył na więcej ale to nie znaczy, że Alba ma mieć przez to jakieś luzy nawet gdyby Ronaldo nic nie dostał nie zmienia to, a tym bardziej nie usprawiedliwia brutalności obrońcy Barcy więc kilka meczów co najmniej.
0
Więc znowu jak juz pisałem oceny są przyznawane na kilka minut po meczu więc w grę wchodzą jednak negatywne emocje i wyciąganie nieprzychylnych sytuacji, w końcu to są oceny użytkowników więc muszą być subiektywne do obiektywnych ocen jest redakcja a nie przeciętny kibic :D
0
Pisałem to już pod poprzednim twoim komentarzem, to jest gra zespołowa i KAŻDY musi polegać na koledze z drużyny nie ważne, że zagrał świetną piłkę statystycznie to tylko celne podanie dopóki ktoś tego nie zamieni na bramkę.
0
A może Enrique nie ma z kogo wybierać? Niby na pozycję lewego pomocnika czyli tego bardziej ofensywnego itp. mamy szereg zawodników to na pozycję 6 czyli rozgrywającego zostaje nam tylko Xavi, ponieważ Rakitić sam wypowiadał się, że w Sevilli pełnił inna rolę tak samo Rafinha.
0
Twoim zdaniem Ronaldo odstał za mało czy za dużo bo nie mogę zrozumieć? :) 2 mecze za taki wybryk to za mało, niech się w końcu ogarnie bo jak nie brutalne pokopanie rywala to pad na murawę po dotknięciu chorągiewki sędziego, trochę to dziwne jak na 25-latka
0
Matko i co znowu powtórka jak z Martino?? Dajcie temu Enrique ten sezon na testy przecież i tak jest łatwa droga do Pucharu Hiszpanii więc w tym sezonie nie będzie posuchy a nawet najgorszy "wuefista" jak się określa Enrique powinien dostać szansę. Pierwszy sezon zawsze powinien być na aklimatyzację czy to dla trenera czy zawodników, czemu wszyscy się tak łatwo przyzwyczaili do majstra co roku?