0

Komentarz usunięty

1

Ale na siłę wpychało się Masche na DM gdzie on po prostu nie pasuje do tej roli w Barcy co udowadnia w ostatnich meczach, może to tylko chwilowa niedyspozycja ale niestety złapana w najgorszym momencie. A gdy tylko został wprowadzony kontuzjowany Busquets to nagle gra "cudownie". Moim zdaniem grał tak jak zawsze tylko w porównaniu z Masche wyglądało to tak świetnie.

0

Jak to dziwnie się zmienia na początku sezonu wszyscy błagali o zmianę na pozycji DM, bo Masche grał genialnie na MŚ a Busquets najlepiej na trybuny wychodzi jednak na to, że Javier nie za bardzo czuje grę w Barcy na tejże pozycji i na ten moment moim zdaniem nie łapałby się nawet na ŚO, ponieważ Mathieu gra bardzo dobrze i powinien być nagrodzony częstszą grą. :D

0

Nawet nie chcę manity czy innego "wielkiego" wyniku, 2 bramki jednego zawodnika, nie ważne którego, w zupełności wystarczą. :D

4

Teraz potrzeba meczu na przełamanie tzn. takiego z dużą liczbą goli przynajmniej przez jednego gracza z ofensywnego tercetu, ponieważ słabo widzę motywację naszych cracków po takiej ilości zmarnowanych setek. ;) VeB!

50

Czyli może to nie Hart miał mecz życia tylko nasz atak ma chwilową ślepotę? :D

0

Najciekawsze pary moim zdaniem to Bara-Real, Atletico-Juve, Bayern-P$G, Monaco-Porto. Ale pewnie i tak Real dostanie Porto a Barca Bayern, albo powtórka z zeszłego roku(co bardzo by mnie ucieszyło) Atletico. :D

0

Tak jak pisałem szkoda tych sytuacji wolałbym jeden strzał przez cały mecz i gol niż 100 strzałów i 50 goli-brak skuteczności przy znakomitej formie,ale nadal mecz PERFECT.

0

Barca gra dzisiaj najlepiej, ale i najgorzej jak tylko może, ponieważ tworzą cudowne akcje Messi 11/10 czyli forma jest ale nie ma skuteczności co w przypadku tego meczu nie jest takie ważne, ale w el clasico aż tylu sytuacji (mimo tak świetnej formy) możemy nie doświadczyć. Więc w drugiej połowie wolałbym 2 strały 2 gole niż 100 strzałów 50 goli. :D VeB!

0

W takim razie bardzo przepraszam za obronę tego typu "fanów".

3

A czemu to nie mieli by się cieszyć po zdobytej bramce? ;D

0

Zidane i to z ogromną przewagą. :D

0

W meczu Bayernu nie było pewnego zwycięzcy do czerwonej kartki. Niby kartka była bardzo wcześnie pokazana, ale ja naprawdę liczyłem na dobry mecz i może jakąś zabójczą kontrę Szachtaru. Ale jak już wcześniej pisałem też wolałbym mecz Chelsea-PSG na tvp. :D

0

Oczywiście, że mecz w Londynie był ciekawszy, ale mecze na tvp niestety są głownie przeznaczone dla zwykłych zjadaczy chleba nie interesujących sie bardzo LM, a do tego ten przeciętny "kibic" jeśli miałby wybierać jaki mecz tvp miałoby powtórzyć to raczej na pewno wygrałby Bayern- bo Lewy, bo 7-0, a może i nawet bo ukraińska drużyna. :(

0

uważasz że 7-0 to słaby wynik jak pokazywanie w tv? Oczywiście też przed meczami chciałem Chelsea-PSG, ale tym wynikiem tvp sie obroniło.

0

Raczej 2 bo oni nie liczyli pucharów 2015 tylko za sezon 14/15 czyli Superpuchar Europy-wygrali, Klubowe MŚ-wygrali,Puchar Hiszpanii-odpadli,Liga hiszpańska-"tylko" jeden punkt straty do lidera no i LM-ćwierćfinał. :D

0

Żebyś się nie zdziwił jak któryś z napastników dostanie 2 albo 3 razy korkiem po nodze to się grać odechce (nie przewiduję żeby Real w obecnej formie pokazał coś więcej oprócz brutalnej gry)

0

Nie 4-4 w dwumeczu, z czego Schalke więcej bramek na wyjeździe :D

39

Przewaga 14 bramek na korzyść Portugalczyka, z rozegranymi 111 meczami więcej, no na prawdę miazga :D

0

a może to i lepiej można wystawić Pedro na "PO" i tak jest to pozycja skrzydłowego a nie obrońcy, a poza tym to w końcu Eibar. :D

0

Czemu karny został powtórzony bo jakoś mi to umknęło? :D

1

Im więcej komentarzy o pogromie tym gorsza gra... więc powinniśmy pisać, że co mecz przegramy 0-5? :D

1

To, że Alba wrzuca tragicznie nie oznacza, że Alves może wrzucać źle. :D

0

Podobno Juve nie odda za mniej niż 100mln, a moim zdaniem Barca tyle po prostu nie da i w zasadzie dobrze bo na razie żaden piłkarz oprócz Messiego i Ronaldo nie jest wart tej ceny.

0

Sam Rakitić mówił, że w Sevilli grał bardziej ofensywnie i lepiej sprawował by się na pozycji ofensywnego pomocnika. Transfer Pogby nierealny ale w 100% właściwy. :D

0

Jakaś krótka relacja bo właśnie wróciłem do domu :D

3

Bo Figo spędził w Barcy 5 lat, rozegrał 176 spotkań i co chyba najważniejsze był kapitanem Barcy.

0

Tak, na Camp Nou to ogórki. :D

0

Lepszy jest trener "krzykacz" ponieważ to on ma być przywódcą w szatni, ale w Barcy ze względu na wysyp liderów boiskowych taki trener mógłby był błędnie odebrany.

0

1.Casillas
2.Terry
3.RONALDINHO
4.Ronaldo
5.Puyol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?