Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wydaje mi się, że ten filmik bardziej ukazuje geniusz Messiego niż wszystkie zdobyte przez niego gole. Co wy na to?
1
3-4 dla Barcy... W zasadzie czemu nie. :D
0
Wiesz, miałem piękne zdjęcie tridente lecz przy formatowaniu komputera zapomniałem przenieść plik na inna partycję więc potrafię wyszukać zdjęcie w internecie tylko wiem, że na tej stronie dostanę szybciej pożądane zdjęcie.
0
Witam, macie jakieś ładne zdjęcie na tapetę komputera związaną z Barcą? :d
1
Wydaje mi się, że jeśli tylko Barca nie ma nic do ukrycia, o czym jestem przekonany, to takie kontrole mogą być codziennie. Przecież nikt w Barcy nie bierze dopingu więc nie ma co się tym przejmować.
0
Uważasz, że Dariusz Szpakowski nie jest profesjonalistą?
0
Mnie także do Barcy przyciągnął ten niesamowity magik. Teraz już nie znajdziesz takich piłkarzy.
0
Niekoniecznie asysta jest po podaniu a w tym przypadku Messi dodał drybling.
0
Podczas oglądania tego za każdym razem gdy piłka ląduje w siatce chce mi się skakać pod sufit :-D fangol.pl/view/101393/najlepsze-reakcje-na
0
Dokładnie też mi brakuje tego gola, wyglądało to jakby na prawdę to była tylko fifa a nie mecz :D
1
Jak najbardziej bramka z getafe i pomyśleć, że Messi miał wtedy tylko 19 lat...
2
58 do 61 dla Ronaldo
0
Wszystko się zgadza superpuchary liczą się do nowego sezonu
0
Nie no przy golu Messiego nikt nie asystował...
2
Najlepiej obrazuje to sytuacja przy pierwszym golu gdy przez kilka minut Żewłakow po prostu stracił głos. :D
1
Mój pierwszy mecz jaki oglądałem to finał LM 2005 potem Mistrzostwa Świata 2006 i właśnie wtedy po raz pierwszy zobaczyłem i od razu zachwyciłem się grą największego magika piłki Ronaldinho i to właśnie on przyciągnął mnie do Barcy, więc 2006. :D
0
W tych rozgrywkach grają zwycięzcy poprzednich edycji LM, CL itp. np. w tym sezonie grał i wygrał te rozgrywki Real Madryt bo w 2014 zdobyli LM.
7
Chciałem ustawić hasło Real Madryt ale było za słabe... :D
1
Giggs nawet bez pucharu ligi angielskiej ma 31 tytułów.
0
Wie ktoś, może jak wygląda statystyka zdobywców LM względem piłkarzy?
0
Wie ktoś może gdzie jest transmitowany finał FA Cup?
0
Wystarczy się tylko wsłuchać w to co mówi. A i samemu potem opierając się o jego wypowiedzi poszukać informacji o ciekawych meczach/sytuacjach/piłkarzach emocji nie braknie.
1
Nie rozumiem czemu wszyscy tak najeżdżają na Szpakowskiego. Gosciu jest żywą historią tego sportu i zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, sam kiedyś powiedział, że komentator nie powinien skupiać się na klepaniu piłki bo to co jest na boisku każdy widzi, a zawsze miło jest posłuchać historii odnośnie prawie każdej akcji. A że czasami pomyli Messiego z Maradoną to tylko pokazuje wielkość naszego cracka. :D
0
Niestety, nie mamy odpowiedniego stadionu. :-(
0
Moim zdaniem zaraz po messim najlepszy pilkarz w historii, może nie ma wybitnych statystyk ale przecież nie o to w futbolu chodzi... Nie było nie ma i nie będzie drugiego tak wspaniałego magika.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
A najgorsze jest to, że nie mamy zastępcy... Mam nadzieję, że będziemy grać na trzech obrońców, docelowo: Pique, Verma/Bartra, Mathieu i 2 DM Masche i Busi. :D
0
Jako fan art genialne, ale nie widziałbym w nich piłkarzy. ;)
0
Dzięki :D