Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może teraz ktoś mi odpowie. Strona internetowa z rzetelną bazą dokładnych i szczegółowych statystyk z meczów. Im bardziej szczegółowe statystyki tym lepiej, okres nie ma znaczenia ale zależy mi głównie na ostatnich 10-ciu latach. Może być nawet w języku plemion z dorzecza amazonki. Ktoś coś?
1
Oczywiście, czy czerwone katrki nie były celową pomocą od arbitra dla Barcelony i dlaczego po upływie doliczonych minut sędzia czekał dodatkowe 3 z końcem meczu. ;)
0
No tak, nie przemyślałem tego. :D
0
Ponawiam pytanie. Znacie jakąś dobrą stronę gdzie można sprawdzić szczegółowe statystyki meczowe, takie jak liczba podań, strzałów, dryblingow, główek, przebiegnięte kilometry itp. przez poszczególnych zawodników, z lat 2000-2010?
0
Znacie jakąś dobrą stronę gdzie można sprawdzić szczegółowe statystyki meczowe, takie jak liczba podań, strzałów, dryblingow, główek, przebiegnięte kilometry itp. przez poszczególnych zawodników, z lat 2000-2010?
0
Ups, mea culpa. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Dzięki za wyłapanie błędu, następnym razem przeczytam jeszcze raz co napisałem zanim opublikuję.
1
Zawsze do usłóg. Widać, że nawet na tak, wydawałoby się, apolitycznej stronie jak fcbarca.com może trwać ogromna gównoburza tylko o zródła informacji, nie zagłębiając się nawet w samą treść. Piękna sprawa. :D
3
Nie ma jednego obiektywnego źródła i raczej nigdy nie będzie. Chcesz coś wiedzieć na pewno, przeczytaj zarówno na lewicowej i prawicowej stronie, a potem sam wyciągnij wnioski. Żadna informacja nie będzie w pełni obiektywna, ponieważ każdy będzie miał odmienne zdanie nawet na najprostrze tematy.
Sorry, że nie pomogłem. ;)
2
Oczywiście trzeba pamiętać, że w latach od ~10 do 14 Messi występował na środku ataku, a nie tak jak to zostało tu przedstawione. Gdybym mógł pomieszać wszystkie te ustawienia wybrałbym Ronniego, Messiego z 2012 i Messiego obecnie. Z tych podanych, mimo ogromnego sentymentu i podziwu do ery Guardioli jak i wcześniejszych wspaniałych lat Ronaldinho w Barcelonie, MSN wydaje się kolektywenlm niemal perfekcyjnym.
0
Bardzo Cię przepraszam, że wytykam takie rzeczy, ale...
Na prawdę tak cięzko napisać lewą i prawą? Przecież to raptem 9 znaków, a wygląda zdecydowanie lepiej niż wstawianie jakichkolwiek znaczków. poza tym trudno za 1. razem załapać o co Ci w tej wypowiedzi chodzi. Proszę nie rób tak więcej. :D
0
Dzisiejszy gol Messiego jest jego 90. golem w LM i co za tym idzie najlepszy zawodnik wszechczasów posiada już 100 goli w europejskich pucharach!
0
Ile Messi ma bramek i asyst w europejskich pucharach?
0
Mecz Bayernu na ZDF?
2
Macie może dostęp do w miarę rzetelnych źródeł odnośnie finansów Barcelony? Głównie chodzi mi o przychody i wydatki klubu, dług jaki jest do spłacenia, w jakim tępe się to odbywa itp.
Z góry dziękuję za pomoc.
8
Czyli nie mamy żadnego obrońcy na zmianę?
1
Nie ma już podium. Będzie ogłoszony tylko zwycięzca.
0
Dzięki, już znalazłem.
2
A co z Rafinhą??
0
jaka strona? ;D
0
Prosiłbym o jakiś dobry link do meczu. :D
7
Rafinha, Rafinha i jeszcze raz Rafinha. Chłopak tyle się naczekał na swoją szansę i w końcu powinien ją "oficjalnie" otrzymać. To mogłaby być swoista nagroda za wytrwałość w pokonywaniu kolejnych kontuzji, a jak wiemy tych miał naprawdę dużo. Ostatnio pokazał, że jednak grać w piłkę potrafi, a że ma najdłuższy staż z proponowanych zmienników wnioski narzucają się same. ;)
Jeśli jednak nie Alcantara to kto, Suarez czy Gomes? Postawiłbym na Denisa, ponieważ w pokazał się na początku sezonu i takie niezrozumiałe, z punktu widzenia kibica, nagłe odsunięcie go od składu jest dziwne. Wczoraj było widać, że chłopak się stara i ma głód gry, więc czemu mamy mu go odbierać?
Gomes od początku był dla mnie zagadką. Nie pamiętam zbyt wiele meczów z jego udziałem, a szczerze mówiąc tylko te przeciwko Barcelonie, więc w pełni opierałem się na ocenach mediów i kibiców. Po paru spotkaniach widziałem opisy tego zawodnika mówiące, że jest świetny w defensywie, że może śmiało zastąpić Rakiticia lub nawet Busquetsa i nawet się z tymi opiniami zgadzałem. Po wczorajszym meczu i słabszym występie Portugalczyka nagle widzę komentarze, że wcale nie jest to zawodnik defensywny tylko na wskroś ofensywny i Barcelona, patrz Enrique, stara się na siłę go przemianować. Kompletnie nie wiem co o tym sądzić, więc nie zaryzykowałbym wystawieniem Andre w ważniejszych meczach od 1. minuty.
Ardę pomijam celowo, ponieważ stawianie go w gronie ŚP w Barcelonie to jakiś żart. Szczerze wolałbym oglądać Masche na skrzydle niż Turana w pomocy. Mam nadzieję, że Lucho widzi to podobnie i już nigdy więcej nie postawi Turka w drugiej linii.
Oczywiście można by dodać do tej listy Roberto, ale patrząc na niechęć Enrique do Vidala, a szkoda bo możliwe, że przy większej liczbie minut pokazałby swoją wartość, Sergi jest nienaruszalnym PO, chociaż chciałbym go zobaczyć jeszcze kiedyś w pomocy.
Na granadę chciałbym linię: Rakitić-Gomes-Rafinha i zmiana dowolnego z nich, najlepiej Ivana, w 2. połowie na Suareza.
0
Zawsze można zagrać na 3-4-3: Ter Stegen; Masche, Pique, Umtiti; Arda/Rafinha, Rakitic/Busquets / Iniesta/Gomez; Jordi/Dinge i MSN... Luis już testuje takie warianty i będą one coraz częściej widywane. :)
A i zapomniałem o Denisie, który może grać praktycznie na każdej pozycji w pomocy.
0
Mi się wydaje, że w Madrycie wystąpi w miarę podstawowy skład, z kilkoma zmianami i ewentualnie po 50/60 min. będą większe roszady. Z drugiej strony w Polsce, moim zdaniem, nie zobaczymy nawet "Realu B" i gdyby głosowanie na ZP nie było tak blisko to stawiałbym nawet na nieobecność Ronaldo w meczu przy Łazienkowskiej.
1
gdzie mogę obejrzeć powtórkę meczu barcy? Tylko nie na fullmatchesandshows. :D
0
Jaki jest w miarę ogarnięty program do zdalnego przechwytywania/udostępniania obrazu z pulpitu innego komputera?
0
Leci. Na TVP Sport są powtórki La Ligi i CdR, a nie wiem czy LM też. Tylko to jest tak 2/3 dni opóźnienia.
1
Zawsze liczyłem na Giovaniego, a potem na Thiago. Szkoda, że żaden z nich nie przebił się w Barcelonie.
1
Piasek hydrofobowy. :)
2
Jak tylko usłyszałem, że Legła jednak będzie mieć karę to aż się popłakałem ze śmiechu. Bardzo dobra decyzja UEFA, może to W KOŃCU nauczy "mistrza" Polski jak należy traktować tych kiboli. Dożywotni zakaz stadionowy za choćby jedną racę dla kilku osób i nagle wszyscy wiedzieliby jak się zachować. Zobaczymy czy "kibice" będą się próbowali odegrać w meczu ze Sportingiem...
5
Ronaldo ma 98 bramek w europejskich rozgrywkach, a następne dwa mecze z Legią... :D