Krisgum
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak można sponiewierać trenera, który wygrał ligę pierwszy raz od 2012 roku i wygrał 2 razy LM dokonując przy tym rzeczy historycznej, czyli obrony tego pucharu. Już nie ważne w jakim stylu, przecież Zidane powinien być noszony na rękach w Realu. Jego nazwisko powinno być wymieniane jako jedno z pierwszych podczas wyliczenia najlepszych z najlepszych w historii tego klubu.
2
Ronaldo za 2 bramki ze spalonego w ćwierćfinale LM
0
Rok temu było podobnie, poczekaj do lipca i zobacz jak będzie wyglądał bilans pucharów. Wtedy możesz pisać takie komentarze
1
A najbardziej boli fakt, że gdy za 10 lat jakiś młody kibic spojrzy w tabelę zwycięzców LM, a także na składy ówcześnie grających drużyn, to ze 100% pewnością wybierze tercet BBC niż chociażby MSN. Smutne...
0
Nie, nie o to chodzi. :D
0
Od jakiegoś czasu próbuję odpalić football managera na moim laptopie. Jeszcze rok temu miałem zainstalowanego fm13 i chodził bez najmniejszych zarzutów. Teraz po instalacji i próbie uruchomienia nawet nie pojawia się proces. Taki sam problem pojawia się przy starszej wersji fm07. Jaki może być powód?
0
Co myślicie o fm 07? Ewentualnie cm z tego samego roku. Mam zamiar odświeżyć sobie jakąś starszą grę i nie wiem, które wybrać. Może gry z innych lat są dla was lepsze?
3
Czy tylko ja tak mam, że na mobilnej wersji przechodząc ze strony głównej do np. La Ramblii wrzuca mnie do pełnej wersji serwisu? Wtedy ręcznie muszę dopisywać w adresie "/mobile" żeby dostać się na starą wersję strony.
1
To też nie jest dobre, bo zawodnicy muszą się zgrać ze sobą a częste rotacje temu nie służą.
0
Czyli co? Iniesta nie powącha murawy w meczu ligowym bo cou w Europie grać nie może, a Hiszpan będzie oszczędzany na LM?
0
Czy folia aluminiowa może służyć jako klatka faradaya?
4
To jest taka "otwarta" drabinka. Ta strona musi mieć przypisane takie rozstawianie drużyn w pucharach, a po kolejnym losowaniu układ się zmieni.
2
A o co chodzi, jeśli wolno spytać?
0
To ja też dorzucę swoje 3 grosze. Zacząłem kibicować city od kiedy przyszedł tam Robinho i Aguero nie przestaję do tej pory. A obecnie City ogląda się wspaniale i niejednokrotnie czekałem z wielkim napięciem bardziej na mecz szejków niż naszej Barcelony. Oprócz tego, że jestem zagorzałym kibicem Barcy jestem też kibicem futbolu i nie widzę problemu w tym żeby sympatyzować z klubem który obecnie jest na fali. Grają naszą wymarzoną tiki-take, której na Camp Nou nie widzieliśmy od 2013.
1
Jeśli chodzi o karne to Boniek ma trochę "racji". Messi ma bardzo słabe statystyki rzutów karnych, wyróżniając nietrafione karne w medialnych spotkaniach, jak chociażby Chelsea 2012, Leo wychodzi bardzo blado w tych statystykach. A jego ostatnie 2 karne... istna katastrofa jak na piłkarza tej klasy.
1
To tłumaczenie... ;)
0
O jakie sprawy może chodzić?
0
Rozumiem, że pytanie trochę nie w porę bo mamy grudzień, ale mógłby mi ktoś wyłożyć jak wygląda kupno biletów i zakwaterowania w Barcelonie na terminy sierpień wrzesień. Chodzi mi albo o Puchar Gampera, albo późniejsze mecze wrześniowe. Pytam bo mają rozpoczynać remont Camp Nou i pewnie w związku z tym może być lekki zamęt.
0
Coutinho na lewą, Messi w środek, a Dembele na prawą. ;)
0
Macie może jakieś rzetelne statystyki, filmy, grafiki pokazujące, że mimo wszystko 2017 to nie był rok Ronaldo?
0
A cóż on takiego strasznego powiedział?
0
Pamięta ktoś ten artykuł o Athleticu Bilbao i jak to obecnie wygląda z przyjmowaniem "niebasków" do drużyny?
0
Nie powiem, że nie, ale chodzi mi oczywiście także o aspekty czystko sportowe. A wiem, że żadne forum nie jest bardziej rzetelne od La Rambli. :D
0
Pytanie do naszych la ramblowych ekspertów. Nie śledzę athletic Bilbao, a interesuje mnie jak obecnie wygląda ich podstawowa jedenastka i jaki styl prezentuje ta drużyna . Mógłby ktoś przytoczyć mi takie informacje?
1
Sorry, ale to autko. ;)
0
Ktoś tu wrzucał ostatnio informację, że w France football pojawił się artykuł mówiący o absurdalnej nagrodzie w tym roku. Ktoś ma może link?
1
Ponieważ Guardiola jest uosobieniem zmian i zawsze w tego typu wypowiedziach będą naświetlane konkretne osoby aby, no nie wiem, podkreślić wkład tychże osób w radykalną zmianę myślenia trenerów. Poza tym, chociaż mogę się mylić bo nie znam kontekstu i tonu wypowiedzi, wydaje mi się, że Giorgio używa Pepa jedynie w roli przykładu w nakreśleniu większego "problemu" jakim jest dla niego odmienny styl gry niż ten na którym on się wychował. Nie uważam żeby ta wypowiedź była atakiem personalnym, a jedynie wzburzonym komentarzem.
7
Chyba nie złapałeś. Nie chodzi o dosłowne zniszczenie jakiegokolwiek obrońcy przez Pepa. Styl jaki prezentują drużyny prowadzone przez niego jest na tyle widowiskowy i obecnie popularny, jeśli można to tak nazwać, że stosuje bądź próbuje go stosować wiele klubów piłkarskich również z Włoch. Taki styl promuje bardzo ofensywnych obrońców co przekłada się na spadek nacisku na aspekty stricte defensywne jak choćby krycie indywidualne. Tak jak Barca traci DNA grając rzemieślnikami w pomocy zamiast sprowadzić wirtuoza, tak samo Włosi tracą swoje DNA.
0
Gdybyś wciąż miał jakieś wątpliwości to śmiało wal na priv. ;)
1
Właśnie miałem pisać komentarz w podobnym tonie. Zidane dźwignął giganta z dna w połowie tragicznego sezonu i nie tylko postawił na nogi ale i "wrzucił" na szczyt panteonu, a sposób w jaki tego dokonał i tak pozostanie wyłącznie jego osobistą tajemnicą.