1

Dziękuję bardzo.

1

Z jakiej strony mogę pobrać mecz? Najlepiej z polskim komentarzem, ale nie obowiązkowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy Real znowu nie wskoczył na podium ulubionych ofiar Messiego?

0

A gdzieś na internecie? :D

1

Gdzie mogę zobaczyć powtórkę dzisiejszego meczu?

0

Lekka nadinterpretacja z Twojej strony. Chodzi mi oto, że wyrobił sobie pewne nawyki. Gołym okiem widać różnicę między prowadzeniem piłki przez zawodnika z pola a bramkarza. Gdy Marc dostaje piłkę to zazwyczaj się nienaturalnie "prostuje" i sztywno prowadzi piłkę. Taki nawyk może przeszkadzać bramkarzowi, który ma tylko ułamki sekund na reakcję przy strzale. Pewnie i tak źle wytłumaczyłe o co mi chodzi... ;)

2

Trochę martwi mnie zachowanie ter Stegena. Wydaje się jakby brakowało mu refleksu, albo zwykłej intuicji przy strzałach, które nie lecą prosto w niego. Ja wiem, że takich piłek nie da się wyciągnąć, ale przecież każdy, a już na pewno aspirujący do gry na najwyższym poziomie, bramkarz ma pewne wyrobione odruchy i zagrania jak np instynktowne ruchy w kierunku piłki nawet gdy wiadomo, że się futbolówki nie dosięgnie. Marc natomiast twardo stoi na nogach i jedynie odprowadza piłkę wzrokiem. 99/100 podobnych piłek i tak by wpadło, ale ta jedna mogłaby być tą na wagę złota. Pamiętam, jak pewnie wszyscy tu obecni, jak w sezonie 14/15 w meczu z Bayernem wyciągnął 2 kapitalne piłki. Wydaje mi się, że teraz stałby tylko i patrzył jak tracimy gola. Może źle to oceniam, ale wydaje mi się, że przez chęć pokazania jak to świetnie potrafi grać nogami i zabawy w 2. Neuera, ter Stegen stał się po prostu słabszym bramkarzem.

1

Fajnie, że Marciniak dostaje takie trudne mecze, bo pokazuje to jego wartość jako sędziego. Ale dziwne jest to, że sędziuje Barcę dwa razy z rzędu.

0

Do wyciągnięcia 290 za 5.

0

Nijmegen - Ajax 2
City - Hull 1
Real - Atletico obie drużyny strzelą gola
Sevilla - La Coruna handicap 0:1 Sevilla
Malaga - Barcelona liczba goli w meczu -2,5
Bayern - Dortmund pierwsza połowa/wynik końcowy X/1

0

Dziękuję bardzo.

0

Ostatnio pojawił się tutaj kod promocyjny do eleven na trzy dni. Macie go może? :D

1

Dla mnie sprawa jest prosta. Na takim poziomie nie da się w 100% powiedzieć kto jest lepszy, decyduje dyspozycja dnia/meczu lub forma w dłuższym okresie. Naprawdę jestem pełen zachwytu i poniekąd dumy, że polak jest porównywany, ba nawet ustawiany na 1. miejscu, z najlepszymi na swojej pozycji i to nie tylko przez polską prasę ale każdy dziennikarz czy trener obecnie jednym tchem wymienia go w gronie takich zawodników jak Messi, Ronaldo, Neymar, czy Suarez. A to czy lepszy jest Lewy czy Suarez nie ma dla mnie większego znaczenia. Zweryfikuje to boisko i mam nadzieję bezpośredni pojedynek w finale LM.

0

Przy bramce Luisa będzie zaliczona asysta? Czy tam przypadkiem nie dotknął gracz Sevilli?

0

Dobry stream? Może być po chińsku... :D

3

W końcu powoli City zaczyna rozumieć Guardiolę. Mam nadzieję, że w następnym sezonie po odpowiednich transferach skończą na 1. miejscu.
Co do samego meczu świetne widowisko, godne miana hitu BPL.

0

Właśnie przewijam i nic... Jak daleko to trochę? :D

0

Ma ktoś może link do wypowiedzi bodajże Mourinho na temat eliminacji MŚ w Europie i Ameryce południowej, w której mówi, że el. w Ameryce są brane na poważnie, itp? To jest dość świeża wypowiedź sprzed paru dni.

3

Ale powyżej pewnej liczby zmian się nie wlicza.

1

Ile można zrobić max zmian w towarzyskim żeby mecz był liczony do rankingu?

0

Dziękuję bardzo. :)

2

Ma ktoś może lepsze, bardziej wiarygodne źródło niż tweet? :D
http://www.fangol.pl/view/205354/messi-zaplacil-ochroniarzom

0

Już wiemy jakie będzie usprawiedliwienie po ewentualnej porażce, której oczywiście nigdy w życiu nie zakładam. ;D

1

"Bez żadnych wrzutek [...] czyli normalnie" Od kiedy używanie dośrodkowań w trakcie meczu stało się nienormalne?

0

A ja obstawiłem -2,5 gola w meczu. Jednak się opłaca. ;)

3

Źle się zachował, ale w tej sytuacji Suarez dołożył od siebie do faulu, który został na nim popełniony, a nie stworzył faul żeby wywalczyć karnego. Nie pochwalam ani jednego ani drugiego, ale dzisiaj piłkarzyny tak nauczyły sędziów, że jeśli się nie zwijasz z bólu to nie było faulu, a szkoda...

0

Wie ktoś może czy Ray Hudson komentował wczorajszy mecz?

0

Najsłabszą, i przez to jak zwykle najbardziej pożądaną, drużyną będzie Sevilla jeżeli awansuje. I mimo wszystko Bayern Barca Real i Atleti będą liczyły na właśnie tą drużynę.

0

Tak, od czasu do czasu zerknę, ale nie opieram swojej wiedzy na tego typu programach, ponieważ to są programy popularnonaukowe, a mnie interesuje stricte naukowa część tej wiedzy. Poza tym ostatnio zdarzyło mi się widzieć jeden z tych odcinków, a jak wiadomo kręcone były już parę lat temu i przy opisie bodajże czarnych dziur wspomniano o możliwych odkryciach fal grawitacyjnych na podstawie zlania się dwóch gwiazd neutronowych, tak wtedy sądzono. Ale w 2015 odkryto w końcu te fale i to za sprawą polskich naukowców, którzy przewidzieli, że to będą dwie czarne dziury, a nie gwiazdy neutronowe. To jest właśnie przykład do tego co pisałem wyżej. Wiedza dobra ale już nie aktualna, nie mniej jednak programy gorąco polecam mogą służyć za motor napędowy do zainteresowania się tymi tematami. dzięki za odpowiedź. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?