Krystek1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodam do tego ze Luis rozegral wiele meczow mniej od cr 7.No i nie mozna zapominac o tym ze ronaldo wykonuje 11
0
ja mu nie życzę tylko dlatego że się oszczędzał kosztem klubu...
0
a może tak pogrzebać w City,tam paru obrońców mało gra lub poszukać w bundeslidze stopera...no chyba że skauting też kuleje...
0
Lucho nie ma chyba nic do gadania...
5
tyle że ta dwójka była wypalona piłkarsko,a taki Alexis to pierwszy walczak w naszej drużynie.Różnicy nie widzisz...?!
4
Podzielam opinię większości tu piszących sympatyków Blaugrany.To jet ku*wa skandal...Alexis wspaniały sezon,pięknę bramki,walka,zaangażowanie jak nikt inny a te osły chcą się go pozbyć.Ja się pytam to jak to w końcu jest...Lucho nie dawno przyznał że ma w swoich planach Sancheza na przyszły sezon,a tu takie info...Wygląda niestety na to że ci nieudacznicy z zarządu decydują o wszystkim.Jak już to powinien odejść Tello i Pedro,ale nie...przecież to człowiek związany z La Masią...Tak się zastanawiam co na to cules w Katalonii?!Czy mają takie samo zdanie jak my?!Jeżeli tak to powinni Zubizarettę wywieżć na taczce z siedziby klubu...Nie zdziwię się jak za 2,3 lata Sanchez jeszcze bardziej rozwinie skrzydła i kusił go będzie Real...Fuera Bartomeu&Zubi!
0
Herra?A może Ares bóg wojny?!no chyba że chodzi o Herrerę z Bilbao...
5
za tydzień mecz o wszystko...dostaliśmy kolejny dar od losu.Za tydzień dzbanek melisy i cardilopin i znowu trzeba będzie czekać na cud...dziś jak na tacy było widać kogo należy pożegnać z pary Pedro-Alexis.Jeżeli oddadzą chilijczyka popełnią podobny błąd co ze sprzedażą Toure.Znowu widzieliśmy wielki chaos i bicie głową w mur.Na Atletico to na pewno nie wystarczy.Widać też jak na dłoni że bez krytykowanego Neymara drużyna kompletnie nie istnieje.
Messi od miesiąca żyje mundialem a Martino szuka chyba kolejnej ciepłej posadki...wierzę że się uda i że za tydzień będę widział naszych walczących niczym Spartanie o wolną Grecję...
0
Adriano,Messi?Chłopie zejdż na ziemię
0
.Jestem z tą drużyną od 98 roku.Bywały chude lata od tamtego roku,ale zawsze była walka i zaangażowanie.na boisku zawsze byli tacy którzy nieśli zespół w trudnych chwilach(Guardiola,Enrique,Puyol).Pamiętam sezon jak walczyliśmy do ostatniej chwili z Valencią o 4 miejsce w lidze!Wtedy magia Camp Nou,walka i hattrick Rivaldo poniosły Blaugranę do zwycięstwa.Serce się radowało,pomimo kiepskiego sezonu,bo człowiek widział że chcieli.Wspaniałe półfinały z Liverpoolem w PUEFA(przegrane ale po jakich meczach).Kto pamięta niech porówna zaangażowanie tamtej drużyny do obecnej.Paru panom należy podziękować(Alves,Adriano,Xavi,Song'owi) bez względu na to czy zniosą zakaz!Niech zostaną ci którym się chce zostawiać serce na boisku za ten legendarny klub!Messi niech się określi publicznie czy chce w ostatnich meczach grać czy woli szykować się na mundial.Jak to drugie to na ławkę i niech gra np.Alexis!A po mundialu aut!Byłoby na stadion.Barca zawsze będzie wielka z nimi czy bez nich!
0
Nie mają jaj i tyle.To samo można powiedzieć o szacunku do kibiców.Olewka na maxa.grunt by kaska się zgadzała i występ na mundialu był okazały.Jestem z tą drużyną od 98 roku.Bywały chude lata od tamtego roku,ale zawsze była walka i zaangażowanie.na boisku zawsze byli tacy którzy nieśli zespół w trudnych chwilach(Guardiola,Enrique,Puyol).Pamiętam sezon jak walczyliśmy do ostatniej chwili z Valencią o 4 miejsce w lidze!Wtedy magia Camp Nou,walka i hattrick Rivaldo poniosły Blaugranę do zwycięstwa.Serce się radowało,pomimo kiepskiego sezonu,bo człowiek widział że chcieli.Wspaniałe półfinały z Liverpoolem w PUEFA(przegrane ale po jakich meczach).Kto pamięta niech porówna zaangażowanie tamtej drużyny do obecnej.Paru panom należy podziękować(Alves,Adriano,Xavi,Song'owi) bez względu na to czy zniosą zakaz!Niech zostaną ci którym się chce zostawiać serce na boisku za ten legendarny klub!Messi niech się określi publicznie czy chce w ostatnich meczach grać czy woli szykować się na mundial.Jak to drugie to na ławkę i niech gra np.Alexis!A po mundialu aut!Było by na stadion.SZACUN dla Mascherano za to że jako jedyny pokazał że ma jaja.Reszta uciekła jak tchórze.Barca zawsze będzie wielka z nimi czy bez nich!
0
wygrajcie to dla całego Barcelonisimo...
0
mądrego miło poczytać.też tak myślę.więc durni niech robią z siebie a nie kibiców...
0
Żółtawy w kaskach wymiatają :) Skład bardzo ciekawy...
0
Kupię 2 bilety na mecz w Gdańsku.Proszę o oferty: krystek1899@wp.pl
pozdrawiam wszystkich cules!
0
Kupię 2 bilety na mecz w Gdańsku.Proszę o oferty: krystek1899@wp.pl
pozdrawiam wszystkich cules!
0
Enrique bardzo prawdopodobny.Ciężko oceniać jego możliwości na tle włoskiej serie A.W Hiszpanii gra się inaczej,a i w drużynie by miał większy potencjał.Kto wie może by odpalił jak Pep...
Moi kandydaci:Laudrup,Heynckes,Enrique
0
czarna wołga-czarna rozpacz :)
0
jak można pisać relację pomeczową nie podając składów obu ekip?!
Owszem jest napisane mniej więcej w jakim składzie wybiegła Blaugrana,ale z całym szacunkiem postronny kibic może nie wiedzieć jaki jest najsilniejszy skład Barcy na chwilę obecną!
Redakcjo pomyślcie nad tym na przyszłość!
pozdrawiam
0
od 13 lat w sercu mym FC Barcelona...były lepsze i gorsze chwile...jednak z klubem jest się na dobre i złe...teraz nastały czasy glorii i chwały :))...jednak nic nie trwa wiecznie.
Cieszy taki wielki wzrost kibiców Blaugrany,bo w parze z tym idą wpływy/zyski do klubu
0
kapitalnie...ten news to miód na moje uszy :)
przychodzi defensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia...właśnie ta pozycja wymagała obsady bo prócz Sergio nie mieliśmy na nią praktycznie nikogo(Romeu lepiej niech się ogrywa na zapleczu Primera).
Pozostaje mi wierzyć że Guardiola nie będzie kierował się sercem tylko głową i grał będzie lepiej dysponowany(Masche,Busi).
pozdro z bordowo-granatowej Oleśnicy
0
co ma do tego FC Barcelona?!otóż nic...dlatego też Maxwell może zostać ukarany co najwyżej finansowo bez szkody dla obecnego klubu...nie może być inaczej.
0
przemekses
widać że nie oglądałeś meczu,bo nie wiesz o co kaman...
Rafa niczym profesor w polu karnym,chodż mam wrażenie że uderzył nieczysto.
Dos Santos zagrał bardzo dobry mecz,ma duży potencjał,szkoda że nie doczekał czasów Guardioli,bo "może"było by dużo pociechy z chłopaka.
Meksyk czarnym koniem mundialu.
0
ludzie tu nie chodzi o sympatię czy antypatię do Ibry!zrozumcie wreszcie to że ten gracz nie pasuje do "naszego" stylu gry!Możecie przytaczać statystyki i inne cuda,ale zastanówcie się nad tym który napadzior mając takich partnerów w drużynie nie strzeliłby z 20 goli w sezonie we wszystkich rozgrywkach!
ADIOS Ibra!
0
Patrick...zapraszam do Śląska Wrocław...heh,marzenie.
Nigdy nie zapomne trio Rivaldo,Kluivert,Enrique.
0
admini BANA dla katalonczyk 1919!
co tu dużo mówić jestem takiego zdania że jeśli dziś pokonamy Villarreal to mistrza mamy zaklepanego.
Wprawdzie jeszcze potyczka przed nami z Sevillą,ale oni trzy dni po meczu z nami grają finał CdR,więc biorę pod uwagę mniejsze zaangażowanie graczy z Andaluzji w konfrontacji z Blaugraną
0
szkoda...serce płacze.
Cóż taki jest futbol.Rok temu mieliśmy szczęście w meczu z Chelsea,teraz szczęścia zabrakło.
Niestety"autobus"Interu był zbyt szczelny,a naszym brakowało pomysłu na grę.Nic nie wynikało z posiadania piłki.Straciliśmy polot,styl którym czarowaliśmy świat w zeszłym sezonie.
Co do poszczególnych piłkarzy napiszę tylko tyle że Pique zrobił więcej z przodu w 15 minut niż Ibra w godzinę!Możecie się ze mną nie zgodzić,ale Ibra spowalnia grę,ta gra nie jest już taka jakza Eto'o.
Wielkim błędem Blaugrany było sprowadzenie tego gracza.
Oczywiśie nie winie szweda za wynik b nie tylko on grał dziś słabo.
Messi odcięty od podań i dobrze kryty nic nie był w stanie wskurać.
Keita z meczu na mecz coraz słabszy.Pedro za bardzo chciał,przez co popełniał błędy.Alves też obniżył loty.
Nie zawiedli natomiast na pewno Pique,Xavi i Bojan który dał dobrą zmianę.
Ten mecz utwierdził mnie również w przekonaniu że dni Henrego są policzone.
Cóż nic nie trwa wiecznie...za rok wrócimy silniejsi!
ps.Ale ten Cozza pierdoli głupoty w tym studiu
ps2.nie zwracajcie uwagi na Hala dzieci i tym podobne!Niech się ponapinają...
0
szkoda...serce płacze.
Cóż taki jest futbol.Rok temu mieliśmy szczęście w meczu z Chelsea,teraz szczęścia zabrakło.
Niestety"autobus"Interu był zbyt szczelny,a naszym brakowało pomysłu na grę.Nic nie wynikało z posiadania piłki.Straciliśmy polot,styl którym czarowaliśmy świat w zeszłym sezonie.
Co do poszczególnych piłkarzy napiszę tylko tyle że Pique zrobił więcej z przodu w 15 minut niż Ibra w godzinę!Możecie się ze mną nie zgodzić,ale Ibra spowalnia grę,ta gra nie jest już taka jakza Eto'o.
Wielkim błędem Blaugrany było sprowadzenie tego gracza.
Oczywiśie nie winie szweda za wynik b nie tylko on grał dziś słabo.
Messi odcięty od podań i dobrze kryty nic nie był w stanie wskurać.
Keita z meczu na mecz coraz słabszy.Pedro za bardzo chciał,przez co popełniał błędy.Alves też obniżył loty.
Nie zawiedli natomiast na pewno Pique,Xavi i Bojan który dał dobrą zmianę.
Ten mecz utwierdził mnie również w przekonaniu że dni Henrego są policzone.
Cóż nic nie trwa wiecznie...za rok wrócimy silniejsi!
ps.Ale ten Cozza pierdoli głupoty w tym studiu
ps2.nie zwracajcie uwagi na Hala dzieci i tym podobne!Niech się ponapinają...
0
barcanazawsze
rozbawileś mnie tym drzewkiem;p
0
Z tą formą Motty autor tekstu nieco przesadził.
Brazylijczyka pamiętam z czasów gry w Blaugranie.Jego kontuzje a zwłaszcza kartki(nie było meczy,w których chyba nie łapał)doprowadzały mnie do szału.