Krystek1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niekumatym ;p
0
niestety el Presidente na pewno pożegna się ze swoją posadą i już nad tym ubolewam.
A osobom "niekumatych"chcę uswiadomić,że ponownie prezydentem zostać nie może!A by było inaczej klub za zgodą socios musiał by zmienić"status"
0
sebb
co masz na myśli mówiąc o meczu WKS-u?!bo nie rozkminiam o co chodzi
0
a czy pomyśleliście że ten chłopak może być przymierzany na lewe skrzydło?!myślę że z Jeffrenem mógłby walczyć o miejsce w pierwszej jedenastce i zapewne z tej walki mieli byśmy same korzyści.
Bo dni Henry'ego wydają się być policzone.
Co do Bojana moim skromnym zdaniem chłopak powinien ogrywać się w rezerwach,bo jest bez formy,bądż też iść gdzieś na wypożyczenie,no chyba że Pep liczy na niego w CDR.
0
angeluslove
trochę pokory,nie znasz chłopaka a piszesz o nim sezonowiec.
Może chlapnął coś wczoraj i pod "wpływem"napisał to co napisał.
pzdrawiam wszystkich normalnych cules i FCBP
0
barca071
żal?!nie rozumiem co w tym złego.ja dostrzegam same plusy podpisania tejże umowy sponsorskiej.
pozdrawiam
0
miał talent,pieniądze,coraz lepiej mu szło w życiu zawodowym.Dlaczego targnął na swoje życie?!nie wiadomo.Może kłopoty rodzinne,uzależnienia,można gdybać.Jednak szkoda go bardzo,pamiętam go jeszcze za czasów gdy nosił koszulkę Blaugrana.
Robert spoczywaj w spokoju.
0
yolinar
skąd taka pewność?!
Ja śmiem jak najbardziej powiedzieć że właśnie ta Sevilla jest w stanie walczyć o mistrzostwo,a przynajmniej dotrzymywać kroku Barcie i Realowi.
Mają świetny atak:Fabiano,Kanoute,Negredo.
Błyskotliwych skrzydłowych:
Capel,Navas,Perotti...
i zdolną młodzież.
Więc ja twoje przypuszczenia wsadzam miedzy bajki.pozdro
0
tymczasem dołączam się do akcji"piwko za bramkę Pedrito i zwycięstwo Blaugrana";)
spokojnej nocy
0
jeff
rozwalasz mnie chłopie.
Jak można tak lamentować po zwycięskim meczu?!
Nie zamierzam nikogo obrażać,ale krew człowieka zalewa,jak czyta się niektóre komentarze.
0
Portero
daj sobie spokój,szkoda klawiatury,niech dzieciaczki się wyszumią.
pozdro dla prawdziwych cules
0
sezonowcy i dzieci już stękają :/
na dobre i złe...
0
wrzuci ktos linka,tylko nie na sopcasta?!
0
jak gracz Barcelony nie zdobędzie "złotej piłki"za mijający rok,to stwierdzę że ten plebiscyt to jedna wielka machlojka,którą przestanę się interesować,wogólę brać pod uwagę.
0
byle tylko nie skończył,jak jego brat.
0
archi
kto to jest ten Kirismon?!
oby to nie było nic poważnego.
pozdro dla FCBP i wszystkich cules
0
3-0 :)) fantastyczna Barcelona!
0
haryztybetu
ciekawy tok myślenia,jednak myślę że nie masz racji. pozdro
0
to jest ten sam idiota co wczoraj,tylko pod innym nickiem!
Nie wchodzić na ten link!
0
widać że "stara gwardia" bardzo zżyła się z Samuelem.
Owszem był postacią kontrowersyjną,ale w szatni mógł mieć wielu przyjaciół i dobre relacje z partnerami.
Szkoda go bardzo,5 lat spędzonych w Barcie robi swoje.
Co tu dużo mówić odeszła legenda,piłkarz który niejednokrotnie wpędzał kibiców w "ekstazę".
Ja najbardziej żałuję że nie było mi dane zobaczyć go w koszulce mej ukochanej drużyny.
pozdro Krystek1899
0
czy moglby mi ktos wyslac wynik meczu?bo jade do pracy :/
792 668 601 dzieki pozdro
0
żegnaj legendo!dziękujemy za wszystko!zwłaszcza za trafienia w finałach Champions League!
0
niech już w końcu podpiszą kontrakt z tym chłopakiem!
Bardzo chcę go zabaczyć w sercu Katalonii ;]
0
75 mln euro za Ibre?!To chyba jakiś żart.
Za mniejsze pieniądze do wyjęcia z Valencii jest Villa,który stylem gry bardziej pasowałby do Barcy.Widać że Eto'o chce jak najwięcej na wymianie zarobić,wiedząc że jego dni są policzone
0
co tu dużo mówić człowiek będzie tęsknił za"czarną perłą",ale trudno takie jest życie.Jak widać pieniądze bądż brak porozumienia z Guardiolą czy też zarządem sprawia że dni Eto'o w Barcy są policzone.Zawsze myślałem że skończy karierę w Katalonii,niestety się myliłem.
Przyjdzie Zlatan,którego nie darzę sympatią,ale to nie ma znaczenia,najważniejsze by godnie zastąpił Samuela.
Obaj mają swoje walory,ale i wady i oby tych wad Zlatan przejawiał jak najmniej,takie mam życzenie.
LewisHamilton
"wg mnie Zlatan jest lepszy, Eto'o w zeszłym sezonie mógł spokojnie strzelić ponad 50 bramek".
głupio prawisz chłopie,myślisz że tylko Eto'o marnuje/ował klarowne sytuacje do strzelenia gola?!
Może i taki dla przykładu Ruud jest/był lepszym egzekutorem,ale Eto'o bardziej pracował w defensywie dla dobra drużyny.
0
wszystko wysłane,a ich chęć wyjazdu z penyą na mecz też jest.
Kwestia czy są jeszcze miejsca.
Sam zlot musi być świetną sprawą więc warto się kiedyś wybrać.
Tak wogóle gdzie jest ten Trzciel?koło Poznania?
0
rudinho
kto to jest caceras i gudjonsen?!
oby Llorente poszedł po rozum do głowy i zaakceptował ofertę!
0
widać że David bardzo chce i jest zdeterminowany by grać dla Blaugrany,to dobrze rokuje,jak dalej będzie naciskał zarząd to w końcu go puszczą za jakieś 45 mln euro.
Wtedy jeszcze zakontraktować K9 i Eto'o można sprzedać(jeszcze nie dawno nie uwierzył bym że mogę to kiedyś napisać).
pozdro dla wszystkich cules
0
Forlan ma zastąpić Eto'o?!Dramat!wprawdzie nie można powiedzieć że jest słaby ale ciężko mi sobie wyobrazić jak godnie zastępuje czarną perłę :(
Wolałbym już dać szansę K9!
0
matko boska przecież to już piłkarski emeryt.
miał dwa dobre sezony w Sevilli i nic po za tym.Z Juve chcą się go pozbyć,ponieważ nie spełnił oczekiwań,BA grał tak że kibice zamykali oczy.Osobiście wolę już wziąść jakiegoś wychowanka z zespołu rezerw