0

niekumatym ;p

0

niestety el Presidente na pewno pożegna się ze swoją posadą i już nad tym ubolewam.

A osobom "niekumatych"chcę uswiadomić,że ponownie prezydentem zostać nie może!A by było inaczej klub za zgodą socios musiał by zmienić"status"

0

sebb

co masz na myśli mówiąc o meczu WKS-u?!bo nie rozkminiam o co chodzi

0

a czy pomyśleliście że ten chłopak może być przymierzany na lewe skrzydło?!myślę że z Jeffrenem mógłby walczyć o miejsce w pierwszej jedenastce i zapewne z tej walki mieli byśmy same korzyści.

Bo dni Henry'ego wydają się być policzone.

Co do Bojana moim skromnym zdaniem chłopak powinien ogrywać się w rezerwach,bo jest bez formy,bądż też iść gdzieś na wypożyczenie,no chyba że Pep liczy na niego w CDR.

0

angeluslove

trochę pokory,nie znasz chłopaka a piszesz o nim sezonowiec.

Może chlapnął coś wczoraj i pod "wpływem"napisał to co napisał.

pzdrawiam wszystkich normalnych cules i FCBP

0

barca071

żal?!nie rozumiem co w tym złego.ja dostrzegam same plusy podpisania tejże umowy sponsorskiej.

pozdrawiam

0

miał talent,pieniądze,coraz lepiej mu szło w życiu zawodowym.Dlaczego targnął na swoje życie?!nie wiadomo.Może kłopoty rodzinne,uzależnienia,można gdybać.Jednak szkoda go bardzo,pamiętam go jeszcze za czasów gdy nosił koszulkę Blaugrana.

Robert spoczywaj w spokoju.

0

yolinar

skąd taka pewność?!

Ja śmiem jak najbardziej powiedzieć że właśnie ta Sevilla jest w stanie walczyć o mistrzostwo,a przynajmniej dotrzymywać kroku Barcie i Realowi.

Mają świetny atak:Fabiano,Kanoute,Negredo.

Błyskotliwych skrzydłowych:

Capel,Navas,Perotti...

i zdolną młodzież.

Więc ja twoje przypuszczenia wsadzam miedzy bajki.pozdro

0

tymczasem dołączam się do akcji"piwko za bramkę Pedrito i zwycięstwo Blaugrana";)

spokojnej nocy

0

jeff

rozwalasz mnie chłopie.

Jak można tak lamentować po zwycięskim meczu?!

Nie zamierzam nikogo obrażać,ale krew człowieka zalewa,jak czyta się niektóre komentarze.

0

Portero

daj sobie spokój,szkoda klawiatury,niech dzieciaczki się wyszumią.

pozdro dla prawdziwych cules

0

sezonowcy i dzieci już stękają :/

na dobre i złe...

0

wrzuci ktos linka,tylko nie na sopcasta?!

0

jak gracz Barcelony nie zdobędzie "złotej piłki"za mijający rok,to stwierdzę że ten plebiscyt to jedna wielka machlojka,którą przestanę się interesować,wogólę brać pod uwagę.

0

byle tylko nie skończył,jak jego brat.

0

archi

kto to jest ten Kirismon?!

oby to nie było nic poważnego.

pozdro dla FCBP i wszystkich cules

0

3-0 :)) fantastyczna Barcelona!

0

haryztybetu

ciekawy tok myślenia,jednak myślę że nie masz racji. pozdro

0

to jest ten sam idiota co wczoraj,tylko pod innym nickiem!

Nie wchodzić na ten link!

0

widać że "stara gwardia" bardzo zżyła się z Samuelem.

Owszem był postacią kontrowersyjną,ale w szatni mógł mieć wielu przyjaciół i dobre relacje z partnerami.

Szkoda go bardzo,5 lat spędzonych w Barcie robi swoje.

Co tu dużo mówić odeszła legenda,piłkarz który niejednokrotnie wpędzał kibiców w "ekstazę".

Ja najbardziej żałuję że nie było mi dane zobaczyć go w koszulce mej ukochanej drużyny.

pozdro Krystek1899

0

czy moglby mi ktos wyslac wynik meczu?bo jade do pracy :/

792 668 601 dzieki pozdro

0

żegnaj legendo!dziękujemy za wszystko!zwłaszcza za trafienia w finałach Champions League!

0

niech już w końcu podpiszą kontrakt z tym chłopakiem!

Bardzo chcę go zabaczyć w sercu Katalonii ;]

0

75 mln euro za Ibre?!To chyba jakiś żart.

Za mniejsze pieniądze do wyjęcia z Valencii jest Villa,który stylem gry bardziej pasowałby do Barcy.Widać że Eto'o chce jak najwięcej na wymianie zarobić,wiedząc że jego dni są policzone

0

co tu dużo mówić człowiek będzie tęsknił za"czarną perłą",ale trudno takie jest życie.Jak widać pieniądze bądż brak porozumienia z Guardiolą czy też zarządem sprawia że dni Eto'o w Barcy są policzone.Zawsze myślałem że skończy karierę w Katalonii,niestety się myliłem.

Przyjdzie Zlatan,którego nie darzę sympatią,ale to nie ma znaczenia,najważniejsze by godnie zastąpił Samuela.

Obaj mają swoje walory,ale i wady i oby tych wad Zlatan przejawiał jak najmniej,takie mam życzenie.

LewisHamilton

"wg mnie Zlatan jest lepszy, Eto'o w zeszłym sezonie mógł spokojnie strzelić ponad 50 bramek".

głupio prawisz chłopie,myślisz że tylko Eto'o marnuje/ował klarowne sytuacje do strzelenia gola?!

Może i taki dla przykładu Ruud jest/był lepszym egzekutorem,ale Eto'o bardziej pracował w defensywie dla dobra drużyny.

0

wszystko wysłane,a ich chęć wyjazdu z penyą na mecz też jest.

Kwestia czy są jeszcze miejsca.

Sam zlot musi być świetną sprawą więc warto się kiedyś wybrać.

Tak wogóle gdzie jest ten Trzciel?koło Poznania?

0

rudinho

kto to jest caceras i gudjonsen?!

oby Llorente poszedł po rozum do głowy i zaakceptował ofertę!

0

widać że David bardzo chce i jest zdeterminowany by grać dla Blaugrany,to dobrze rokuje,jak dalej będzie naciskał zarząd to w końcu go puszczą za jakieś 45 mln euro.

Wtedy jeszcze zakontraktować K9 i Eto'o można sprzedać(jeszcze nie dawno nie uwierzył bym że mogę to kiedyś napisać).

pozdro dla wszystkich cules

0

Forlan ma zastąpić Eto'o?!Dramat!wprawdzie nie można powiedzieć że jest słaby ale ciężko mi sobie wyobrazić jak godnie zastępuje czarną perłę :(

Wolałbym już dać szansę K9!

0

matko boska przecież to już piłkarski emeryt.

miał dwa dobre sezony w Sevilli i nic po za tym.Z Juve chcą się go pozbyć,ponieważ nie spełnił oczekiwań,BA grał tak że kibice zamykali oczy.Osobiście wolę już wziąść jakiegoś wychowanka z zespołu rezerw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?