0

Panowie/Panie ten mecz to ja muszę obejrzeć bez żadnych zakłóceń.

Proszę o jakiś dobry link 11744010 VAMOS!

0

seadog

ja bym go oddał za worek piłek ;]

0

matko od samego rana myślę o tym meczu.

Już od samego rana paraduję po mej mieścinie w barwach Blaugrany,jednak wciąż nie mam koncepcji gdzie obejrzeć mecz.

Być może pojadę do Wrocławia,jednak pytanie w jakim lokalu bedą cules?

Mam głęboką nadzieję że dziś utrzemy nosa wszystkim madritistom,niech ich stadion zamilknie,a po meczu niech żegnają naszych owacją na stojąco.Tego pragnę i głęboko w to wierzę,choć i remis bedzię niczym zwycięstwo.VAMOS!

0

meq91

głupoty piszesz.nie każdy madritista żle życzy Barcelonie,a jakby nie patrzyć w tych rozgrywkach Blaugrana nie rywalizuje już z realem,więc Calderon jest za teoretycznie hiszpanskim klubem

0

ludzie nie rozpaczajcie,mecz nr 1 jest w sobotę,nie można przegrać,pozniej będziemy myśleć o Chelsea

0

jak dla mnie Messi dziś wypadł najgorzej,na pochwałę zasłużył Iniesta,Pique,Yaya.

Nie ma co się załamywać,nie ma tragedii,jest jeszcze rewanż.

Ludzie co wy biadolicie?jakie przeekspatowanie?nasi niemalże zabiegali angoli.

Drugi mecz bez zwycięstwa może tylko pozytywnie wpłynąć na ten zespół,a z tą grą real z nami dużo nie ugra,jeżeli można tu mówić o ugraniu czegokolwiek

0

co tu duzo mowic Chelsea gra antyfutbol,muruje dostępu do bramki i gra ostro pressingiem,niestety to na naszych na razie wystarczy.Nic nasza przewaga w posiadaniu piłki niestety nie przynosi.bRAWo Valdes,Marquez babol ze masakra.Można mieć trochę pretensji do śedziów,gdzie oni widzieli spalonego w 43 min?

0

ja tam dziś uciekam z pracy,by obejrzeć Blaugranę!czyba że uda mi się coś wkręcić przełożonej i mnie zwolni ;p

dziś Wielki mecz,Wielki spektakl w świątyni Camp Nou i obyśmy po końcowym gwizdku cieszyli się z wyniku.Mam głęboką nadzieję że obejdzie się bez kontuzji

0

piękny tekst,epitety i cytaty,są normalni zdrowo myślący kibice,jednak rzeczywistość jest zupełnie inna,rywalizacja czysto sportowa przeradza się w nienawiść i nikt ani nic tego już nie zmieni.

Owszem są kibice którzy szanują rywala i potrafią powiedzieć o nim ciepłe słowa,jednak jest ich garstka.

Również cieszę się że jest taki zespół jak Real,bo są Gran Derbi,ciągła rywalizacja,emocje itd. jednak z szacunkiem do tej drużyny się powstrzymam.pozdrawiam

0

realowcy sie napinaja,to dobrze :)

dołączam sie do zybisa,zapraszamy na tą stronę po meczu.

Bo jak wyglądać bedzie gra w sobotę to każdy wie,-Barca posiadanie piłki z 60% ładne składne akcje,real gra z kontry i liczenie na rzuty wolne,ewentualnie karne.

Zgadzam się również z ALL.Bundy jezeli real wygra ligę,to tylko dosłownie pokaże jak słaby jest poziom w La liga w tym sezonie,jednak Barca też okryje się nie sławom

0

Piorytetem powinna stać się potyczka z Realem,La Liga jest najważniejsza bo to właśnie ona ukazuje kto na przestrzeni całego sezonu był najlepszy.Dlatego nawet nie dopuszczam do siebie myśli że to może nie być Blaugrana.

3 mistrzostwo z rzedu dla realu by mnie/was i całe srodowisko Barcelonissimo strasznie przybiło,dlatego trzeba wywieść korzystny wynik,a mistrzostwo będzie na wyciągnięcie ręki. VeB!

0

co tu dużo mówić Pepe odpokutuje za swoją winę,na pewno bardziej dotknęła go krytyka społeczeństwa niż 10 meczy zawieszenia.

Może się zmieni zobaczymy,a narazie niech dręczą go myśli,prasa i kibice.

Jednak przypadek Marcelo podchodzi już pod patologię.

Nie dość że kopnął z premedytacją Uche w kostkę,to jeszcze udawał małpę i prowokował Diaza swoim zachowaniem.Karygodne!takie zachowanie należy tępić w zarodku.

tylko pytanie gdzie jakaś kara za takie zachowanie?!

0

Realny

dzieciaczku idz do siebie,bo twoje wypociny są raz że marne,a dwa widzę że twoja główka nie potrafi przyjąć do siebie że macie oszołomów w kadrze(Pepe,Marcelo).osobiście gdybym był kibicem realu to bym się wstydził że w moim klubie grają tacy.

No ale jaki klub tacy i kibice

0

fun

marna prowokacja

ma ktos moze jakies mecze Barcy na dvd?

pozdro

0

decyzja WD odnosnie Pepe zapadnie w piatek,oczywiscie klub tez wymierzy karę finansową dla portugalczyka.

Kto wie czy to właśnie nie Iniesta będzie głównym rywalem Messiego w walce o złotą Piłkę

0

w annałach*

0

we wstepie chcialbym bardzo serdecznie podziekowac osobom za smsy.

Nie oglądalem niestety tego spektaklu w wykonaniu naszych ale po opisach wnioskuję ze byl to kolejny koncert gry w wykonaniu Blaugrany :)

Dobrze że Messi odpoczął,pod jego nieobecność grę ciągnie Andres,który dla mnie jest piłkarzrem tego miesiąca.Cieszy kolejne czyste konto Valdesa i dobra gra defensywy.

Naprawde ten zespół jest w stanie zapisać się w historii jako najlepsza drużyna w ponad 100 letniej historii.

To wszystko jest jak sen..i oby trwał jak najdłużej.

pozdrawiam wszystkich kibiców BARCY

0

Panowie mam wielką prośbę:

wysłał by mi ktoś sms-a z wynikiem meczu?

bardzo proszę,bo niestety mam nockę i nie będę mógł się skupić na robocie nie znajac wyniku.

mój nr 781 194 564

0

deejay

owszem ten temat może być drążony przez wielu.według mnie również Guardiola w momentach prowadzenia z 2,3 golami powinien od razu ściągać kluczowych graczy i wpuszczać głodnch gry Hleba,Bojana,Caceresa czy innych

pozdrawiam

0

Panowie mam wielką prośbę:

wysłał by mi ktoś sms-a z wynikiem meczu?

bardzo proszę,bo niestety mam nockę i nie będę mógł się skupić na robocie nie znajac wyniku.

mój nr 781 194 564

0

Valdes01

dzięki za zaproszenie,chętnie jak coś przyjmę,a tak konkretnie to jestem z Oleśnicy.

Masz rację taki mecz w heliosie..to było by coś!

0

a real ma powód by obawiać się..Ligi Mistrzów ;p

swoją drogą wojna psychologiczna dopiero co się zaczyna

0

swoją drogą mam nadzieję że Wrocław coś dobrego zoorganizuje,więc pisać gdzie będzie można obejrzeć mecza z cules ;)

0

MQuC

Barca ma zgodę z Realem Sociedad,Osasuną i Atletico

kosa z realem,Valencią,Espanyolem

ksyw piłkarzy nie znam

0

Bardzo bym prosil o linka ze strony adthe na GG 11744010 gdzie bedzie transmitowany mecz,a tak calkiem powaznie to ma ktos moze gdzies nagrany na plytkę mecz Barcy z bayernem na CN?

0

mecz z Getafe będzie smiem twierdzic najwazniejszym meczem ligowym(procz Gran Derby)Barcy w La LIga.

Jezeli pokonamy Getafe na ich terenie,morale jeszcze bardziej podskoczą,a co najwazniejsze real bedzie pod coraz wieksza presja przed kluczowymi meczami z czolowką ligi,a jak sie gra pod coraz wieksza presja kazdy wie.

Jednym slowem mowiac jezeli do gran derby bedziemy mieli choc z 3 pkt przewagi,to wygramy La liga,takie jest moje zdanie

0

tez prawda ;)

oby tylko Dani utrzymal dobrą dyspozycję do konca sezonu

0

a ja kiedy tylko myślę o Barcelonie,na mysl nasuwa mi się Iniesta-kręgosłup drużyny z Xavim :)

kogo to juz przescieradla nie chcą pozyskać z Blaugrany?!

0

zaczęlo sie :]] i juz z gorki

0

SZpaku jest jedyny,jest klasa samą w sobie,bardzo go szanuję i lubię oglądac mecze ktore komentuje.Oby zdrowka jak najdluzej dopisywalo.

PS.Ma ktos moze mecz Barcy z Bayernem(i z komentarzem Szpaka)na DVD?

Prosze o kontakt nr gg 11744010

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?