0

Panowie mi tylko chodzi o to żeby nie popadać w skrajne zadowolenie.Ja również się cieszę że strzela w Copa del Rey,ale chodzi mi o to że w meczach o dużą stawkę z silnymi przeciwnikami typu(Man utd,Liverpool,Bayern,Inter itd.)Krkić nie istnieje na boisku!

Owszem on się rozwija racja,ale nigdy nie bedzie miał takich warunków fizycznych i siły by walczyć z rosłymi obrońcami o piłki w powietrzu czy pozycje.Ma zaś inne atrybuty,jednak dla mnie nigdy nie bedzie typową 9.

0

Pyrzo

on ma juz 18 lat wiec wzrostu raczej już nie nabierze.

Co do przytycia,to ile przytyje z 3 kilo?na więcej raczej sobie nie pozwoli

0

prodigy

sam jestem ciekaw dyspozycji Milito po kontuzji,zobaczymy jak się bedzie spisywał na boisku.

Na chwilę obecną,z małymi szansami na 1 jedenastkę

0

po to Josep stosuje system rotacji by zawodnicy nie odczuwali przemęczenia,dlatego na tym etapie rozgrywek to słowo wogóle nie powinno paść

0

skotiVEB

owszem strzelił,ale miał tyle szczęścia że nikt nie wyskoczył z nim do główki,a piłka skierowana bodajże przez Sylvinho spadła mu niemal na głowe,no ale szacun że strzelił.

Tak na serio to chłopie przychodzi nam grać mecz z jakimś zespołem z anglii czy niemiec i Bojan nie dotyka piłki głową!Takie są fakty!

0

adick88

też mi się podobała jego radość po bramce.

Pozytywna osoba zarówno na boisku i w szatni,tak trzymać.

0

coś tu nie gra wyłączony z gry na 10 dni a nie zagra w 3 meczach?

przecież z Racingiem gramy za dwa dni,a póżniej co w środę i sobotę?

0

Owszem nasza 9 ma spadek formy,ale jakby nie patrzyć zawsze coś ustrzeli,potrafi się przepchać,zastawić,jest zwinny,szybki i sprytny.Bojan?-ludzie wyszedł mu jeden mecz,1 gola to by nawet Vilanova strzelił,on ma zaledwie 18 lat i jak dla mnie jest za słaby by grać w pierwszym składzie.Napastnik powinien potrafić się przepchać,wygrać pojedynek głowkowy a niestety Krkic tego nie potrafi,w sumie nic dziwnego przy jego warunkach fizycznych.

Jego rola dotychczas w klubie jest jak najbardziej prawidłowa-joker,wchodzący z ławki rezerwowej.

0

jakby nie patrzyc w przyszlym sezonie bedzie PNA co wiąże się z brakiem Eto'o,Yayi i Keity przez okres okolo miesiąca :(

0

panowie ogarnijcie się!Śmieszą mnie opinie typu Eto'o na ławkę Bojan na Racing.Owszem nasza 9 ma spadek formy,ale jakby nie patrzyć zawsze coś ustrzeli,potrafi się przepchać,zastawić,jest zwinny,szybki i sprytny.Bojan?-ludzie wyszedł mu jeden mecz,1 gola to by nawet Vilanova strzelił,on ma zaledwie 18 lat i jak dla mnie jest za słaby by grać w pierwszym składzie.Napastnik powinien potrafić się przepchać,wygrać pojedynek głowkowy a niestety Krkic tego nie potrafi,w sumie nic dziwnego przy jego warunkach fizycznych.

Jego rola dotychczas w klubie jest jak najbardziej prawidłowa-joker,wchodzący z ławki rezerwowej.

0

cieszy frekwencja :)

dobranoc,pozdrawiam VEB!

0

gczoo77

Josep otwarcie mówił że szuka rosłego napastnika,więc zapewne ten temat latem powróci.

A co by nie mówić przydałby się taki zawodnik.

W naszej drużynie mamy kilku zawodników zbliżonych do Bojana(Iniesta,Xavi,Eto'o,Messi)tyle że trochę lepsi,mam na myśli takie cechy jak przebojowość,błyskotliwość,kreatywność,technika.

0

podobno Czarek Kucharski chce wrócić do futbolu więc...;)

0

nie no jasne zgodzę się z tobą-jest młody,utalentowany itd.

ale chodzi mi o to że jak po sezonie sprowadzmy jakiegoś napadziora,to po prostu Bojan, będzie miał problem z grą nawet w Copa del Rey,a jak wiadomo piłkarz w jego wieku powinien się ogrywać.

matrix

Bojan podrośnie?

wątpie on już ma 18 lat i co najwyżej może przytyć :)

0

gczoo77

to był jak do tej pory jedyny dobry występ Bojana w tym sezonie!

Więc nie ma co się za bardzo podniecać.Druga sprawa że my gramy jednym wysuniętym napadziorem,a ta pozycja jest zarezerwowana dla Eto'o.

Inna sprawa że Josep chce ściągnąć rosłego napadziora(a taki jest nam potrzebny),więc najlepszym wówczas posunięciem bedzie wypozyczenie młodziana.

Takie jest moje zdanie

0

neo 2114

dzięki,też myślalem ze na Mestalla,ale nie bylem pewny.

Panowie nie czepiajcie się bramkarzy(jak nie Valdesa to Pinto) :)

przecież wszyscy popełniają błędy

0

Katalonia należy do naszych!

Było wprawdzie trochę nerwówki w końcówce,ale to my ją sprokurowaliśmy.Kapitalne zawody jak dla mnie zagrał Basquets,zaś słabo Eidur i Hleb.Widać ze białorusin jeszcze nie rozumie się z partnerami,ilez to jego podań bylo niecelnych.

Mam nadzieję że uraz Puyola nie jest grożny!

No to teraz półfinał z Mallorcą!

Mam pytanie gdzie rozegrany zostanie finał Copa del Rey?

0

mecz walki,ale nasi na ten sklad grają świetnie.

Co do Bojana wprawdzie strzelił gola,ale on mnie w tym sezonie i tak nie przekonuje i jak dla mnie po tym sezonie powinien zostac wypożyczony,bo u nas na gre w pierwszej 11 nie bedzie miał szans.

Po 1 polowie wyroznil bym Sylvinho,Busquetsa i Alvesa,choc reszta tez walczy i sie stara. VEB!

0

0

tymczasem valencia prowadzi 1-0!

pershing po co to?

0

jak zawsze nie moglem patrzyć na gutiego i salgado,tak teraz widząc badz słysząc c.ronaldo dostaje otrzopląsu!

ten pyskaty gwiazdorzyna powinien udac sie do Fatimy modlić się do Matki Boskiej za to że żyje,a nie cwaniaczyć jaki to on nie jest wspaniały!

A moze by tak pomógł głodującym dzieciom w afryce,czy tez je nawet odwiedził w szpitalu,a nie myślał tylko o luksusie i sobie!

Nie mam do niego zadnego szacunku!

0

faktycznie espanyol w mocno okrojonym skladzie :)

Na pewno mecz walki,oby bez kontuzji

0

panowie obudżcie się napis MES jest na koszulkach od dłuższego czasu i każdy powinien wiedzieć co oznacza,aż wstyd do tego tematu powracać

0

santiago

kibicowanie w hiszpanii jest całkiem inne niz u nas.

Tam na mecze chodzi sie calymi rodzinami i wpie..la wszystko co jest pod nosem zamiast dopingowac,oni futbol traktuja jak teatr i nic po za tym.

Najlepszy doping w hiszpanii ma Atletico,Osasuna,Bilbao...moze kogos pominąlem

0

Camp Nou...obiekt westchnień i wzruszeń!

jak dla mnie brakuje tu niemieckich i japońskich''wynalazków"

0

matt21

w domu wszyscy zdrowi?

Ja co najlepsze byłem na meczu na Camp Nou a nie miałem możliwości obejrzeć muzeum to dopiero boli ;)

0

no ja na pewno będę kibicował Bilbao w drugiej parze.

Jakby nie patrzyć to też klub z wielkimi tradycjami

0

z tego co wiem to Jonas Gutierrez nie gra w Mallorce tylko Newcastle,ale mozna wybaczyć taki błędzik ;)

0

ciezko mu bedzie o miejsce w skladzie!co wtedy z Carrarasem?! ;)

0

tak my z Mallorcą,druga para zaś będzie bardzo ciekawa Athletic-Sevilla/Valencia i wcale Bilbao nie bedzie na straconej pozycji,grają ostatnio wybornie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?