0

Barca 1 real 16 wystarczy popatrzyc na tabelę fair play,by się domyślić kto gra ładną piłkę i wygrywa w dobrym stylu,a kto kaleczy ten sport :) VEB!

0

mam nadzieję ze jutro frekwencja dopisze z 70 000 byłbym zadowolony.

A Josep znów dobrze mówi,trzeba szanować rywali nawet espanyol

0

panowie po pierwsze:za czasów Pele i Garinchy futbol był całkiem inny-mały nacisk na taktykę,wiecej swobody na boisku,inna gra...

po drugie:Ronaldo był wybitnym pilkarzem,ale mam pytanie ile sezonów zagrał na światowym poziomie(z 4?)?Długo moją pasją jest pilka,i tak się zastanawiając to Ronaldo miał kapitalny sezon w PSV(ale to tylko liga holenderska),w Blaugranie co do tego to nie mam wątpliwości,w Interze?nie wiem moze jeden sezon dobry,bo głównie leczył kontuzje,w realu?moze jeden sezon zagrał na dobrym poziomie,póżniej niczego nie pokazywał i poruszał się po boisku jak kluska!

Dlatego moim zdaniem Ronaldo nie jest żadnym wybitnym piłkarzem,a napewno nie lepszym od np Zidane!

A wszelkie porównania nie mają sensu,bo każdy ma/iał swój styl i grał inaczej,jednak co do jednego jestem pewien że Messi ma zadatek na zapisanie się w historii futbolu jako wielki geniusz,jedyny w swoim rodzaju.BASTA!

0

jezeli Eto'o pogra u nas jeszcze troche wiosenek to wynik Kubali poprawi,zaś rekord Cesara myślę że szybko nie zostanie poprawiony,może Messi?

0

nie no zalamka,chce sciagnac za free,a tu mi error za kazdym razem wyskakuje.Mialem nawet jakies odliczanie i kolo z plikiem download i nic,

0

Panu już podziękujemy!

Mam prosbę do redakcji,czy mozecie nie pokazywac na zdjeciach tego pajaca?

gaspart powinien całowac Laporte po nogach że wyprowadził Blaugrane,z takiego zaadłużenia finansowego i ogólnie że postawił na nogi,ustabilizował ten klub.

0

ma racje ;)

wiec kibice galaktycznych powinni wziasc sobie to do serca,a nie liczyc na to ze dopadnie nas jakas plaga kontuzji(odpukać)czy kryzys(ktory za nami):)

0

Panowie/ie będzie mecz do ściągnięcia?

0

paws

chciał bym mieć takie nędzne zycie ;)

0

freju

tylko La Liga

mam nadzieje ze za tydzien 1-0 z racingiem i 5000 gol padnie na Camp Nou :)

rzecz do zrobienia

0

chyba musialo byc ostro w szatni :)

0

Messi GREEEASSERRROO!

...i teraz z górki :)

0

co by nie mowic gramy na pół gwizdka :(

cos nie lezy nam numancia,mam nadzieje ze w drugiej polowie bedzie to wygladac lepiej!

nie mozemy sobie pozwolic na strate punktów z takim przeciwnikiem.

ciekaw jestem co tam nasi kochani komentatorzy z C+ mowią o grze naszych!

0

czyzby pociąg się rozpędzał?

mecz troche przypomina potyczki na CN z racingiem i getafe

0

ajj szkoda...Pique!

strzelic jedną i bedzie z górki

0

no cos na razie kiepsko wyglada ta gra,iniesta z xavim na srodku na razie bez rewelacji

0

Bardzo lubię Eto'o,jest dla nas kluczowym piłkarzem,ale racja leży po stronie Josepa.Widać że Pep nie pozwala na żadne rozlużnienie w szatni czy na treningu,trzyma twardą dyscyplinę i to mi się bardzo podoba.

By zespół był kolektywem nie może mieć gwiazdeczek w składzie a 11 rzemieślników pracujących na dobro drużyny.

Zaś myślę ze cała ta sytuacja została zaś trochę wyolbrzymiona przez media i będzie wszystko oki.

Tots units fem forca

0

Po co te głupie dyskusje?

Proste jak chcą się nawzajem wyrzynać to niech to robią po za stadionem,tak by nie ucierpiały osoby trzecie i widowisko.

Co do ustawek nic nie mam,bo to dla niektórych taka sama pasja jak np futbol,a uczestniczą w nich tylko chętni

VEB

0

mam nadzieje ze ta bramka padnie na camp nou

0

nie Panie Laporta... to był kolejny wyrok ;)

szkoda aż depor że takie lanie dostali

0

to w koncu w jakim jest jezyku?bo juz zgupialem do reszty!

0

a nie tak dawno o nim wspominałem hehe :)

0

cały Josep ;)

tak trzymać!nie popadać w hurra optymizm!

0

czas na Numancię,rewanż musi być srogi

moje oceny za ten mecz:

Valdes-brak

Alves-9,5

Puyol-8

Pique-7

Abidal-7

Yaya-7

Keita-6

Xavi-8

Messi-8,5

Eto'o-8

Henry-9

0

mam nadzieję że jutro ktoś wrzuci cały mecz po PL,będę/będziemy z góry wdzięczni:)

pozdro dla wiernych cules

0

...brak słów,tego nie da się wręcz opisać

0

futbol totalny!

gracze depor pewnie by juz chcieli wsiąść w autokar i udać sie o domu,ale niestety jeszcze 45 min:)

Mam prośbę nawet BŁAGAM dajcie ten mecz jutro do ściągnięcia po PL,bo takiej gry często się nie ogląda

0

Katalońskie tsunami topi kolejne miasta :)

Jestem w lekkim szoku nasi grają jak z nut

po 1 polowie najbardziej wyróznił bym grę Henryka,Messiego i Alvesa choć cały zespół gra fantastycznie

kolejny rekord pobity:)a i bariera 100 bramek w lidze pęknie

VEB!

0

kryzys-tylko 3-0 ;)

0

co to jest Espanyol?nie słyszałem

sercem Katalonii-FC Barcelona

Tots units fem forca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?