Krystek1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
panowie wierzę w was-linki do transmisj i;)
0
nie ma to jak miła atmosfera w szatni,widać że zawodnicy aż rwą się do treningów :)
0
z wyżej wymienionej trójki-Villa,ewentualnie KUN
0
Preza
jeżeli piszesz że Eto'o brakuje ambicji to po prostu stwierdzam że nie znasz się na piłce,a wyniki Blaugrany śledzisz w telegazecie.
Poczytaj trochę newsów z ostatnich miesięcy z archiwum,wtedy możemy dyskutować.
Benzema?Drogie dzieci i panowie,póki co,to nic nie osiągnął,wypadł bladziutko na EURO,a że błyszczy w Ligue1,o niczym nie świadzy,po za tym deklaruje chęć gry w RM.
Zdecydowanie lepszym piłkarzem jest KUN,ale król jest tylko jeden...Samuel Eto'o!
0
noi
ja patrzę pod kątem wieku.
Owszem masz racje,że nie tylko im Villa zawdzięcza 3 miejsce,ale taki Carew czy Barry mają już swoje lata i o grze w Blaugranie mogą tylko pomażyć co innego wspomniana dwójka(młodzi,utalentowani i głodni sukcesu).
0
noi
na pewno,ale to Ashley i Gabriel na razie tam rządzą i dzielą i bardzo im kibicuję
0
noi
kazdy ma swoje zdanie.
Po za tym jaką wyskocznią?odejście Larssona od Celtów po 30-tce nazywasz wyskocznią?bez przesady!
0
w Aston Villi są dwie perełki:Young i Agbonlahor,więc Pep obserwuj i kupuj :)
0
ikona i symbol futbolu.
Też twierdzę że Celtic mu złamał karierę,bo po prostu był za dobry na tą ligę i drużynę!
Nigdy nie zapomnę tego co zrobił w Paryżu.Dzięki Henki :*
0
Samu tylko nie przywież żadnej dżumy itp;)
Naprawdę jak czytam newsy typu że ten czy ten piłkarz jest w afryce to aż mi kolanka grają,bo dobrze wiemy że różnych epidemii tam nie brakuje a przywieść coś ze sobą nie jest trudno
0
wirtualna statystyka,napewno cieszy i nic więcej
0
ameryki to on nieodkrył,zresztą jak i cała reszta.
Nie lepiej by bylo napisać news:'Barca' faworytem La Liga i CL i pod tekstem umieścić około 40 nazwisk?-było by szybciej i łatwiej;)
0
goryl16
Awansuje zwycięsca ligi+dwa zespoły z baraży(w barażach gra 8 drużyn z 4 grup,które zajęly w lidze miejsca 2-3)jak się nie mylę:p
0
anonim
ten chłopak na zdjęciu ..to Gai Assulin:)
Kto by pomyślał kilka lat temu oglądając Barce z Pepem i Enrique w składzie że za kilka lat bedą trenerami naszych drużyn;)
0
PEP masz racje mieliśmy szczęście...zatrudniając takiego fachowca:)
0
jak dla mnie to co gra ostatnio Alves to klasa światowa,ma chłopina żelazne pluca,jest wszędzie w defensywie,ofensywie,w środku pola a nawet na lewym skrzydle.Myślę że swoją grą chyba zawstydza ostatnio nawet Mesjasza:p
Cieszy mnie ogromnie fakt że zespół ma charakter,mentalność zwycięsców i przede wszystkim potrafi grać i wygrywać pomimo słabszej gry Messiego.Widać że kadra Barcy jest szalenie wyrównana i absencja jakiegoś czołowego piłkarza nie jest tak odczuwalna.
Sam system rotacji był strzalem w 10-tkę,co by nie mówić jest dzięki temu dobra atmosfera w szatni,każdy dostaje szansę pokazania swoich umiejętności(no może prócz Caceresa),Pep ciągle kimś zaskakuje,sprawiając o ból głowy przeciwnika,zespół jest nieprzewidywalny.
No i warto dodać że Blaugrana nie jest uzależniona od kogokolwiek.
Jeżeli ma słaby dzień Messi,to zespół ciągnie Xavi,jeżeli i ten ma obniżkę formy to jeszcze ktoś inny,a to naprawdę powód do optymizmu.
A o naszym coachu powiem krótko:Geniusz:D
Na koniec życzę wszystkim Wesołych,Spokojnych Swiąt w gronie bliskich i Szampańskiego Sylwestra,bo trzeba opić tak wspaniały koniec roku no i życzyć sobie i Blaugranie sukcesów w Nowym roku ;)
0
vive le Roy-i wszystko jasne:)
Fajny artykuł
0
wspomnienia a nie wspominajac
0
dzieCi z rm.pl na swoją stronę!
Przemawia przez was zazdrość i tyle,a głupie gadanie o ubiegłych latach mnie rozwala!Otwórzcie oczy-liczy sie terazniejszość a w niej Barca jest potęgą stłamszającą kolejnych rywali.
Jeżeli już tak żyjecie wspomnieniami to poczekajcie na mecze polaków w TV,bo jak wiadomo przed niektórymi pojedynkami naszych puszczają wspominając Wembley,MŚ74'
0
HuBBi
mecz meczowi nie równy,a jak sam dobrze wiesz futbol nie zawsze jest sprawiedliwy,więc nie popadałbym w hurra optymizm.
Bardzo bym chciał 3 oczek,ale bedzie szalenie ciężko.
Nieznajomość regulaminu szkodzi
ostrzeżenie
mod
0
chłopaki walka,walka i jeszcze raz walka!
Niczego wiecej nie oczekuję!
mam nadzieję na chociaż punkt,bo jakby nie patrzeć ostatnio nam się nie wiedzie z Villareallem.
0
ciekawe jak dzis zagra trzabi;)
0
fajna focia!junior Xavi;)
tak na serio mam nadzieję ze Xavi bedzie prezentowal równą dobrą formę przez cały sezon i kolejne lata,bo mecz z k...wskimi za bardzo mu nie wyszedl
0
panowie dajcie spokój,olał go pies,niech mówi co chce.
Jednak niech popatrzy się na siebie i swoja beznadziejną drużynę,bo pozycja w lidze i statystyki bramkowe mówią same za siebie
0
Rafa twoj odbiór pilki Higuainowi wślizgiem na długo zapamiętam-klasa światowa!
w formie nie do przejścia
0
losowanie bardzo cieszy.
Po co chcecie odrazu Inter,czy Chelsea?-spokojnie niech się powybijają w 1/8 najlepsi,zostanie z 5 silnych ekip w tym my i w ćwierćfinale potencjalnie mozna trafic na jakiegos giganta-wyeliminowac go i pozniej moze byc z górki.
Co do k...wskich chłopaki mają pecha.
wygląda na to że piąty rok z rzędu skończą na 1/8 :)
nieskreślam ich szans,ale real nie potrafi grać z drużynami które grają solidny futbol i dobrze taktycznie
p.Roma,Juve
0
PEP lubiłem Cię jako pilkarza
zaczynam kochać jako trenera
0
Henry BARCA
jeżeli poczułeś sie urażony to sorki!
Pozdro dla wszystkich cules!
VEB
0
jestem dumny i szczęśliwy ze zwycięstwa!:)
to jest nasz wieczór!brawadla pilkarzy za walkę,szkoda tylko że wyszła plama z kartoniady!zupełnie nie wiem jak to możliwe.
Kapitalny mecz Yaya Toure,świetne wejście Basquetsa,nieco słabiej Gudi i Xavi.
No i szacunek dla Realu za walkę i emocje i wielkie brawa dla niektórych kibiców królewskich za to że potrafią docenić rywala-drużynę obecnie lepszą!
Nie załamujcie się będziecie mieli też swoje dni sukcesów!
pozdro dla wszystkich socio's.
VEB
0
Do ludzi z Wrocławia:
a gdzie jest ta ulica chłopaki?Bo mieszkam w Oleśnicy i nie wykluczam pojechania do tej WARKI.