0

panowie wierzę w was-linki do transmisj i;)

0

nie ma to jak miła atmosfera w szatni,widać że zawodnicy aż rwą się do treningów :)

0

z wyżej wymienionej trójki-Villa,ewentualnie KUN

0

Preza

jeżeli piszesz że Eto'o brakuje ambicji to po prostu stwierdzam że nie znasz się na piłce,a wyniki Blaugrany śledzisz w telegazecie.

Poczytaj trochę newsów z ostatnich miesięcy z archiwum,wtedy możemy dyskutować.

Benzema?Drogie dzieci i panowie,póki co,to nic nie osiągnął,wypadł bladziutko na EURO,a że błyszczy w Ligue1,o niczym nie świadzy,po za tym deklaruje chęć gry w RM.

Zdecydowanie lepszym piłkarzem jest KUN,ale król jest tylko jeden...Samuel Eto'o!

0

noi

ja patrzę pod kątem wieku.

Owszem masz racje,że nie tylko im Villa zawdzięcza 3 miejsce,ale taki Carew czy Barry mają już swoje lata i o grze w Blaugranie mogą tylko pomażyć co innego wspomniana dwójka(młodzi,utalentowani i głodni sukcesu).

0

noi

na pewno,ale to Ashley i Gabriel na razie tam rządzą i dzielą i bardzo im kibicuję

0

noi

kazdy ma swoje zdanie.

Po za tym jaką wyskocznią?odejście Larssona od Celtów po 30-tce nazywasz wyskocznią?bez przesady!

0

w Aston Villi są dwie perełki:Young i Agbonlahor,więc Pep obserwuj i kupuj :)

0

ikona i symbol futbolu.

Też twierdzę że Celtic mu złamał karierę,bo po prostu był za dobry na tą ligę i drużynę!

Nigdy nie zapomnę tego co zrobił w Paryżu.Dzięki Henki :*

0

Samu tylko nie przywież żadnej dżumy itp;)

Naprawdę jak czytam newsy typu że ten czy ten piłkarz jest w afryce to aż mi kolanka grają,bo dobrze wiemy że różnych epidemii tam nie brakuje a przywieść coś ze sobą nie jest trudno

0

wirtualna statystyka,napewno cieszy i nic więcej

0

ameryki to on nieodkrył,zresztą jak i cała reszta.

Nie lepiej by bylo napisać news:'Barca' faworytem La Liga i CL i pod tekstem umieścić około 40 nazwisk?-było by szybciej i łatwiej;)

0

goryl16

Awansuje zwycięsca ligi+dwa zespoły z baraży(w barażach gra 8 drużyn z 4 grup,które zajęly w lidze miejsca 2-3)jak się nie mylę:p

0

anonim

ten chłopak na zdjęciu ..to Gai Assulin:)

Kto by pomyślał kilka lat temu oglądając Barce z Pepem i Enrique w składzie że za kilka lat bedą trenerami naszych drużyn;)

0

PEP masz racje mieliśmy szczęście...zatrudniając takiego fachowca:)

0

jak dla mnie to co gra ostatnio Alves to klasa światowa,ma chłopina żelazne pluca,jest wszędzie w defensywie,ofensywie,w środku pola a nawet na lewym skrzydle.Myślę że swoją grą chyba zawstydza ostatnio nawet Mesjasza:p

Cieszy mnie ogromnie fakt że zespół ma charakter,mentalność zwycięsców i przede wszystkim potrafi grać i wygrywać pomimo słabszej gry Messiego.Widać że kadra Barcy jest szalenie wyrównana i absencja jakiegoś czołowego piłkarza nie jest tak odczuwalna.

Sam system rotacji był strzalem w 10-tkę,co by nie mówić jest dzięki temu dobra atmosfera w szatni,każdy dostaje szansę pokazania swoich umiejętności(no może prócz Caceresa),Pep ciągle kimś zaskakuje,sprawiając o ból głowy przeciwnika,zespół jest nieprzewidywalny.

No i warto dodać że Blaugrana nie jest uzależniona od kogokolwiek.

Jeżeli ma słaby dzień Messi,to zespół ciągnie Xavi,jeżeli i ten ma obniżkę formy to jeszcze ktoś inny,a to naprawdę powód do optymizmu.

A o naszym coachu powiem krótko:Geniusz:D

Na koniec życzę wszystkim Wesołych,Spokojnych Swiąt w gronie bliskich i Szampańskiego Sylwestra,bo trzeba opić tak wspaniały koniec roku no i życzyć sobie i Blaugranie sukcesów w Nowym roku ;)

0

vive le Roy-i wszystko jasne:)

Fajny artykuł

0

wspomnienia a nie wspominajac

0

dzieCi z rm.pl na swoją stronę!

Przemawia przez was zazdrość i tyle,a głupie gadanie o ubiegłych latach mnie rozwala!Otwórzcie oczy-liczy sie terazniejszość a w niej Barca jest potęgą stłamszającą kolejnych rywali.

Jeżeli już tak żyjecie wspomnieniami to poczekajcie na mecze polaków w TV,bo jak wiadomo przed niektórymi pojedynkami naszych puszczają wspominając Wembley,MŚ74'

0

HuBBi

mecz meczowi nie równy,a jak sam dobrze wiesz futbol nie zawsze jest sprawiedliwy,więc nie popadałbym w hurra optymizm.

Bardzo bym chciał 3 oczek,ale bedzie szalenie ciężko.

Nieznajomość regulaminu szkodzi

ostrzeżenie

mod

0

chłopaki walka,walka i jeszcze raz walka!

Niczego wiecej nie oczekuję!

mam nadzieję na chociaż punkt,bo jakby nie patrzeć ostatnio nam się nie wiedzie z Villareallem.

0

ciekawe jak dzis zagra trzabi;)

0

fajna focia!junior Xavi;)

tak na serio mam nadzieję ze Xavi bedzie prezentowal równą dobrą formę przez cały sezon i kolejne lata,bo mecz z k...wskimi za bardzo mu nie wyszedl

0

panowie dajcie spokój,olał go pies,niech mówi co chce.

Jednak niech popatrzy się na siebie i swoja beznadziejną drużynę,bo pozycja w lidze i statystyki bramkowe mówią same za siebie

0

Rafa twoj odbiór pilki Higuainowi wślizgiem na długo zapamiętam-klasa światowa!

w formie nie do przejścia

0

losowanie bardzo cieszy.

Po co chcecie odrazu Inter,czy Chelsea?-spokojnie niech się powybijają w 1/8 najlepsi,zostanie z 5 silnych ekip w tym my i w ćwierćfinale potencjalnie mozna trafic na jakiegos giganta-wyeliminowac go i pozniej moze byc z górki.

Co do k...wskich chłopaki mają pecha.

wygląda na to że piąty rok z rzędu skończą na 1/8 :)

nieskreślam ich szans,ale real nie potrafi grać z drużynami które grają solidny futbol i dobrze taktycznie

p.Roma,Juve

0

PEP lubiłem Cię jako pilkarza

zaczynam kochać jako trenera

0

Henry BARCA

jeżeli poczułeś sie urażony to sorki!

Pozdro dla wszystkich cules!

VEB

0

jestem dumny i szczęśliwy ze zwycięstwa!:)

to jest nasz wieczór!brawadla pilkarzy za walkę,szkoda tylko że wyszła plama z kartoniady!zupełnie nie wiem jak to możliwe.

Kapitalny mecz Yaya Toure,świetne wejście Basquetsa,nieco słabiej Gudi i Xavi.

No i szacunek dla Realu za walkę i emocje i wielkie brawa dla niektórych kibiców królewskich za to że potrafią docenić rywala-drużynę obecnie lepszą!

Nie załamujcie się będziecie mieli też swoje dni sukcesów!

pozdro dla wszystkich socio's.

VEB

0

Do ludzi z Wrocławia:

a gdzie jest ta ulica chłopaki?Bo mieszkam w Oleśnicy i nie wykluczam pojechania do tej WARKI.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?