Krystek1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Veo05
Vigorito?
Oświeć mnie i nie których kto to jest,lub o kogo chodzi?
0
sposób w jaki Iniesta prowadzi piłkę przy nodze wprawia człowieka w ekstazę;)
wielki piłkarz
0
matej
wyobrażasz sobie dać 30 baniek za rezerwowego?My nie Chelsea :)
0
nie wiem czy się cieszyć czy nie?
jakby nie patrzyć bramkarz nr3,według mnie powinnismy ściągnąc jakiegos golkipera po tym sezonie by rywalizował z Valdim np.Asenjo
0
...szpaler musi być ;)
gramy z realem w 34 kolejce,więc wystarzy zwiększyć przewagę o punkt i ją utrzymać do Gran Derbi :)
rzecz do zrobienia :)
0
santiago
zapomniałeś...pepe>Puyol ;)
0
sorki nie ten post ;)
0
By Barça była drużyną w pełni kompletną,potrzeba nam wzmocnić dwie formacje:
-bramkarz(propozycja:Asenjo-młody i utalentowany)
-lewo skrzydłowy(Ribery,Silva)
Zakup Francka zapewne by nas dużo kosztował,ale skrzydła:Messi,Ribery rozbiły by każdego przeciwnika.
Dla Teveza nie widzę zbytnio miejsca na boisku.
Pozdro dla wszystkich kibiców Blaugrana:Tots units fem forca
0
By Barca była drużyną w pełni kompletną,potrzeba nam wzmocnić dwie formacje:
-bramkarz(propozycja:Asenjo-młody i utalentowany)
-lewo skrzydłowy(Ribery,Silva)
Zakup Francka zapewne by nas dużo kosztował,ale skrzydła:Messi,Ribery rozbiły by każdego przeciwnika.
Dla Teveza nie widzę zbytnio miejsca na boisku.
Pozdro dla wszystkich kibiców Blaugrana:Tots units fem forca
0
YaYA jesteś dobrym piłkarzem..
ale w Barcie możesz zostać wybitnym:)
0
pershing
a ten mecz ma polski komentarz(chodzi mi o finał CL)
dzięki
0
nie dość że po rusku,to jeszcze jak wspomniał WOJTUSS mecz od 12 min
ale i tak wielkie dzięki:) mam nadzieję że mecz z Depor też będzie do ściągnięcia w PL komentarzu.pozdrawiam
0
MiroM
jaka jakość?komentarz po rusku?hehe
Wielkie dzieki za kawał dobrej roboty
0
sorki za yaye-Guddi,i Keita zagrał by jako DM
0
Marqueza bym oszczędzał na Depor,a na Copa Del Rey wystawił bym:
Pinto-sanchez(nie wiem czy bedzie juz zdolny do gry),Pique,Caceres,Sylvinho-Yaya,Keita,Iniesta-Pedro,Bojan,Hleb
0
50 punktów na półmetku było by czymś fantastycznym.
Barca jeszcze chyba nigdy nie grała tak kapitalnie na wyjazdach,co by nie mówić lepiej niż na Camp Nou,które zawsze było twierdzą.
0
ciekawostka:
zapewne na Reyno de Navarra będzie dużo kibiców Barcy,ponieważ kibice Barcy i Osasuny mają ze sobą''zgodę":)
zgody Barcelony dla zainteresowanych:
Atletico Madrid
Osasuna Pampeluna
Real Sociedad
0
ludzie bez napinki,w tej lidze kazdy moze pokonać każdego,a przeciez ''Duma Katalonii" prędzej czy póżniej zgubi punkty,co już nie pamiętacie meczu z Numancią?
Owszem mozemy dyskutować ze zespół nie był jeszcze zgrany,że to była 1 kolejka,ale naprawdę patrzmy na każdego rywala z uszanowaniem.
0
Bedzie cieżko.Primera jest na tyle silną i wyrównaną ligą że tam każdy może pokonać każdego.Niby są na ostatnim miejscu,no ale za np.3 kolejki mogą być na 12,miejsce w tabeli na tym poziomie rozgrywek wiele nie mówi
0
kryzys przyszedł w najmniej spodziewanym momencie ;)
0
plan wykonany :)
wspaniała gra naszych,świetnie Pinto a Lionel...po prostu bajka.
zaden klub na swiecie nie ma tak silnej rezerwy jak my i zaden klub nie ma takiej mlodziezy jak nasza z La Masia.
Z tego powinnismy byc dumni
0
...święte słowa!Respect!
coś czuję że dziś nie podołamy,obstawiam 2-1 :/
0
ja chce być sierotką!Plis!;)
0
jestem ZA!
myślę że na zmiennika Henia,by się nadawał.Jakby nie patrzyć jest młody,w piłce klubowej nic nie zdobył,więc na pewno jest głodny sukcesu,ma talent,a co by nie mówić to nie gra w bayernie bo nie pasuje tam do koncepcji gry coacha,dlatego tam marnują jego talent.
Brać,brać!!!
0
racja
11744010 ;) pisać!najlepiej jutro
POzdro
0
cudownie:)zaczeliśmy nowy rok od zwycięstwa,gra mogła się podobać,no i z meczu na mecz gra Titiego wygląda coraz lepiej.jest dobrze.
Zwróćcie uwagę że Mallorca jest świetnie przygotowana fizycznie i kondycyjnie,biegali szybciej od naszych,co nie wróży dobrze k...wskim za tydzień :)
A teraz Valencia Atletico :)
0
dawid10
tylko nie w dzieciach ;)
0
dawid10
www.iraqgoals.com/en/ch3.html
0
bedzie dobrze,Mallorca z każdą minutą opada z sił i myslę że nie dowiezie tego remisu.
Tylko trzeba uważać na kontry.
Jak dla mnie to co gra Henry i Puyol to poezja,słabiej Eto'o,a Valdes to wogóle dziś minął się z powołaniem
0
panie Maradona nie dla psa kiełbasa:)
jak chcieć obejrzyć meczyk to kupić bilet ;)