Krystek1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
robertinho
i jak z tymi zlotami??
masz już jakies info?
mnie interesuje Oleśnica/Wrocław
pozdro
0
la la lalla lalla la Bar-celo-na!
la la lalla lalla la Bar-celo-na!
Marze by stadion i socios poderwali jutro dopingiem graczy tak,by Ci nie pozostali im dłużni i roznieśli swym polotem,i grą królewskich.
0
nie ma sensu sluchac tego Oszusta!
Ciekaw jestem kto ma więcej do stracenia-real czy Barca?!
0
KRASNY
spadaj na swoja stronę
i proszę o jedno!!!:
niezależnie jakim wynikiem się skończy jutrzejsze GD proszę o poszanowanie przeciwnika,tyczy sie to nas i ich!
Jaki ma sens smianie sie i obrazanie przeciwnika,skoro i tak raz my wygrywamy innym razem real?!Panowie nie ma sensu!
Prawda jest taka:'Czym byłby real,gdyby nie było Barcy?i odwrotnie.'
Mes Que Un Club!
0
Oleśnica?
0
do przerwy 3-1 dla Sevilli!
real rozbity,ponizony i chyba zmęczony już Schusterem!
wygląda na to że po Gran Derby moze byc 12 punktów przewagi nad krolewskimi:)
0
Panowie...kto następny do golenia?;)
0
dla tych co nie wiedzą napis MES jest to skrót od organizacji/instytucji charytatywnej!
Visca el Barca!
pozdro dla prawdziwych socios
0
Barcelonissimo Magico!
I jak nie kochac takiej drużyny?
Barca jest 'sercem futbolu',bez niej tak naprawdę nie bylo by piłki,to ona nadaje rytm gry i przyprawia kazdego o zachwyt i mocniejsze bicie serca!
Niech magia Barcelony trwa!
0
no troche mnie ponioslo-sorki;)
co do meczu jestem dumny z gry Barcy.Eto'o udawadnia ze jest w tej chwili najlepszym łowcą goli na swiecie i tak trzymać!Messi znów klasa sama w sobie,w sumie to cały zespół zasluguje na wielkie pochwały.
0
masq leszczu
co z tego ze wygrali?Ztaką grą daleko nie zajadą!po za tym kolejny mecz bez ramosa kiepsko widze
0
licza się tylko 3 punkty.Takie mecze jak dzis trzeba po prostu wygrywac myśląc o mistrzostwie!
Barca postawilem na was grubą kasę więc trzymam podwójnie kciuki.
Visca el Barca!Visca Catalunya!
0
yolinar
wyluzuj trochę!
byl bedzie jest
Xavi Hernandez :)
Brawo Barca!
0
jestesmy swiatkami walki w kislu na la rosaleda.
bardzo cieszy prowadzenie,jednak malaga jest dziś naprawde grożna,niebezpieczny jest przede wszystkim duda.jezeli chodzi o Barce to bladziutki dzis jest Eto'o moze nie gra slabo ale jest odcinany od podan i malo widoczny.podoba za to mi sie gra Xaviego i Puyola.
0
dzieki
0
panowie i jeszcze jeden...Fabregas
0
kurde mam problem nie moge znalesc wogole tego GOLTV na tvuplayer!!!
jak to u was wyglada???
mam nadzieje ze na innym jakims pojdzie
prosze o odzew
0
powiem tak:
kazde zwyciestwo z malagą bedzie bardzo cieszyc!to nie bedzie łatwy mecz.ciężko się gra z beniaminkami dobrym tego przykladem tamten sezon czy niestety dla nas ten(1 kolejka).
a valencia moze sie meczyc,racing to zespol który nastawiony jest na przeszkadzanie w grze silnym ekipom,urwali punkty nawet nam,więc mozemy miec lidera!!!
0
milan hehe dobre
fc cluj
0
Barca jest tylko jedna!
0
będzie wielką legendą naszego klubu,
ikoną większą od trenera.
wielki szacunek-Xavi jesteś wielki
0
nie wiem czy na tą chwilę był by potrzebny drużynie
0
współczuję sant andreu
0
no ANtiLaporta gdzie jesteś?
no i co jednak tej druzynie nie jest potrzebny R80 i Deco!
chyba ze wciaz masz swoje zdanie
0
oglądalem ten mecz i muszę stwierdzić ze jestem zadowolony z gry naszych pupili.wprawdzie znów razili nieskutecznością ale sama gra mogła się podobać-gra z pierwszej piłki,walka,zaangażowanie niczego nie moglismy naszym zarzucic!widać że ten zespół chce wygrywać i widać że przynajmniej w szatni jest dobra atmosfera a to jest najważniejsze!
sam wynik nieodzwierciedla gigantycznej przewagi Barcy!
jestem optymistycznie nastawiony na przyszle mecze,tylko trzeba poprawic skuteczność.
0
cantalejo panu już dziękujemy!
po raz kolejny krzywdzi Barcelonę!ale to nie zmienia faktu ze Valdes powinien i tak tą piłkę wybic za bramkę!prawda jest taka ze casillasowi nie dorasta do pięt!
Barca gra świetnie,szybko,jest pomysł na grę naprawde gramy dobry mecz,ale jak zwykle pech i brak skuteczności i mamy wynik jaky mamy.
druga polowa musi być lepsza!Henry znów zawodzi!jak mógl nie wykorzystac takiej sytuacji?!
0
Żegnaj Joan!zapisałeś się wielkimi literami w historii,annałach Barcelony!Spoczywaj w spokoju kapitanie oddany jednej drużynie!
R.I.P
0
sciah
tylko zeby ta maszyna za pozno nie wystrzelila bo moze juz byc po sezonie
0
tragedia!nie ma zadnego usprawiedliwienia dla takiego wyniku.
przegralismy z jedna z najslabszych druzyn w lidze-dramat!
0
mi sie wydaje ze jutro zagra Cruyff :)