0

robertinho

i jak z tymi zlotami??

masz już jakies info?

mnie interesuje Oleśnica/Wrocław

pozdro

0

la la lalla lalla la Bar-celo-na!

la la lalla lalla la Bar-celo-na!

Marze by stadion i socios poderwali jutro dopingiem graczy tak,by Ci nie pozostali im dłużni i roznieśli swym polotem,i grą królewskich.

0

nie ma sensu sluchac tego Oszusta!

Ciekaw jestem kto ma więcej do stracenia-real czy Barca?!

0

KRASNY

spadaj na swoja stronę

i proszę o jedno!!!:

niezależnie jakim wynikiem się skończy jutrzejsze GD proszę o poszanowanie przeciwnika,tyczy sie to nas i ich!

Jaki ma sens smianie sie i obrazanie przeciwnika,skoro i tak raz my wygrywamy innym razem real?!Panowie nie ma sensu!

Prawda jest taka:'Czym byłby real,gdyby nie było Barcy?i odwrotnie.'

Mes Que Un Club!

0

Oleśnica?

0

do przerwy 3-1 dla Sevilli!

real rozbity,ponizony i chyba zmęczony już Schusterem!

wygląda na to że po Gran Derby moze byc 12 punktów przewagi nad krolewskimi:)

0

Panowie...kto następny do golenia?;)

0

dla tych co nie wiedzą napis MES jest to skrót od organizacji/instytucji charytatywnej!

Visca el Barca!

pozdro dla prawdziwych socios

0

Barcelonissimo Magico!

I jak nie kochac takiej drużyny?

Barca jest 'sercem futbolu',bez niej tak naprawdę nie bylo by piłki,to ona nadaje rytm gry i przyprawia kazdego o zachwyt i mocniejsze bicie serca!

Niech magia Barcelony trwa!

0

no troche mnie ponioslo-sorki;)

co do meczu jestem dumny z gry Barcy.Eto'o udawadnia ze jest w tej chwili najlepszym łowcą goli na swiecie i tak trzymać!Messi znów klasa sama w sobie,w sumie to cały zespół zasluguje na wielkie pochwały.

0

masq leszczu

co z tego ze wygrali?Ztaką grą daleko nie zajadą!po za tym kolejny mecz bez ramosa kiepsko widze

0

licza się tylko 3 punkty.Takie mecze jak dzis trzeba po prostu wygrywac myśląc o mistrzostwie!

Barca postawilem na was grubą kasę więc trzymam podwójnie kciuki.

Visca el Barca!Visca Catalunya!

0

yolinar

wyluzuj trochę!

byl bedzie jest

Xavi Hernandez :)

Brawo Barca!

0

jestesmy swiatkami walki w kislu na la rosaleda.

bardzo cieszy prowadzenie,jednak malaga jest dziś naprawde grożna,niebezpieczny jest przede wszystkim duda.jezeli chodzi o Barce to bladziutki dzis jest Eto'o moze nie gra slabo ale jest odcinany od podan i malo widoczny.podoba za to mi sie gra Xaviego i Puyola.

0

dzieki

0

panowie i jeszcze jeden...Fabregas

0

kurde mam problem nie moge znalesc wogole tego GOLTV na tvuplayer!!!

jak to u was wyglada???

mam nadzieje ze na innym jakims pojdzie

prosze o odzew

0

powiem tak:

kazde zwyciestwo z malagą bedzie bardzo cieszyc!to nie bedzie łatwy mecz.ciężko się gra z beniaminkami dobrym tego przykladem tamten sezon czy niestety dla nas ten(1 kolejka).

a valencia moze sie meczyc,racing to zespol który nastawiony jest na przeszkadzanie w grze silnym ekipom,urwali punkty nawet nam,więc mozemy miec lidera!!!

0

milan hehe dobre

fc cluj

0

Barca jest tylko jedna!

0

będzie wielką legendą naszego klubu,

ikoną większą od trenera.

wielki szacunek-Xavi jesteś wielki

0

nie wiem czy na tą chwilę był by potrzebny drużynie

0

współczuję sant andreu

0

no ANtiLaporta gdzie jesteś?

no i co jednak tej druzynie nie jest potrzebny R80 i Deco!

chyba ze wciaz masz swoje zdanie

0

oglądalem ten mecz i muszę stwierdzić ze jestem zadowolony z gry naszych pupili.wprawdzie znów razili nieskutecznością ale sama gra mogła się podobać-gra z pierwszej piłki,walka,zaangażowanie niczego nie moglismy naszym zarzucic!widać że ten zespół chce wygrywać i widać że przynajmniej w szatni jest dobra atmosfera a to jest najważniejsze!

sam wynik nieodzwierciedla gigantycznej przewagi Barcy!

jestem optymistycznie nastawiony na przyszle mecze,tylko trzeba poprawic skuteczność.

0

cantalejo panu już dziękujemy!

po raz kolejny krzywdzi Barcelonę!ale to nie zmienia faktu ze Valdes powinien i tak tą piłkę wybic za bramkę!prawda jest taka ze casillasowi nie dorasta do pięt!

Barca gra świetnie,szybko,jest pomysł na grę naprawde gramy dobry mecz,ale jak zwykle pech i brak skuteczności i mamy wynik jaky mamy.

druga polowa musi być lepsza!Henry znów zawodzi!jak mógl nie wykorzystac takiej sytuacji?!

0

Żegnaj Joan!zapisałeś się wielkimi literami w historii,annałach Barcelony!Spoczywaj w spokoju kapitanie oddany jednej drużynie!

R.I.P

0

sciah

tylko zeby ta maszyna za pozno nie wystrzelila bo moze juz byc po sezonie

0

tragedia!nie ma zadnego usprawiedliwienia dla takiego wyniku.

przegralismy z jedna z najslabszych druzyn w lidze-dramat!

0

mi sie wydaje ze jutro zagra Cruyff :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?