0

ponad 10 000 osob zarejestrowanych w lidze typerów?

-szok!

nie myslalem ze tyle osób się w to bawi.

mysle ze bycie w 100 najlepszych to duzy sukces dla kazdego

0

jedzie ktos z okolic wroclawia na mecz????

dajcie znac!PLIs!

0

Przeszłość pozostała za nami i Samuel bardzo nam pomoże".

piękne słowa i jak cieszą!:)

Archavin do Barcy!

0

kolejny przeciwnik do golenia!

mam nadzieje ze bedzie szło obejrzec ten meczyk!

0

najlepszy napastnik w historii?!

-pfi,nie bądżcie śmieszni!

0

mam atytuł dla jutrzejszej prasy:

"Kataloński METEORYT zniszczył Białą Gwiazdę"

podoba się:)

0

do przerwy jesteśmy światkami demolki na Camp Nou,no ale cóż niczego innego nie można było się spodziewać.

Różnica klas aż nadto widoczna,po za tym grają na Camp Nou.

No tak 4:0 i na reymonta za 200zł oglądać bedziemy rezerwy,gdzie jeffren gral będzie pierwsze skrzypce!

0

przydałby się Gmoch,no i słynne strzałeczki w jego wykonaniu :)

0

obstawiam 2-0 dla blaugrana

0

nic nie pokazał w reprezentacji??

ok,zgoda ale ile on w niej grał?!10 meczy i to końcówki!

ja i tak pamiętam jego gol z meksykiem,pięknej urody,i dobrą grę w końcówce jego i jelenia z ekwadorem na MS!

no ale pan don leo uparcie stawia/ł na Żurawskiego,Smolarka i całą resztę i co pokazali na Euro?NIC!natomiast Brożek jest w zyciowej formie więc trzeba dać mu szansę w reprezentacji,tylko pytanie czy ją dostanie!!!

w rotterdamie jest taki Janota,młody chłopak który strzela gole jak na zawołanie!mam pytanie moze wy wiecie na co czeka PZPN?!aż go powoła holandia?!

0

Zentakilla

bardzo ładny wierszyk,a raczej bajka :)

mam pytanko mecz zaczyna się o 21.45 a wczoraj TVP reklamowało transmisję meczu tyle że od 22,więc się zastanawiam od której zaczną transmitować,bo u nas w TV wszystko możliwe,a mam nadzięję ze nie będę się musiał denerwować!

0

paws

chłopie nie lubię jak ktoś mi wmawia że kibicuję tym czy tym.chyba sam najlepiej to wiem.

a to że napisałem że kibicuję Barcy od tylu czy tylu kierowałem pod adres twój i razera!By zaznaczyć przywiązanie do bordowo-granatowych barw bo nie będę tolerował głupich podtekstów!

ostatni raz piszę że jestem kibicem Barcy i dzisiejsze zwycięstwo Barcy nie będzie tak cieszyć i smakować jak każde inne.

takie jest moje zdanie i tyle!i proszę nie wmawiać mi czy innym że nie jestem/jesteśmy kibicami blaugrany z tego względu!

Druga sprawa nigdy żadnemu kibicowi Barcy nie wytykałem niczego ale skoro według Ciebie i Razera nie jestem kibicem Dumy Katalonii,to Sorki bardzo,ale musiałem bronić swego honoru!

0

razer

jeżeli nie rozumiesz tego że zwycięstwo Barcy nie bedzie tak cieszyć jak inne,to nie mamy o czym rozmawiać.

i podkreślę po raz kolejny nie staraj się udowadniać jaki to z ciebie kibic Barcy nie jest,bo się ośmieszasz!

gwarantuję Ci że na tym forum jest dziesiątki,setki osób które bardziej kibicuję Barcy niż Ty więc nie rób z siebie jakiegoś ULTRAS czy Boixos Noisa!!!

0

joseph

my kibice Barcelony???

-a ja ni m nie jestem?He he he!

0

joseph

to pytanie skierowałem do tych tylko i wyłącznie dwóch panów!więc co cię boli?!

po za tym czuję się urażony treścią twych słów!

0

paws,razer

to że staracie się na siłe udowadniać że jesteście lepszymi kibicami Barcy ode mnie,czy od innych mnie najbardziej nurtuje i boli!panowie tak nie można!

jeszcze raz specjalnie dla was napiszę że to Barca jest dla mnie NO 1,a to że życzę polskim drużynom jak najlepiej w pucharach uznaję za normalne i nie ważne czy to Legia,czy Lech!

0

razer

przeczytaj jeszcze raz uważnie,tylko powoli 2 punkt!!!

0

razer

twój poziom inteligencji mnie bawi.

pokaż mi gdzie tak napisałem!to się nazywa czytanie ze zrozumieniem!no ale jak widać nie którzy mają z tym problemy.

0

paws,razer

panowie:

po 1-na naszym podwórku kibicuje Śląskowi i Wiśle

2-moje serce bije dla Barcy od około 14 lat,Barca jest dla mnie na pierwszym miejscu(zawsze tak było i zawsze tak będzie)!

3-jeżeli mówicie że nie jestem kibicem Barcy,dlatego ze życzę Wiśle szczęścia,to z całym szacunkiem powiem że jesteście śmieszni!

po za tym mam pytanko:

-skoro wielcy z was kibice dumy katalonii,to pochwalcie się na ilu meczach Barcy byliście,co?!

-a odp.zostawcie dla siebie,bo i tak to wy sami dobrze wiecie!

pozdro dla kibiców Barcy i Wisły!!!

0

Wisla azor

-chciałes powiedziec KIŁA MADRIT!

0

pomimo tego że serce mam granatowo-bordowe,wiem że nie będę się cieszył ze zwycięstwa Barcy!

jestem Polakiem dlatego życzę Wisełce powodzenia.

Mam nadzieję że blaugrana będzie miała ciężką przeprawę!

0

nie rozumiem wciąż dlaczego Paweł nie gra w reprezentacji!

dla mnie bije na głowę żurawskiego,sagana i całą resztę!

panie Benchaacker

-why???

0

nie rozumiem wciąż dlaczego Paweł nie gra w reprezentacji!

dla mnie bije na głowę żurawskiego,sagana i całą resztę!

panie Benchaaker

-why???

0

powiem krótko:

-'dla takich chwil warto żyć!'

nigdy bym nie pomyślał że będę tak się cieszył z pozostania jakiegokolwiek piłkarza na Camp Nou,jestem szczęśliwy i mam nadzieję ze współpraca Pepa i Eto'o będzie owocowała dobrą komunikacją i wynikami drużyny.

Brawo Guardiola,widać ze wiesz co robisz!

Samuel korona 'Pichichi' czeka!

0

już mam powoli dosyć tego serialu pod tytułem 'Silva".

nie wiem co wy w nim widzicie owszem jest dobry ale osobiscie uwazam ze jest paru pilkarzy lepszych od niego na pozycję lewoskrzydłowego, a na pewno tańszych!

Barca mogla na przykład pozyskac za 12 mln euro takie Ben Arfę,a za Silvę trzeba wyłożyć z 22 mln,trochę za duża różnica jak na podobne umiejetnosci tej dwójki.

0

jestem ZA!

jednak wątpię by za jakiekolwiek pieniądze założył trykot Man Utd,to nie w jego stylu już chyba szybciej przejdzie do Ligue 1

0

rzepuś wejdz na stronę milanu bo chyba pomyliłeś linki

strzelił dwa gole jakiejs nowej zelandii he he!zobaczymy jak bedzie gral przeciw interowi,czy romie i wtedy bedziemy oceniac jego forme

0

moze tak się wybrać ekipą do Krakowa?

dajcie znać jak bedziecie wiedziec cos o biletach!

czarów ni ma choć bym miał miesiąc ryż jeść to na mecz Barcy muszę jechać!:)

0

kapitalny mecz Wisły!Po mimo korupcji i zamieszania wokół polskiej piłki Wisła pokazała że warto inwestować w polski futbol.

No to jedziemy na Barcelonę! :)

JAZDA,JAZDA,JAZDA-BIALA GWIAZDA!!!

0

messi musi zostać na olimpiadzie i jeżeli zarząd nakaże mu wrócić do katalonii to może się to skończyć tragicznie.

mam nadzieję że panu Laporcie wystarczy konfliktów!

rozumiem że chcą by messi szykował się do sezonu ale nie można takiemu graczowi zabraniać zagrać na takim turnieju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?