0

transfer Eto'o wydaje się być najbardziej skomplikowaną sytuacją dla zarządu Barcy od ładnych kilku lat.

Jednak wszystko zmierza ku dobremu końcowi,wydaje się że piłkarz jak i zarówno trenerzy z zarządem ochłonęli i mogą pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Kto wie czy ten cały zgiełk wokół Eto'o to nie przykrywka.

kto wie może klub chce wzbudzić w kameruńczyku sportową złość,która wyjdzie na dobre zarówno jemu jak i drużynie.

Wydaje się że dalsza przyszłosć Samuela związana będzie wciąz z Barceloną!:)

0

jezeli bedzie grzeczny i będzie przykładał się do treningów to nie ma możliwości by opuścił Camp Nou! :)

Chyba że dojdzie do wymiany Eto'o-Berbatov,tylko pytanie czy Tottenham da mu 10 mln euro rocznie.

według mnie to jedyna możliwość odejścia Eto'o,właśnie ta wymiana!

0

idio_i!!!

0

guardiola

-why???

0

muscleCar

tylko w jednej kwestii się z tobą zgodzę:'był najlepszy'należy podkreslic czas przeszły!

Lubię Henry'ego ale najwazniejsze jest dobro drużyny,dlatego uwazam ze powinien odejsc bo po prostu nie sprawdził się w naszej druzynie!

0

skoro Henry był wystawiony na skrzydle to powiedzcie mi kto grał na szpicy w 1 połowie?bo Bojan i Eto'o pojawili się po przerwie.

druga rzecz skoro Henry'emu nie odpowiada gra na skrzydle a trener nie wystawia go na szpicy,to moze by go tak sprzedać?!bo dla mnie ten piłkarz jest juz wypalony,bynajmniej w blaugranie

0

Eto'o musi zostać!bez niego druzyna nic nie wygra.To jedyny napastnik z prawdziwego zdarzenia w drużynie!

0

kolejny raz Henry zawiódł!jezeli odejdzie Eto'o,bedziemy mieli dramat w drużynie!'czarna perła'jest jedyną klasyczną 9 w druzynie,Henryk jest cieniem samego siebie a Bojan jest za młody i za mało doświadczony by zastąpić Eto'o!

a nie widzę obecnie na rynku piłkarskim następcy Eto'o!

Drogba,Adebayor przedłuzają kontrakty,Berbatov jest bliski Man Utd badz przedłuzenia kontraktu,więc jesli nie oni to kto?!

0

jak ma juz odejsc to Roma to odpowiedni klub dla niego

byle nie real,Chelsea i inter

0

wujo444

to schalke ma pecha

0

zachowajcie spokój bo:

1-najpierw trzeba przejść Bejtar,co będzie piekielnie ciężkie(bez Głowackiego i Zieńczuka,ciężko to widzę)

2-gdy chciałem jechać na Reymonta parę lat temu tez na Barcę powiedziano mi że muszę mieć kartę/identyfikator wisły zeby obejrzeć mecz tak więc nie jestem pewny czy wystarczy zakupić bilet!

3-miejmy na dzieję ze z biletem do Krakowa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?