Krystek1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
transfer Eto'o wydaje się być najbardziej skomplikowaną sytuacją dla zarządu Barcy od ładnych kilku lat.
Jednak wszystko zmierza ku dobremu końcowi,wydaje się że piłkarz jak i zarówno trenerzy z zarządem ochłonęli i mogą pozytywnie patrzeć w przyszłość.
Kto wie czy ten cały zgiełk wokół Eto'o to nie przykrywka.
kto wie może klub chce wzbudzić w kameruńczyku sportową złość,która wyjdzie na dobre zarówno jemu jak i drużynie.
Wydaje się że dalsza przyszłosć Samuela związana będzie wciąz z Barceloną!:)
0
jezeli bedzie grzeczny i będzie przykładał się do treningów to nie ma możliwości by opuścił Camp Nou! :)
Chyba że dojdzie do wymiany Eto'o-Berbatov,tylko pytanie czy Tottenham da mu 10 mln euro rocznie.
według mnie to jedyna możliwość odejścia Eto'o,właśnie ta wymiana!
0
idio_i!!!
0
guardiola
-why???
0
muscleCar
tylko w jednej kwestii się z tobą zgodzę:'był najlepszy'należy podkreslic czas przeszły!
Lubię Henry'ego ale najwazniejsze jest dobro drużyny,dlatego uwazam ze powinien odejsc bo po prostu nie sprawdził się w naszej druzynie!
0
skoro Henry był wystawiony na skrzydle to powiedzcie mi kto grał na szpicy w 1 połowie?bo Bojan i Eto'o pojawili się po przerwie.
druga rzecz skoro Henry'emu nie odpowiada gra na skrzydle a trener nie wystawia go na szpicy,to moze by go tak sprzedać?!bo dla mnie ten piłkarz jest juz wypalony,bynajmniej w blaugranie
0
Eto'o musi zostać!bez niego druzyna nic nie wygra.To jedyny napastnik z prawdziwego zdarzenia w drużynie!
0
kolejny raz Henry zawiódł!jezeli odejdzie Eto'o,bedziemy mieli dramat w drużynie!'czarna perła'jest jedyną klasyczną 9 w druzynie,Henryk jest cieniem samego siebie a Bojan jest za młody i za mało doświadczony by zastąpić Eto'o!
a nie widzę obecnie na rynku piłkarskim następcy Eto'o!
Drogba,Adebayor przedłuzają kontrakty,Berbatov jest bliski Man Utd badz przedłuzenia kontraktu,więc jesli nie oni to kto?!
0
jak ma juz odejsc to Roma to odpowiedni klub dla niego
byle nie real,Chelsea i inter
0
wujo444
to schalke ma pecha
0
zachowajcie spokój bo:
1-najpierw trzeba przejść Bejtar,co będzie piekielnie ciężkie(bez Głowackiego i Zieńczuka,ciężko to widzę)
2-gdy chciałem jechać na Reymonta parę lat temu tez na Barcę powiedziano mi że muszę mieć kartę/identyfikator wisły zeby obejrzeć mecz tak więc nie jestem pewny czy wystarczy zakupić bilet!
3-miejmy na dzieję ze z biletem do Krakowa!