0

zaczela sie operacja"przyszly sezon"

0

nie,tak,nie,tak...i debata,polemika trwa i bedzie trwala chyba w nieskonczonosc!;)

nie lepiej pozostawic te spekulacje do lata?

na razie mozna sobie pomazyc i pogdybac,choc nie ulega watpliwosciom ze gra naszego trio pozostawia ostatnio wiele do zyczenia.

Czas Henry dobiega chyba konca,jego chwiejna dyspozycja,wiek powinny zmusic dzialaczy do szukania alternatywy na jego miejsce.

Przyszlosc Eto'o tez do konca nie jest znana,tak wiec mozna byc tylko pewnym tego ze w sezonie 2009/2010 prawa flanka nalezec bedzie do Messiego

0

geble

Wiciu lubi patrzyc ;)

0

looky

chcesz kandydata prosze:Hugo LLoris,jak wiec widzisz nie trzeba daleko szukać.Chłopak młody,perpektywiczny,utalentowany.

Dalej Pele(z Le mans),Mandanda(OM) to są przyklady z samej Francji,tak więc prosze nie sugerowac nikomu ze nie ma łapaczy w przystępnej cenie ktorzy mogli by rywalizowac z VV o jedynke w bramce Blaugrana.

gczoo77

mądrze prawisz chłopie,polać mu ;)

Nie jestem zadnym wielkim krytykiem Valdesa,ale jego spektakularne interwencje i wybicia przyprawiaja o palpitacje serca.

Dlatego naszym najblizszym transferem powinna byc obsada bramki,bo nasz recznik nie ma konkurencji

0

To było prawdziwe golazo. Tego nie obronilibyśmy nawet z siedmioma bramkarzami".

Bzdury chłop opowiada,owszem to był soczysty,kąśliwy strzał,ale nie na tyle mocny czy bóg wie jaki żeby takie bzdury wypowiadac.

Nie chce juz sie czepiac VV bo po prostu byl zle ustawiony i nie mogł tego wyciągnąć,ale bronienie go tez nie jest na miejscu

0

led zep

to powiedz mi kolego jak gralismy w 1 polowie i na poczatku drugiej?

Ogladalem Barce i w miedzy czasie Inter z Man utd i musze stwierdzic ze na chwile obecna anglicy spuscili by nam lanie(podkreslam na chwile obecna)obiektywnie patrzac.

Mozliwe ze wiekszosc osob przyzwyczaila sie do triumfów po 4-0,jednak ja sam ciesze sie z kazdego zwyciestwa,wazne zeby bylo po dobrej grze,bo dzisiejsza pozostawia wiele do zyczenia

0

challenger

widze ze chociaz Ty obiektywnie oceniasz mecz.

0

led zep

o co kaman?

chlopie nie musisz sie zgadzac z moja opinią,ani Ty,ani reszta cules.

a bede tu pisal co mi sie podoba i co mysle,bo od tego jest ta strona

0

trzeba

0

ciezko wyroznic kogokolwiek,ale moze po kolei:

Valdes znow sie kompromituje,juz zdazylem sie przyzwyczaic do bezradnego rozkladania rekawic i ogladania sie za pilka!Obrona zagrała nie lepiej,nie ten sam Alves co zawsze,Puyol nie czuje sie najlepiej,a srodkowi za bardzo sie nie rozumieja i popelniaja zA duzo bledów,Busquets z chwila podpisania nowego kontraktu spoczal na laurach i gra coraz slabiej,Xavi,yaya przyzwoicie,Messi rwał,walczył,ale prawa flanka nie funkcjonuje jak kiedys,Henry prócz gola słabiutko,Eto'o bezbarwnie.

Cos przestalo trybic w tej maszynie,co do tego nie ma juz watpliwosci,brak pomyslu w grze,multum kartek,glupich fauli czytelna gra sprawiaja ze cos czeba zmienic tylko co?

Moze coach powinien cos zmienic w treningach?kto wie?

Co do Guardioli musze powiedziec ze zaczyna popelniac ten sam blad co ryjek,mowa o patrzeniu na nazwiska,a zmiany i ich brak sa kompletnie nie zrozumiale!

Dlaczego takie a nie inne zmiany z espanyolem?dlaczego dzis nie wszedl Bojan?mozna gdybac,jednak przymknietym okiem widac ze nie jest tak jak powinno byc.

Jedyne co cieszy to pozytywny wynik,jednak nalezy sobie zadac pytanie czy ta gra wystarczy na Atletico?wątpliwe.

0

a pozniej demones wylaczy playstation ;P

0

Busquets do zmiany!nie dosc ze nic nie gra to jeszcze szuka drugiego zółtka

0

nie dobrze.wieszak na bramce,Pique bladziutko,Pep powinien wpuscic Sylvinho,bo nie ma pomyslu w grze,po za tym obrona dziurawa jak sitko

0

skład dobry,na tą chwilę najlepszy,optymalny.

Jak by nie szlo zawsze moze wejsc Sylvinho za Pique.

Kluczem do sukcesu bedzie czysta gra w obrebie/granicy 30 metrow od bramki tzn.zatrzymanie,niedopuszczenie do rzutow wolnych Juninho.

Wierzę ze wygramy i morale podskocza!

0

blazeq

masz całkowitą rację to skandal!

Głupotą była tez sprzedaz Van Bommela nie wspominajac o Edmilsonie ;/

0

...lecz Ty jestes nienormalny!

Co do meczu nie ma co gdybać nad rozlanym mlekiem.

Daliśmy się prowokować,prezentowaliśmy ten sam poziom co te miernoty z Espanyolu,no i oni mieli sędziego po swojej stronie.

Jak widac wydzial sędziowski w espanii robi wszystko by uatrakcyjnic ligę :/

0

manufan

mama zabroniła wchodzenia na neta po 10 więc ściel wyro i spać!

Panowie skoncycie ten lament na temat Valdesa!popelnil blad i tyle,jednak to caly zespol zagral slabo wiec nie szukajcie ofiar

0

Kilo

zyczylbym sobie i wszystkim takich kibiców jak ty,popieram twoją opinię w 100%,a dzieciaki z rm.pl niech się wyszumieją,wreszcie mają powody do radości.

A sprawa mistrzostwa nabiera rumieńców :(

0

skonczcie z tym Valdes,po prostu musi miec godnego rywala,wiec trzeba kogos kupic latem i niech broni lepszy

0

HM

witamy pierwsze dziecko z Hala madrid!:P

0

prawda jest taka ze to sedzia ustawil mecz,a Valdes nas dobil(moze zarzad przejrzy na oczy i kupią br latem,bo Valdi czuje się zbyt pewnie w bramce,pomijam ze nie ma wogóle rywala)

Guardiola chyba z czerwem stracil panowanie na boisku,zupełnie się pogubił,dziwne zmiany,mam zal ze nie wszedl Bojan.

Szkoda,boli ta porazka zwlaszcza z tymi mierdami :[

Trudno trzba się podnieść,zapomnieć o szpalerze i walczyc o mistrza,bo zarty sie skonczyly,real jest na fali,teraz dopiero uwierzą w tytuł,jednak wciaz mamy 7 pkt przewagi i trzeba zrobic wszystko by i tej przewagi nie roztrwonic.

Masakra stracilem duzo zdrowia i paznokcie,ale wierzę ze ten sezon bedzie nasz!

0

busquets w ataku-nie mam pytań

0

otwarte zlamanie :P

nie wiem co na boisku robi Guddi :/

0

panowie nie patrzcie na real!nic mnie to nie obchodzi czy oni wygrywają 6 czy 8-1,bo póki co to nasze plecy oglądają.

Wierzę ze wygramy!Mes Que Un Club!

0

to jest po prostu skandal!

Wydział sędziowski w hiszpanii robi wszystko by real wrócił do gry!

Czerwone kartki dla Marqueza i Pique z Racingiem,teraz czerwo z 'kapelusza' dla Keity!Gramy w 10,z Atletico Keita nie wystąpi a zapewne zagrałby w pierwszej 11.

Gdzie są Ci co tak bardzo chcą Espanyolu w PD i derbów co rok?

Sam mecz beznadziejny,gramy słabo co tu się oszukiwać,Xavi zawodzi,martwi uraz Abidala,nie jest dobrze

0

sedzia kompletnie nie panuje nad tym co sie dzieje na boisku ;/

0

już wiedzieć.Bóg zapłać,niech Bozia w dzieciach wynagrodzi! :]

0

zaraz posypią się gromy!;P

Pany jak wlaczyc ten Public sport,choc raz bym chcial obejrzec Barce sluchając Orłowskiego :D

dzięki pozdro

0

Basta!:]

mam nadzieję ze to koniec plotek i ploteczek!

Eto'o tworzy i będzie tworzył historię Barcy!

0

sziit!problem z zainstalowaniem sopcasta :[

trudno trzeba oglądać po arabsku.

Zbliżamy się małymi krokami do kluczowych meczy w sezonie.Niewątpliwie dziś trzeba wygrać,bo za tydzień gramy na Vicente Calderon,a tam zawsze jest ciężko.Nie możemy dać kucharzom nawet iskierki nadzieji na mistrzostwo,bo może być pod koniec sezonu bardzo nerwowo.

dziś ciekawe mecze bo zarówno na Camp Nou i na Santiago mozemy byc swiadkami niespodzianki,jednak wierzę ze Blaugrana po raz kolejny pokaze kto rządzi w Katalonii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?