0

jest dobrze.

Przeciwnik gra pressingiem,agresywnie i to w sumie wystarczylo na naszych do tej 40 min.

mam nadzieje ze wejdzie Messi chociaz na te ostatnie 30 min.

Pedro dobry mecz,Samu osamotniony,Xavi plus za asyste jednak dzis ma zwichrowany celownik.Brawo Asenjo,ma chlopina talent i potencjal

0

i jak zwykle zacielo sie i nie widzialem golazzo ;(

0

Panowie Tylko Zwyciestwo!

0

masakra!az strach pomyslec co bedzie z naszymi po meczach z niemcami.

dobrze ze jest przerwa,moga spokojnie leczyc urazy a z valladolidem jakos sobie bez Iniesty trzeba bedzie poradzic

0

co tam sie dzieje ;p

Pep...meldujemy zadanie wykonane :]

0

El Fenomeno!

taką Blaugrankę az chce sie ogladac ;)

to sie nazywa futbol totalny i pomyslec iz ta wlasnie malaga jest w czolowce ligi badz tez byla.

2 liga 2 liga espanyol!:]

0

11 zwyciestw-rzecz nie do zrobienia nawet w tak slabej tegorocznej lidze w Hiszpanii.

Kluczowe beda mecze potentantow miedzy sobą i oby Barca zagrala podobnie jak w grudniu

0

bez roznicy na kogo trafimy.wazne by w dwumeczu zaprezentowac dobry futbol,narzucic swoj styl a co bdzie to bedzie,dla mnie najwazniejsza jest la liga

0

kwestia czy wroci do dawnej formy po takiej przerwie?!

rok przerwy w futbolu to bardzo duzo i ciezko bedzzie odrobic m stracony czas

0

wreszcie na zero z tylu.bardzo dobry mecz naszych.pewna obrona,pomoc ktora panowala i kontrolowala boiskowe poczynania,no i Bojan,ktory strzelil dwie bramki(to zmusi Eto'o do jeszcze ciezszej pracy i na boisku i na treningach).

Diego Alves wyprawial cuda w pierwszej polowie,jednak zdolalismy odczarowac jego bramke.

Akcja po drugim golu majstersztyk.

pozdrawiam

0

co ten diego alves dzis wyprawia masakra :P

bramka almerii zaczarowana,gra nie porywa,ale jestesmy lepsi,dyktujemy warunki,mam nadzieje ze wygramy

0

co ten diego alves dzis wyprawia masakra :P

bramka almerii zaczarowana,gra nie porywa,ale jestesmy lepsi,dyktujemy warunki,mam nadzieje ze wygramy

0

wraca finezja,polot,pewnosc siebie i skuteczność.maszyna się nakręca ;)

smiem twierdzic ze jezeli nie bedzie kontuzji w druzynie potrójna korona możliwa!

Bardzo podoba mi się gra Eto'o,Iniesty...ah musial bym tu wymienic z siedmiu;p

Do VV nie ma co miec pretensji bo tego by nikt nie obronił,ale smuci to ze kolejny raz stoi jak w ryty w ziemie

0

korupcja?nie bylo karnego?

panowie obejrzyjcie uwaznie skroty na tvp2

0

ma poczucie humoru hehe

Moze i jego porto bylo silne ale bez rewelacji,swoja droga wyeliminowanie takiego Man utd nie przyszlo im lekko,ba to byl fart.

Rowniez cenie Decoale najlepsze lata ma juz za sobą

0

caminero

czys Ty z drzewa spadl?;p

szpaler?chlopie walka o mistrza jeszcze nabierze rumienców zobaczysz.przescieradla odpadna z ligi mistrzow i zostanie im tylko liga,wiec co mecz beda gryzli trawe by zblizyc sie do Blaugranki

0

rece opadaja jak czyta sie taki news.

Niestety z takim bramkarzem jak Valdes zdobyc puchar jest duzo,duzo trudniej,bo jego klopsy czesto sprawiaja ze zespol nie czuje sie pewnie w defensywie.

A Laporta juz jakby sie tlumaczyl z braku wygrania ligi,po prostu brak slow :(

0

bedzie ciezko,choc szanse mozna upatrywac w tym ze Bilbao jeszcze nie ochłonelo po triumfie nad Sevilla,ktory zapewnil im udzial w PUEFA.

Trzeba zagrac twardo,konsekwentnie i skutecznie i nie ogladac sie na "przescieradla":p

0

nawet nie dopuszczam do siebie mysli ze mozemy odpasc

nie ma co krytykowac bo graja drugie skrzypce,pozytywnie Andres,reszta bez rewelacji,Hleb znow potwierdza ze liga hiszpanska nie dla niego.

Bedzie dobrze,pozdrawiam wszystkich cules

0

znow Alves w podstawowym skladzie:( mysle ze Pep powinien dac mu odpoczac,bo ostatnio nie widac u niego tej swiezosci i dynamiki.

w jego miejsce moglby zagrac sanchez

0

yogoorcik

nie kleplo tego skladu Atletico,Espanyol to dlaczego ma klepnac Mallorca?!

0

oby,gleboko w to wierzymy;p!

0

mam nadzieje ze z mallorca nie zagra!Trzeba gospodarowac jego silami,a najwazniejsza jest La Liga!Jutro musimy zagrac tymi,ktorzy dostaja mniej szansy tzn.Bojanem,Hlebem,Guddim,caceresem czy chocby Pedro.

Mam nadzieje ze nie zagra Xavi,Marquez i Eto'o im odpoczynek sie przyda bo ich gra pozostawia wiele do zyczenia.mam nadzieje ze Pep wystawi rezerwy i albo awansujemy albo nie.

No i oczywiscie warto sie bedzie przyjrzec grze Pinto,bo nasza 'jedynka' ostatnio sie nie popisuje

0

nie ma co plakac,bo real tez predzej czy pozniej zgubi punkty,jednak Pep powinien ostro podyskutowac sobie w szatni z chlopakami i pomyslec co sam robi zle.

Nic tylko wygrac teraz z Bilbao i awansowac do finalu CdR i 1/4 LM,a znow wrocimy na odpowiedni tor

0

Guardiola traci troche w moich oczach.Po co on ma lawke rezerwowych?chyba po to zeby na niej siedziec:(

Nie rozumiem jest Bojan,jest Hleb chlopaki pala sie do gry,ale Pep uparcie trzyma ich na lawce,gdy Eto'o marnuje idealne sytuacje nie wspominam juz o jego technice/przyjeciu pilki.

Najbardziej dziwi mnie tak slaba gra Xaviego

0

Hinche

chlopie ty tez sie troche ogarnij.To ze ktos krytykuje tego czy tamtego zaraz jest tlumaczone'sezonowcem'.

A ja przypominam ze jest to stronka,na ktorej mozna wyrazic swoja opinie,a ze ktos krytykuje,zbyt emocjonalnie podchodzi do meczu i pozniej wypisuje pod wplywem emocji swoje odczucia...spotyka sie z nieslychana fala obelg czy tez glupich okreslen 'sezonowiec'.

Krytyka jest rzecza naturalną.

sam osobiscie jestem bardzo rozczarowany i dusze w sobie gniew,bo wiem ze po tym co dzis zobaczylem moge byc pelen obaw co do mistrzostwa,ktore wydawalo sie na wyciagniecie reki.

wprawdzie mamy 4 pkt przewagi,ale to real jest na fali,po druzynie realu widac zaangazowanie,determinacje i wiare w triumf w la liga.

Barca jest w dolku,wiec ciezko nie krytykowac.

Ilez mozna razy zaciskac zeby patrzac na interwencje Valdesa?

Ilez mozna patrzyc na fatalne bledy obrony?

Poprostu gra Victora,Marqueza i calej reszty wygladala fatalnie.

Dobrze zagral jedynie Messi i Henry,Xavi zas jest cieniem samego siebie.

Zastanawiam sie rowniez po co nam rezerwowi?

Bojan nie dostaje w ogole szansy a sami widzimy jak pilka odbija sie od Samu jak od klody.Hleb to samo o reszcie nie wspominajac.

0

u99artur

szczurku wyjazd na swoja strone,tam macie wysoki poziom komentarzy wiec nie wiem co tu jeszcze robisz

0

nie mam pytan do postawy defensywy.co mecz tracimy po 2,3 gole:(

Pytanie dlaczego Guardiolsa nie probuje czegos zmienic?Po co mamy lawke rezerwowych?

0

Valdes znow czaruje.To wygladalo tak jakby w ostatniej chwili celowo spuscil rece zeby przypadkiem nie dostac pilka.

Poprostu nie mam pytan.

Guddi tez sie nie popisal przy sytuacji sam na sam.

Wierze ze wygramy wtedy bledy zostana zapomniane.

Xavi znow bladziutko,moze Hleb bylby dobra alternatywa do zasstapienia "6"

0

szalenie wazny sprawdzian dla naszych grajkow!

Atletico uciekają puchary,maja noz na gardle,zagraja podobnie jak Espanyol,bedzie szalenie ciezko,ale trzeba wierzyc w zwyciestwo.

Moze z korzyscia dla zespolu bylo by posadzenieMessiego na lawce i wpuszczenie go na drugie 45 min.?jego forma odbiega nieco od tego do czego nas przyzwyczaił.

Nie wiem,mam tylko nadzieje ze "maszyna"znow odpali,a Pep bedzie wiedzial co robic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?