0

nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo Blaugrany.

Ten mecz trzeba poprostu wygrać.Z każdym kolejnym zwycięstwem Barcy powietrze będzie uciekać z Madrytu.

0

stifer111

kogo nazywasz osłem...?

Legendę FC Barcelona?!Jak tak to zamilcz chłopcze na wieki!

0

sevs

masz całkowicie rację-jesteśmy... i będziemy.

0

Barcelonista1987 napisal/:

Tam w Hiszpanii i w innych miejscach maja nas w d... a My szalejemy za ich piłka i innymi rzeczami. W takich chwilach czlowiek troche przeglada na oczy

...nikt Cię nie zmusza do kibicowania FCB!

Wiadomo w takich chwilach ciężko cokolwiek pisać czy mówić,ale nie wiążmy w kupę dwie różne rzeczy.

Gdy w Hiszpanii ginęli ludzie...w zamach to też miałeś to głeboko w d...e więc niepie...l!

Grande Barca!

0

J@cko

rozwaliłeś mnie:D ale szacun za posta.

co do tematu Christo jak zawsze szczery do bólu.

Ciekaw jestem czym On zajmuje się teraz w Barcelonie?

Słyszałem że prowadzi/ma własną restaurację w sercu Katalonii i wyszukuje talentów dla klubu na Bałkanach i w Bułgarii.

0

Panowie pełna koncentracja i walka o każdy metr boiska!Wtedy o wynik będę spokojny.Jeżeli zagramy swoje Real nie będzie miał wiele do zaprezentowania.Po 3 punkty...

0

janek

liczy się bezposredni dwumecz!A że rozegrane zostało dopiero jedno spotkanie,to liczą na razie lepszy bilans bramkowy.pozdro

0

Sergio zagrał bardzo dobre zawody i BASTA!

Wszyscy tu gadają o rewanżu z Arsenalem i Gran Derbi,a Ja mam nadzieję że Pep i drużyna nie zlekceważą Bilbao!

0

u Pepa również brak profesjalizmu!Brak zmian w decydujących momentach(np.Toure za Keitę).Po co wogóle wpuszczał Henrego?...przecież on wogóle nie myślał o graniu w piłkę.Mam nadzieję że w rewanżu nie zagra.

Zamiast przygotowywać się na GD trzeba myśleć o rewanżu :/

0

noż k**rwa!jestem wściekły przed meczem brałbym ten wynik w ciemno.po meczu jestem zniesmaczony.

Nasi po 2-0 stanęli!dosłownie chodzili po boisku i oddali całkowicie pole do popisu Arsenalowi.

Czerwień dla Puyola to skandal!Brawo Ibra!

0

panie Gaspart Panu już podziękujemy

0

radzio

w półfinale pierwszy mecz również na wyjeżdzie!

0

dobre losowanie.

Widzę że już wiele osób widzi Man Utd w finale,obyście się nie zdziwili.

Myślę że ćwierćfinał mamy łatwiejszy od Man Utd.

0

maciek

po co ta spacja?!

po za tym gdzie jest napisane że Henry odejdzie...?

0

cały czas powtarzam że Bojan jest za słaby na Barcelonę!

Niestety w ostatnich meczach aż razi brak zawodnika klasy Eto'o

0

szkoda ze nikt nie pomyślał napisać że Stuttgart grał okrojonym składem(bynajmniej tak mi się wydaje)

0

rośnie nowy Eto'o :)

cieszy fakt że mamy tak wspaniałą szkółkę "La Masia",oby tylko nie wykradano nam piłkarzy(czyt.Wenger)

0

msiera

ukażą się zapewne w niedługim czasie na forum fcbp.

0

widać że "czerwa"nie utemperowały Rafy i Pique.Pep powinien im przemówić do rozsądku.Valdes zaś klops.Bojan jak na razie utwierdza mnie w przekonaniu że jest za słaby na pierwszy skład

0

zobaczymy co pokaże Krkić.Oby Busquets nie robił głupich błędów,zaliczał strat i łapał kartek,to będzie dobrze.

0

rozumiem że jak napastnik nie strzela goli to jest słaby?zastanówcie się krytykanci

0

jestem dobrej myśli.wygramy to pomimo osłabienia.Pique musi trochę ochłonąć,bo sytuacja nie wymagała takiego"poświęcenia".

Maxwell,Toure,Abidal grają dobre zawody,nie można też zapomnieć o Gabi'm.

Kolejny raz sędziowanie w hiszpanii woła o pomstę do nieba.Tu już nie chodzi mi o kolor kartki dla Pique,co o inne sporne sytuacje na boisku.

pozdro Filip

0

Balotelli...?ten niesforny dzieciak?Już mają z nim problemy wychowawcze w Interze,a co będzie póżniej?My w Barcelonie takich nie potrzebujemy!Lepiej przyglądać się rozwojowi Mosesa,Lukaku czy Suareza.

0

w sumie to Jeff już w niej jest,ale miejmy nadzieję że dostanie więcej szansy

0

oby Jeffren i Thiago zostali!Przedłużyć kontrakty i po sezonie wstawić(przenieść) do pierwszej drużyny

0

ależ bajecznie gra dziś Xavi,po prostu profesor.

Jest dobrze,wejdzie Pedro za niewidocznego Henry bedzie jeszcze lepiej.Martwi mnie forma Ibry,oby się wziął chłop do roboty!

Pique też nieco obniżył loty takie jest moje zdanie

0

niestety remis.

Jutro madrycki Real może mieć tyle oczek co my :/

Napiszę tylko tyle że takimi meczami wygrywa się ligę,ale by tak było należy takie mecze wygrywać!Niepotrzebnie remisujemy z takimi drużynami jak Villarreal czy Osasuna i oby to nie odbiło się na koniec sezonu,bo Real to nie ten Real co rok temu

0

nie od dziś wiadomo jaki jest poziom sędziowania w Hiszpanii

0

co tu Bojan pomoże?Widocznie jest w słabej formie że siedzi na ławie

0

tu trzeba atakować...a połowa by ściągała Ibre 8/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?